Total: (110,050) Pershendetje Vizitor | Regjistrohuni | Ndihme | Na Shkruani
Parajsa.com Forumi
... komuniteti i shqiptareve

Kendi i Reklamave


Faqja 1 nga 2 12 E FunditE Fundit
Tregoni rezultatet 1 ne 35 nga 47
 1. #1
  Minifotoja e anetarit Ardit
  Ardit eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  12-04-03
  Lokalizimi
  Tiranë
  Postime
  222
  Images
  1

  Kryesore Ujku dhe Kesulkuqja

  Na ishte nje here Kesulkuqja edhe shifte ujkun qe hidhej sa ne nje ferre,ne nje tjeter edhe u be kurioze.edhe i shkoi nga mbrapa...
  --O ujk pse i ke veshet kaq te medha>?
  -Per te degjuar me mire-edhe fap u hodh ne ferren tjeter.

  Kesulkuqja prape nga mbrapa:
  --O ujk po kembet pse i ke kaq te medhaja?
  -Per te ecur me shpejt po ik o kesulkuqe se sta kam qejfin-dhe u hodh tek ferra tjeter.

  --O ujk po syte pse i ke kaq te medhenj>?
  -O kesulkuqe do me lesh te dhjes rehat apo si e ke hallin?

  Kujt i vjen turp nga skamja e vet,
  dhe s`njeh as nder as vlera.
  Atij i them rob i vërtetë,
  bir robi dhe të tjera...

  ( Robert Bërns )

 2. #2
  Minifotoja e anetarit unevetvetja
  unevetvetja eshte Jashte Linje Anetare Nderi
  Reg
  14-09-03
  Lokalizimi
  Londer
  Postime
  1,822

  Kryesore

  hahahhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
  gjithcka qe te ndodh e ka nje arsye

 3. #3
  Minifotoja e anetarit Ardit
  Ardit eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  12-04-03
  Lokalizimi
  Tiranë
  Postime
  222
  Images
  1

  Kryesore

  e bukur e ? ahahaha
  Kujt i vjen turp nga skamja e vet,
  dhe s`njeh as nder as vlera.
  Atij i them rob i vërtetë,
  bir robi dhe të tjera...

  ( Robert Bërns )

 4. #4
  Minifotoja e anetarit erNis
  erNis eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  06-03-03
  Lokalizimi
  Itali
  Postime
  498
  Images
  2

  Kryesore

  e bukur por me kujtohet kur isha i vogel, edhe gjyshja ma tregonte shpesh here..mos qaj nena se do te haje ujku
  NDJENJA.CM

 5. #5
  Minifotoja e anetarit unevetvetja
  unevetvetja eshte Jashte Linje Anetare Nderi
  Reg
  14-09-03
  Lokalizimi
  Londer
  Postime
  1,822

  Kryesore

  nje versjon te saj e dija edhe une po jo kete
  gjithcka qe te ndodh e ka nje arsye

 6. #6
  Minifotoja e anetarit erNis
  erNis eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  06-03-03
  Lokalizimi
  Itali
  Postime
  498
  Images
  2

  Kryesore

  unevetvetja thuaje se edhe ajo qe me thoshte gjyshja ishte e ngjashme...por jo tamam si ajo, mbase ti din ate origjinalen ?
  NDJENJA.CM

 7. #7
  Minifotoja e anetarit Ardit
  Ardit eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  12-04-03
  Lokalizimi
  Tiranë
  Postime
  222
  Images
  1

  Kryesore

  he i here ta degjojme....
  Kujt i vjen turp nga skamja e vet,
  dhe s`njeh as nder as vlera.
  Atij i them rob i vërtetë,
  bir robi dhe të tjera...

