Total: (110,050) Pershendetje Vizitor | Regjistrohuni | Ndihme | Na Shkruani
Parajsa.com Forumi
... komuniteti i shqiptareve

Kendi i Reklamave


Tregoni rezultatet 1 ne 4 nga 4
 1. #1
  Minifotoja e anetarit enida
  enida eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  14-11-06
  Postime
  1

  Icon29 Farmacite ne Tirane

  Si mendoni per cmimet e produkteve qe shiten neper farmacite ne Tirane, nje test shtatezanie psh. ?

 2. #2
  Minifotoja e anetarit blu
  blu
  blu eshte Jashte Linje Moderator/e
  Reg
  09-10-06
  Lokalizimi
  tirane
  Postime
  291

  Kryesore

  per mua ne lidhje me farmacite, eshte pyetja e fundit qe me vjen ne mendje ajo qe ka shtruar hapesja e temes...
  cmimi eshte i fundit...
  per mua farmacite kane shume probleme...
  e para, te gjitha ilacet duhet te jene te ruajtur ne nje temperature konstante, dhe jo te gjitha farmacite kane kondicioner...
  se dyti jane problematike farmaciestet te cilat te sugjerojne ilace sipas interesit te tyre pa receten e mjekut...
  se treti nese i mungon ndonje nga ilacet e recetes shume shpejt ta zevendesojne me nje tjeter, kjo per mua eshte anormale...
  pastaj cmimet jane tjeter histori...
  le te jene te shtrenjta por te pakten te mos jene te skaduara dreqi e mori, se jemi njerez nuk jemi miza...

 3. #3
  Minifotoja e anetarit teleporter_boy
  teleporter_boy eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  04-01-07
  Lokalizimi
  NJ-USA
  Postime
  2

  Kryesore

  There is no free lunch. Prescription drugs cost money coz they are produced from highly trained individuals and pharmacists also are part of that chain. As far as I have seen the cost of the prescription drugs in Albania is lower than in other countries.

  Anyway. There is more to come. Wait and you gonna see . The cost of health care is gonna increase sharply in near and long term, and there is no escape from that trend, Albania is not an exception . A highly trained individual doesnt work for chump change ok

 4. #4
  Minifotoja e anetarit kuqeziperjet
  kuqeziperjet eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  02-01-07
  Postime
  130
  Images
  3

  Kryesore

  me then te drejten dhe cmimet dhe cilesia e sherbimit kan shum mungesa.po ca pret?kur me shum se 90%e farmacive kan pronar grek dhe pjesa tjeter e tyre furnizohen nga greqia.

Tema te ngjashme

 1. Spitali amerikan ne Tirane
  By synimi in forum Pyetje, Ankesa dhe Sygjerime
  Pergjigje: 1
  Postimi i Fundit: 06-02-2009, 13:33
 2. Wireless kafe ne Tirane
  By news24 in forum Pyetje, Ankesa dhe Sygjerime
  Pergjigje: 1
  Postimi i Fundit: 29-06-2008, 07:12
 3. Moda ne Tirane
  By natty in forum Moda Shqiptare
  Pergjigje: 3
  Postimi i Fundit: 17-06-2007, 17:25
 4. Gigi D'agostino Nè Tirane
  By caffe in forum Muzika
  Pergjigje: 0
  Postimi i Fundit: 06-05-2007, 11:34
 5. Metrò ne Tirane
  By inxhinieri in forum Chit-Chat
  Pergjigje: 13
  Postimi i Fundit: 23-03-2004, 13:08

Tags for this Thread

مواقع النشر (المفضلة)

مواقع النشر (المفضلة)

Rregullore Postimi

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •  

 • English
 • Shqip
 • Italiano
 • Deutsch
 • Français
 • Español
 • Hrvatski
 • Svenska
 • Russian
 • Nederlands
 • Arabic
 • Türkçe
 • 简体中文
Rreth nesh | Ndihme | Reklama | Sherbime | Kushtet e Perdorimit | Politika e Privatesise | Rss
Copyright © 2001- Parajsa.com All rights reserved.