Total: (110,051) Pershendetje Vizitor | Regjistrohuni | Ndihme | Na Shkruani
Parajsa.com Forumi
... komuniteti i shqiptareve

Kendi i Reklamave


Tregoni rezultatet 1 ne 8 nga 8
 1. #1
  Minifotoja e anetarit pompa
  pompa eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  03-11-04
  Postime
  43

  Kryesore Greqia pergatitet per ofensive ushtarake(LUFT) ndaj Shqiperis

  Pershendetje shqiptar: Pra sic e morem vesh nga lajmet zyrtare shqiptare te konfirmuara; madje dhe nga ato greke:.......Greqia ka dislokuar dhjetra mijra ushtar e teknik ushtarake si aeroplan-rraketa si ato patriot etj;ne kufi me Shqiperin!!!!!!!!!!!!!??? Ndonjeri mund te thot se Greqia esht ne NATO!!!!!!!!!!; por kjo sdo te thot asgje se Greqia ka pasu disa incidente madje dhe luftim te drejt perdrejt me Turqin ku pyet Greqia per NATO-n e Shqiperin; dihet shum mir se NATO esht ne anen e GREQIS cili do ishte mendimi juaj per kete pregatitje masive te ushtris greke ne kufi me Shqiperin?

 2. #2
  Minifotoja e anetarit leandro
  leandro eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  03-01-05
  Postime
  3

  Icon16

  Mua me duken budallalliqe keto. Greqise dhe nje lufte i duhej tani...

 3. #3
  Minifotoja e anetarit macja1
  macja1 eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  12-11-04
  Postime
  56

  Kryesore

  sinqerisht une nuk e paskam lexuar kete lajm e me thene te drejten me erdhi pak per te qeshur se nuk po gjej arsyen ci kemi bere moj aman kesaj greqie te na beje gropen?
  i kemi pastuar halet?i kemi punuar token,vlejur rrushin e ter pemet me shfataret tane punetore?i kemi bere qejfin grekeve me vajzat tona bukuruoshe?i kemi blere plehrat ushqimore me leke?i kemi lepire prapanicen mos na i ktheje mbrapsh mijra shqiptare qe punojne per buken e gojes e kemi bere ci do qejfi?
  per keto na shpall lufte ne ajo more aman me saqroni pak se po dilkam injorante ne kete fushe.

 4. #4
  Minifotoja e anetarit tazi
  tazi eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  01-04-04
  Lokalizimi
  Oxford, England
  Postime
  48

  Kryesore

  Citim Origjinali i Postuar nga pompa
  Pershendetje shqiptar: Pra sic e morem vesh nga lajmet zyrtare shqiptare te konfirmuara; madje dhe nga ato greke:.......Greqia ka dislokuar dhjetra mijra ushtar e teknik ushtarake si aeroplan-rraketa si ato patriot etj;ne kufi me Shqiperin!!!!!!!!!!!!!??? Ndonjeri mund te thot se Greqia esht ne NATO!!!!!!!!!!; por kjo sdo te thot asgje se Greqia ka pasu disa incidente madje dhe luftim te drejt perdrejt me Turqin ku pyet Greqia per NATO-n e Shqiperin; dihet shum mir se NATO esht ne anen e GREQIS cili do ishte mendimi juaj per kete pregatitje masive te ushtris greke ne kufi me Shqiperin?
  C'arsye ka greqia te na sulmoi ne?
  meso edhe ti ...!

 5. #5
  Minifotoja e anetarit daniel00
  daniel00 eshte Jashte Linje Anetar/e Tetris Champion, Yeti Sports 1.5 Champion, 3D SuperBall Champion, Terror Tubby Champion, Super Fishing Champion, Snowboard Champion, Snorkel Champion, Skeet Shoot Champion, Rotation Champion, Roach Kill Champion, Quick Draw Champion, Penguin Toss Champion, Pencak Silat 2 Champion, Ninja Turtles 1 Champion, Missle Attack Champion, Mini Pool 2 Champion, Mili & Tary Snow Champion, Mice 2 Champion, Mars Massacre Champion, Majestic Champion, Lunar Mouse Champion, Assramistan Assault Champion, Kitten Shooting Champion, KF 9000 Champion, Jason's Pong Champion, Innate Girls Champion, I Hate Spiders Champion, Girl Power Champion, Gary Golf Champion, Funky Pong Champion, Fly Shoot Champion, Fish Hunter 2 Champion, Fire at Will Champion, DTunnel 3D Champion, Dr Strangegutt Champion, Disc Dash Champion, Cue Shoot Champion, Crazy Coffer Champion, Employer Slap Champion, City Hunter Champion, Circus Targets Champion, Chicken Attack Champion, Caterpiller Smash Champion, Carmageddon Champion, Cannon Commander Champion, Where is the ball Champion, Bomb Blast Champion, Boat Hunt Champion, Bean Hunter Champion, Badgers Basketball Champion, Bat Punch Champion, Basketbots Champion, Balloony Champion, Balloon Shooter Champion, Archery Champion, Apple Shoot Champion, Apple Season Champion, Ants Champion, Alien Terminator Champion
  Reg
  21-10-03
  Lokalizimi
  belgjik
  Postime
  424

  Kryesore

  Une kam degjuar qe Greqia po mundohet qe te pajiset me bomben atomike qe t'ia hedhi Shqiperise,aty e ka mendjen dite e nate dhe prandaj po i kushton gjithe buxhetin, dhe cfare them une po futet ne borxhe si e si me e sulmu vendin tone se e dine greket se nuk e kane kollaj.hahaha
  E pamundur ta kerkosh duke u
  menduar,e pamundur ta gjesh pa u
  menduar.