  ( Robert Bërns )

 8. #8
  Minifotoja e anetarit unevetvetja
  unevetvetja eshte Jashte Linje Anetare Nderi
  Reg
  14-09-03
  Lokalizimi
  Londer
  Postime
  1,822

  Kryesore

  e di cke ju une me mire po ju tregoj ate te mama dhis me 7 keca
  na iken mama dhia ne supermarket per te bere pazarin dhe porasit kecat te mos i hapin deren ujkut pasi mama dhia i hipen xhipit e iken vjen ujku dhe kercet te dera
  -hapmani deren se jam mamadhia
  -jo ti nuk je mama dhia (thone kecat )
  -po ja thgote ujku shikoni kemben se e kam te bardhe
  -po ka dale syri magjik o ujko hala me kemben ti
  hahhaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
  dhe iku ujku me bisht nder shale
  gjithcka qe te ndodh e ka nje arsye

 9. #9
  Minifotoja e anetarit Ardit
  Ardit eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  12-04-03
  Lokalizimi
  Tiranë
  Postime
  222
  Images
  1

  Kryesore

  ahahahhaahha sa e dhishmeeeeeee ahahahahhaa
  Kujt i vjen turp nga skamja e vet,
  dhe s`njeh as nder as vlera.
  Atij i them rob i vërtetë,
  bir robi dhe të tjera...

  ( Robert Bërns )

 10. #10
  Minifotoja e anetarit deje
  deje eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  20-10-03
  Lokalizimi
  itali
  Postime
  21

  Kryesore

  po c'ja futni kot nuk eshte koha per perralla tani

 11. #11
  Minifotoja e anetarit unevetvetja
  unevetvetja eshte Jashte Linje Anetare Nderi
  Reg
  14-09-03
  Lokalizimi
  Londer
  Postime
  1,822

  Kryesore

  pse per ca eshte
  gjithcka qe te ndodh e ka nje arsye

 12. #12
  Minifotoja e anetarit deje
  deje eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  20-10-03
  Lokalizimi
  itali
  Postime
  21

  Kryesore

  aq e veshtir eshte duhet te ta them une

 13. #13
  Minifotoja e anetarit unevetvetja
  unevetvetja eshte Jashte Linje Anetare Nderi
  Reg
  14-09-03
  Lokalizimi
  Londer
  Postime
  1,822

  Kryesore

  provoje njehere
  gjithcka qe te ndodh e ka nje arsye

 14. #14
  Minifotoja e anetarit erNis
  erNis eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  06-03-03
  Lokalizimi
  Itali
  Postime
  498
  Images
  2

  Kryesore

  hahahahaha ishte shume e mire..me pelqeu brava...

  po me ate barkun o belin qe ma luan ashtu s'me pelqen edhe aq
  NDJENJA.CM

 15. #15
  Minifotoja e anetarit Ardit
  Ardit eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  12-04-03
  Lokalizimi
  Tiranë
  Postime
  222
  Images
  1

  Kryesore

  deje e ke fjalen per sex? :P
  Kujt i vjen turp nga skamja e vet,
  dhe s`njeh as nder as vlera.
  Atij i them rob i vërtetë,
  bir robi dhe të tjera...

  ( Robert Bërns )

 16. #16
  Minifotoja e anetarit unevetvetja
  unevetvetja eshte Jashte Linje Anetare Nderi
  Reg
  14-09-03
  Lokalizimi
  Londer
  Postime
  1,822

  Kryesore

  a a a aca behet ketu jemi te qeshni dhe ju jo te erosi  erniso une e luj per qefin tim jo per ty

  po shikoje edhe i here e mos me thuj qe nuk te pelqen
  gjithcka qe te ndodh e ka nje arsye

 17. #17
  Minifotoja e anetarit Ardit
  Ardit eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  12-04-03
  Lokalizimi
  Tiranë
  Postime
  222
  Images
  1

  Kryesore

  unevetvetja une kujtova se emri jot ishte "universitetsja" edhe kur desha te pyes ca universiteti je e pashe
  Kujt i vjen turp nga skamja e vet,
  dhe s`njeh as nder as vlera.
  Atij i them rob i vërtetë,
  bir robi dhe të tjera...

  ( Robert Bërns )

 18. #18
  Minifotoja e anetarit unevetvetja
  unevetvetja eshte Jashte Linje Anetare Nderi
  Reg
  14-09-03
  Lokalizimi
  Londer
  Postime
  1,822

  Kryesore

  ca ke kuptue ti gjeneralo se keshtu dukesh i zgjuar
  gjithcka qe te ndodh e ka nje arsye

 19. #19
  Minifotoja e anetarit antigona
  antigona eshte Jashte Linje Supermoderatore
  Reg
  26-06-03
  Lokalizimi
  London
  Postime
  2,580
  Images
  141

  Kryesore

  Perralla e Kesulkuqes

  Nje dite te bukur vere kesulkuqja donte t'i bente nje vizite gjyshes te semure ne fshat. Para se te shkonte ishte duke bere chat me te dashurin e saj i cili i thote qe te mos vishet shume sexy sepse ne fshat nuk do ta kuptonte njeri dhe qe mund ti binte me dore ndonje manjak mu perpara saj, megjithate kesulkuqja veshi tanga, nje minifund te shkurter, mori shporten me ushqime dhe u nis drejt e ne fshtat.

  Rruges duke ecur takon lepurin.
  -Qeke bo si rrush moj kesulkuqe, po kujdes se rruges eshte UJKU!!!- i thote ai
  Kesulkuqja as nuk e vret mendjen por mendon:
  -Sa budalla e kam ate te dashurin kur me thote se kete veshje nuk ma kupton njeri!!!!
  Duke vashduar rrugen takon ariun:
  -O tu shtofsha ne liste ishalla!!!-thote ariu.
  -Kesulkuqe po te them se perpara ke UJKU-n megjithate per cdo problem coji nje zile lalit ene e rregulloj une ate pune...

  Pasi largohen i cik nga njeri tjetri ariu bertet nga larg:

  -O Kesulkuqe nqs e ke vodafon duhet te shtypesh direkt 3-shin se e kane heq 1 yll thurjen.
  -Mire ariu do ta kem parasysh- thote kesulkuqja.
  Nderkohe ajo vajti shume afer shtepise se gjyshes.
  Afrohet ngadale per ti bere nje surprize asaj. Duke ju afruar deres i rrezohet shporta me ushqime. Kur ulet ta marri (kuptohet se c'fare pamje kishte ne pjesen e poshtme te belit) degjon nje si tip hungerime.
  -O gjyshe pse te eshte trashur zeri sot?
  -Per te me degjuar me mire ti kesulkuqja ime.
  -Po mire po jorgani pse eshte ngritur ashtu?
  Dhe UJKU nuk duroi me po e hodhi jorganin dhe qendroi perpara kesulkuqes.
  Kesulkuqja u shmang e trembur.
  -Mos u tremb kesulkuqe se nuk eshte per ty.
  -Po per ke? - i thote kesulkuqja
  -Per ate qe po e lexon- thote UJKU

  hei mos te ju ngeli hatri
  (shaka eshte)

  shpresoj te ju ket pelqyer
  versioni i kesulekuqes..........
  Dream as if you'll live forever...Live as if you'll die tomorrow

 20. #20
  Minifotoja e anetarit antigona
  antigona eshte Jashte Linje Supermoderatore
  Reg
  26-06-03
  Lokalizimi
  London
  Postime
  2,580
  Images
  141