 6. #6
  Minifotoja e anetarit Engel
  Engel eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  05-01-05
  Lokalizimi
  I don't belong here...
  Postime
  354

  Kryesore

  T'na hajn **** ato ********at grek...jo per gjo por vetem ne mos na shpallin lufte se i digjet athina pa fillu luften,lol

  Mgjth si lajm eshte falls
  4 U
  This shit right here is for you.
  All your faces I can see.
  You all think it's about me.
  I'm about to break.
  This is my fate
  Am I still damned to a life
  Of misery and hate.
  You would never known.
  What I've done for you.
  What you may put me through.
  I'd do it for you.
  I could have never lived.
  If it wasn't for you.

 7. #7
  Minifotoja e anetarit sniper
  sniper eshte Jashte Linje Anetar/e CTD High Jump Champion, Crash Down Champion
  Reg
  30-07-03
  Lokalizimi
  France
  Postime
  67

  Kryesore

  Perderi sa ne 1997ten forcat greke kishin ndermend te pushtonin gjithe jugun e shqiperise, atehere eshte e kuptueshme qe, te ndyre sa jane, po pergatiten per nje sulm ndaj shqiperise.
  Get rich or die tryin'!

 8. #8
  Minifotoja e anetarit daniel00
  daniel00 eshte Jashte Linje Anetar/e Tetris Champion, Yeti Sports 1.5 Champion, 3D SuperBall Champion, Terror Tubby Champion, Super Fishing Champion, Snowboard Champion, Snorkel Champion, Skeet Shoot Champion, Rotation Champion, Roach Kill Champion, Quick Draw Champion, Penguin Toss Champion, Pencak Silat 2 Champion, Ninja Turtles 1 Champion, Missle Attack Champion, Mini Pool 2 Champion, Mili & Tary Snow Champion, Mice 2 Champion, Mars Massacre Champion, Majestic Champion, Lunar Mouse Champion, Assramistan Assault Champion, Kitten Shooting Champion, KF 9000 Champion, Jason's Pong Champion, Innate Girls Champion, I Hate Spiders Champion, Girl Power Champion, Gary Golf Champion, Funky Pong Champion, Fly Shoot Champion, Fish Hunter 2 Champion, Fire at Will Champion, DTunnel 3D Champion, Dr Strangegutt Champion, Disc Dash Champion, Cue Shoot Champion, Crazy Coffer Champion, Employer Slap Champion, City Hunter Champion, Circus Targets Champion, Chicken Attack Champion, Caterpiller Smash Champion, Carmageddon Champion, Cannon Commander Champion, Where is the ball Champion, Bomb Blast Champion, Boat Hunt Champion, Bean Hunter Champion, Badgers Basketball Champion, Bat Punch Champion, Basketbots Champion, Balloony Champion, Balloon Shooter Champion, Archery Champion, Apple Shoot Champion, Apple Season Champion, Ants Champion, Alien Terminator Champion
  Reg
  21-10-03
  Lokalizimi
  belgjik
  Postime
  424

  Kryesore

  Ata jane prane nesh,sulmi vazhdon
  Pas nje krosimi nga e majta hame golin e pare ...
  E pamundur ta kerkosh duke u
  menduar,e pamundur ta gjesh pa u
  menduar.

Tema te ngjashme

 1. Greqia ka hyrë në recesion
  By informuesi in forum Arena Nderkombetare
  Pergjigje: 0
  Postimi i Fundit: 15-08-2009, 20:42
 2. hej a jini krejt te shqiperis bre a ka edhe te kosoves ne ket forum?
  By 50cent in forum Njohja me anetaret e forumit
  Pergjigje: 5
  Postimi i Fundit: 08-11-2008, 07:34
 3. Greqia perseri
  By skampinianus in forum Politika shqiptare
  Pergjigje: 2
  Postimi i Fundit: 24-04-2007, 07:44
 4. Pergjigje: 38
  Postimi i Fundit: 28-02-2007, 19:09
 5. Pergjigje: 66
  Postimi i Fundit: 12-12-2003, 14:37

Tags for this Thread

مواقع النشر (المفضلة)

مواقع النشر (المفضلة)

Rregullore Postimi

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •  

 • English
 • Shqip
 • Italiano
 • Deutsch
 • Français
 • Español
 • Hrvatski
 • Svenska
 • Russian
 • Nederlands
 • Arabic
 • Türkçe
 • 简体中文
Rreth nesh | Ndihme | Reklama | Sherbime | Kushtet e Perdorimit | Politika e Privatesise | Rss
Copyright © 2001- Parajsa.com All rights reserved.