  Kryesore

  MAMADHIA, KECAT DHE UJKU

  Ate mengjes pasi beri tualetin e zakonshem me shume kujdes, u parfumos, hoqi vetullat me piskatore dhe krehu bishtin, Mamadhia doli nga dera e shtepise gjithe merak duke puthur me dore pese kecat e saj. "Ki kujdes bija ime", -porositi ajo gjithe merak Kecen, vajzen e saj te madhe, qe keto kohet e fundit po vinin verdalle disa nga kafshet hamshore te pyllit. Lepuri ia kishte kerkuar asaj tek burimi, ariu kur po hante manaferra, ujku si me hamshori i zones kishte tentuar t'a perdhunonte sapo e kishte pare. Shkurt fare Mamadhia ishte ne siklet per te ardhmen e saj, si me Pickdhia e pyllit, ndaj per kete kishte vendosur t'a mbante te bijen brenda kater mureve, duke hapur lloj-lloj thashethemesh te tmerrshme per Ujkun. Puna kishte arritur deri aty saqe gjithe dashnoret e Mamadhise flitnin thuajse neper cdo kafene per ndjenjat homoseksuale te ujkut, manine e madhe te tij per t'a bere njehere me Mamadhine, etj, etj, shpifje te saj mbi personalitetin e Ujkut. Nejse te kthehemi tek perralla jone. Me te dale nga dera Mamadhia u leshua ne krahet e nje cakalli spurdhjak dhe duke u puthur dhe kafshuar me te kaluan matane rruges. Kecja sapo pa qe u zhduk Mamadhia, hoqi gjithe rrobat, nxori nga nje sirtar nje pale tanga te kuqe dhe filloi t'i vishte me nge para pasqyres. Pak momente me vone ia dha nje ulerime te tmerrshme saqe tre vellezerit dhe motra, me te vegjel u zgjuan te lebetitur. Duke ardhur verdalle Keces, ata pane qe kjo ishte ndezur keqas nga prapa. I kishte ngecur brenda shishja e vajit te ullirit. (E hutuar nga tangat qe ia kishte bere dhurate nje cjap i tredhur, ajo nuk po provonte te fuste si zakonisht nje shishke parfumi, por kishte marre pa dashje shishen e vajit te ullirit). Te kater te tjeret u leshuan me pinca, dare, cekic e mjete te tjera rrethanore ne dore dhe sa mezi ia hoqen ate copa-copa. Ndersa pjesen tjeter ia hoqi nje qukapik me sqep qe erdhi sapo i cuan nje zile tek celulari. Si e mblodhi pak veten dhe iu rikthye serish pasqyres, ndersa kater me te vegjlit po luanin "Ore-ore-lule bore", ne dere u degjuan te trokitura. Pese pale sy u versulen drejt vrimes se celesit dhe pese pale duar shkuan automatikisht tek llozi. c'te shihnin, tmerri vete, Ujku. Me i vogli i kecave tha qe te mos e hapnin deren. Te gjithe iu bashkuan atij mendimi. Por ne fillim vendosen te talleshin nje cope here me mavriun Ujk. Nxirre kemben e bardhe poshte deres, u degja nje ze nga brenda. Por c'te shihnin ne vend te kembes aty u fut palla e Ujkut dhe Kecja filloi t'a lepinte me te shpejte. Oh-uh-ah degjoheshin renkimet e Ujkut. Ndersa pas pak: Obobo, olele, oh i ziu une. Tre nga kecat ishin ngjitur mbi cati dhe kishin hedhur qe andej gure, tulla, tjegulla, nje kazan me uje vale, ndersa me i vogli i kishte bere Ujkut shurren ne koke. Kecja ia kishte kapur fort me dhembe Ujkut te mjere dhe nuk ia leshonte. Pas pak vjen dhe Mamadhia dhe ia kercvet nje dy here me llape ballit, saqe te ziut i leshuan syte xixa. "Do ta fesojme fitoren e kesaj dite, -u tha Mamadhia kecave, ndersa duke iu drejtuar Keces shtoi, -jam shume krenare me ty bija ime, ti di si ta ruash nderin, familjen dhe virgjerine".

  kjo ishte dhe versioni i Mamadhia,kecat dhe ujku
  Dream as if you'll live forever...Live as if you'll die tomorrow

 21. #21
  Minifotoja e anetarit unevetvetja
  unevetvetja eshte Jashte Linje Anetare Nderi
  Reg
  14-09-03
  Lokalizimi
  Londer
  Postime
  1,822

  Kryesore

  hahhahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
  gjithcka qe te ndodh e ka nje arsye

 22. #22
  Minifotoja e anetarit deje
  deje eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  20-10-03
  Lokalizimi
  itali
  Postime
  21

  Kryesore

  ore gjeneral je gabuar, une dhash eshte koha per te studjuar.edhe ti e kupton se nuk ishte shum e veshtire.

 23. #23
  Minifotoja e anetarit antigona
  antigona eshte Jashte Linje Supermoderatore
  Reg
  26-06-03
  Lokalizimi
  London
  Postime
  2,580
  Images
  141

  Kryesore

  MENGJES VERE NE PYLL

  Kete mengjes gomari buzebardhe ; ( jo prite hyrja ne fillim : ishte nje dite o zoooooooootttt si gjithe te tjerat qe mos ardhshin kurre ishalla, era nuk te linte dot te lexonje dot ndonje liber te kendshem . Vesa e fresket e zgjovi breshken nga gjumi )  E ku e lame, he po : gomari buzebardhe kishte vjedhur gazeten e dhelpres ileqare (.Ah sa mire qe ja beri ). Ne kete kohe vjen lakuriqi me duar ne xhep po pertypte fara kungulli te pjekura duke feshkellyer gjithe qejf Shakiren . Ne pubin " FUTI DRU ZJARRIT SE FTOHET NENOJA " (pubin me te mire e pyllit me 5 yje ) teknik pellumbi feat.Dj Pelikani ishin shume ne forme dhe muzika kishte arritur ne kupe te qiellit dhe po ja u shkiste kafsheve te shkara . Ujku serish vazhdonte perpjekjet per te futur ne rrugen e keqe kesulkuqen e ngrate me xhinse meshini . Borebardha kishte dite qe sterviste xhuxhat ne basketboll. Nuk mund te leme pa permendur Luanin dhe Tigrin qe po shuanin epshet duke e vyshkur shkuren ku ishin fshehur . Breshka plake po merte pensionin nderkohe qe pata po mundohej tja futte duke i mbajtur mbi 200 evro nga pensioni i saj jetik . Era e marjuanes se ketrit i shponte hundet . Luani kishte leshuar banden e tij te xhepisteve neper butiket e pyllit ku hardhucat me side provonin robabanjet firmato. Nderkohe gjithe kjo qetesi prishet nga tingellimat e thikave qe vinin nga rruga Hyr ketu se del shkurt , bandat e perhershme te kesaj rruge edhe kete te diel nuk e bene pushim .  P.S Nuk e mbaruam se do ikim se kena ca pune .

  VAZHDIMIN DO E LEXONI CA ME VONE .
  Dream as if you'll live forever...Live as if you'll die tomorrow

 24. #24
  Minifotoja e anetarit antigona
  antigona eshte Jashte Linje Supermoderatore
  Reg
  26-06-03
  Lokalizimi
  London
  Postime
  2,580
  Images
  141

  Kryesore

  Dream as if you'll live forever...Live as if you'll die tomorrow

 25. #25
  Minifotoja e anetarit Ardit
  Ardit eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  12-04-03
  Lokalizimi
  Tiranë
  Postime
  222
  Images
  1

  Kryesore

  o antigona per here te pare ate Udha e shkronjave ekam shkruajtur une edhe ti e ke kopjuar nga nje vend tjeter (tani te mora inat)
  Kujt i vjen turp nga skamja e vet,
  dhe s`njeh as nder as vlera.
  Atij i them rob i vërtetë,
  bir robi dhe të tjera...

  ( Robert Bërns )

 26. #26
  Minifotoja e anetarit antigona
  antigona eshte Jashte Linje Supermoderatore
  Reg
  26-06-03
  Lokalizimi
  London
  Postime
  2,580
  Images
  141

  Kryesore

  ore GJENERALTI ske pse te me maresh inat
  sepse mua kete ma ka derguar vellai im
  dhe qe ti thua se e paske shkrujtur ti per here te pare
  ne fund e kishte te shkruar "kopjuar nga ulerima"
  ok?
  edhe ne qofte se e ke shkruajtur ti pse me merr
  inat, ti a e ke bere qe ta lexojne te gjithe apo vetem per vete?
  asnje barsalete apo hustori nuk eshte personale
  pra qe te thuash ti e kam bere une e pse e tregove ti
  ai qe ta degjojne mund ta tregojne
  une kur e lexova me pelqeu dhe thash ta lexojne edhe te tjeret
  por une per fat te keq se kisha ditur qe eshte e ndaluar te
  tregosh nje histori qe e ka bere nje tjeter.............................

  hajt tung
  dhe te pershendes
  Dream as if you'll live forever...Live as if you'll die tomorrow

 27. #27
  Minifotoja e anetarit Ardit
  Ardit eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  12-04-03
  Lokalizimi
  Tiranë
  Postime
  222
  Images
  1

  Kryesore

  sa mire qe te pelqeu
  ajo lexon "marre nga ulerima" sepse per here te pare e kam botuar tek faqja www.ujku.com
  Kujt i vjen turp nga skamja e vet,
  dhe s`njeh as nder as vlera.
  Atij i them rob i vërtetë,
  bir robi dhe të tjera...

  ( Robert Bërns )

 28. #28
  Minifotoja e anetarit unevetvetja
  unevetvetja eshte Jashte Linje Anetare Nderi
  Reg
  14-09-03
  Lokalizimi
  Londer
  Postime
  1,822

  Kryesore

  pse pseudonimi i dyte e joti eshte ulerima
  gjithcka qe te ndodh e ka nje arsye

 29. #29
  Minifotoja e anetarit Ardit
  Ardit eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  12-04-03
  Lokalizimi
  Tiranë
  Postime
  222
  Images
  1

  Kryesore

  "Kopjuar nga Ulerima" dmth kopjuar nga webi Ulerima.Cjb.Net
  Kujt i vjen turp nga skamja e vet,
  dhe s`njeh as nder as vlera.
  Atij i them rob i vërtetë,
  bir robi dhe të tjera...

  ( Robert Bërns )

 30. #30
  Minifotoja e anetarit antigona
  antigona eshte Jashte Linje Supermoderatore
  Reg
  26-06-03
  Lokalizimi
  London
  Postime
  2,580
  Images
  141

  Kryesore

  po pra po une se pashe kund
  se eshte e bere nga gjeneralti
  dhe mos e kopjo.....................

  pse faqja www.ulerima.com eshte e jotja?
  Dream as if you'll live forever...Live as if you'll die tomorrow

 31. #31
  Minifotoja e anetarit unevetvetja
  unevetvetja eshte Jashte Linje Anetare Nderi
  Reg
  14-09-03
  Lokalizimi
  Londer
  Postime
  1,822

  Kryesore

  mua se hapet hic ajo faqe a ekziston me te vertete
  gjithcka qe te ndodh e ka nje arsye

 32. #32
  Minifotoja e anetarit Ardit
  Ardit eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  12-04-03
  Lokalizimi
  Tiranë
  Postime
  222
  Images
  1

  Kryesore

  Po une dhe nje shok kemi ulerima.com dhe ujku.com kam pasur edhe forumirinor.com por eshte prishur.
  Kujt i vjen turp nga skamja e vet,
  dhe s`njeh as nder as vlera.
  Atij i them rob i vërtetë,
  bir robi dhe të tjera...

  ( Robert Bërns )

 33. #33
  Minifotoja e anetarit unevetvetja
  unevetvetja eshte Jashte Linje Anetare Nderi
  Reg
  14-09-03
  Lokalizimi
  Londer
  Postime
  1,822

  Kryesore

  pse u prish o gjenerali e me fal per petjen por nuk mar shume vesh nga keto gjera
  po deshe mos u pergjigj
  gjithcka qe te ndodh e ka nje arsye

 34. #34
  Minifotoja e anetarit Ardit
  Ardit eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  12-04-03
  Lokalizimi
  Tiranë
  Postime
  222
  Images
  1

  Kryesore

  unvetvetja donte leke yllo....une skisha edhe e lashe pas dore po deshe ik tek www.ujku.com se ke plot gallata ose www.dallavere.com edhe qesh gjithe diten
  Kujt i vjen turp nga skamja e vet,
  dhe s`njeh as nder as vlera.
  Atij i them rob i vërtetë,
  bir robi dhe të tjera...

  ( Robert Bërns )

 35. #35
  Minifotoja e anetarit antigona
  antigona eshte Jashte Linje Supermoderatore
  Reg
  26-06-03
  Lokalizimi
  London
  Postime
  2,580
  Images
  141

  Kryesore

  perralla..........


  Enver Hoxha,therriti njehere nje plak te vjeter qe ti tregonte perralla.Ai e mori plakun tek kopshti i tij me lule qe tia tregonte perrallat aty.
  -Shume te bukur e paske bere kopshtin me lule -i tha plaku.
  -Une,kopsht te tille me lule kam bere tere shqiperine- ia preu Enveri duke gjetur rastin per te bere pak propagande.
  -A kam ardhur une te te tregoj perralla ty,apo ke ardhur ti te me tregosh perralla mua...-*ia kthu plaku
  Dream as if you'll live forever...Live as if you'll die tomorrow

Faqja 1 nga 2 12 E FunditE Fundit

LinkBacks (?)


Tags for this Thread

مواقع النشر (المفضلة)

مواقع النشر (المفضلة)

Rregullore Postimi

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •  

 • English
 • Shqip
 • Italiano
 • Deutsch
 • Français
 • Español
 • Hrvatski
 • Svenska
 • Russian
 • Nederlands
 • Arabic
 • Türkçe
 • 简体中文
Rreth nesh | Ndihme | Reklama | Sherbime | Kushtet e Perdorimit | Politika e Privatesise | Rss
Copyright © 2001- Parajsa.com All rights reserved.