Total: (110,050) Pershendetje Vizitor | Regjistrohuni | Ndihme | Na Shkruani
Parajsa.com Forumi
... komuniteti i shqiptareve

Kendi i Reklamave


Faqja 10 nga 19 E ParaE Para ... 89101112 ... E FunditE Fundit
Tregoni rezultatet 316 ne 350 nga 653
 1. #316
  Minifotoja e anetarit Poeti Dhimbjes
  Poeti Dhimbjes eshte Jashte Linje Moderator/e
  Reg
  27-12-03
  Lokalizimi
  Londer
  Postime
  2,020

  Kryesore

  Testi i shtatzanise.

  Ndermjet dy shoqeve.
  E para :- A e ke bere testin e shtatzanise, ti moj ?!
  E dyta :- Po, e kam bere.
  E para :- A kishte pyetje shume te veshtira !!!...
  Mallkuar qoftë,
  ky Kurbeti i zi,
  që na i zhyti zemrat,
  thellë në plogështi!!!...

 2. #317
  Minifotoja e anetarit Poeti Dhimbjes
  Poeti Dhimbjes eshte Jashte Linje Moderator/e
  Reg
  27-12-03
  Lokalizimi
  Londer
  Postime
  2,020

  Kryesore

  Lepuri pijanec.

  Lepuri shkonte ne lokalin e ariut, dhe thoshte me ze te larte:
  " Maaaaaaaa jeeeeeeep njeeeeeeeeeeeeeee biiiiiiiiiiiiiiirre ".
  Nje dite ariu, e degjon dhe i thote:
  " Mos bertit ashtu o lepur, se do te te gozhdoj, ne mur !
  Te nesermen lepuri, shkon perseri, ne lokalin e ariut, dhe i thote arushesh.
  Lepuri :- A keni gozhda ?
  Arusha :- Jo, nuk kemi.
  Lepuri :- Epo " Maaaaaaaaa jeeeeeeeeeep njeeeeeeee biiiiiiiiiiiirre" pra !!!...
  Mallkuar qoftë,
  ky Kurbeti i zi,
  që na i zhyti zemrat,
  thellë në plogështi!!!...

 3. #318
  Minifotoja e anetarit Poeti Dhimbjes
  Poeti Dhimbjes eshte Jashte Linje Moderator/e
  Reg
  27-12-03
  Lokalizimi
  Londer
  Postime
  2,020

  Kryesore

  Akuzimi.

  Ne sallene gjygjit, avokati mbrojtes i te pandehurit, pyet te demtuarin.
  Avokati :- Ju thate se i denuari, ju goditi me kove ne koke, apo jo ?!
  I demtuari :- Po, dhe eshte me se e vertete.
  Avokati :- Po ju nuk keni ndonje shenje ne koke?!
  I demtuari :- Po sbesuat, per kete gje, mund te merrni dhe te shihni koven se si eshte care !!!...
  Mallkuar qoftë,
  ky Kurbeti i zi,
  që na i zhyti zemrat,
  thellë në plogështi!!!...

 4. #319
  Minifotoja e anetarit Poeti Dhimbjes
  Poeti Dhimbjes eshte Jashte Linje Moderator/e
  Reg
  27-12-03
  Lokalizimi
  Londer
  Postime
  2,020

  Kryesore

  Palltoja.

  Gjykatesi :- I pandehur, u vertetua, qe ju e kishit vjedhur pallton, a kishit per te shtuar gje tjeter ?
  I pandehuri :- Po, shoku gjykates. Mu desh qe ti zgjatja edhe ca menget, pasi i kishte te shkurtra !!!...
  Mallkuar qoftë,
  ky Kurbeti i zi,
  që na i zhyti zemrat,
  thellë në plogështi!!!...

 5. #320
  Minifotoja e anetarit Poeti Dhimbjes
  Poeti Dhimbjes eshte Jashte Linje Moderator/e
  Reg
  27-12-03
  Lokalizimi
  Londer
  Postime
  2,020

  Kryesore

  Zgjimi.

  E ema i thote benit.
  E ema :- Po pse more beni nuk ngrihesh heret?! Ja komshiu yne qe u ngrit heret gjeti ne rruge 100 000 leke.
  Beni :- Po, por ai qe i ka humbur leket, eshte ngritur edhe me heret !!!...
  Mallkuar qoftë,
  ky Kurbeti i zi,
  që na i zhyti zemrat,
  thellë në plogështi!!!...

 6. #321
  Minifotoja e anetarit Poeti Dhimbjes
  Poeti Dhimbjes eshte Jashte Linje Moderator/e
  Reg
  27-12-03
  Lokalizimi
  Londer
  Postime
  2,020

  Kryesore

  Emri " Grua".

  Nje nje mbledhje, qe po zhvillohej vetem per burrat, drejtuesi i mbledhjes, i drejton nje pyetje salles.
  Drejtuesi :- Kush nga ju e ka frike gruan ?!
  Qe te gjithe u ngriten ne kembe, vetem njeri me mustaqe dhe me trup te madh, nuk levizi nga vendi.
  Drejtuesi :- Po ti ore, nuk e ke frike gruan ?!
  Ai qe su ngrit :- Jo une e kam shume frike, por kur permendet ju, emrin "Grua", une u dhjeva ne breke, ndaj nuk mund te ngrihem !!!...
  Mallkuar qoftë,
  ky Kurbeti i zi,
  që na i zhyti zemrat,
  thellë në plogështi!!!...

 7. #322
  Minifotoja e anetarit drago
  drago eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  10-11-03
  Lokalizimi
  itali
  Postime
  585

  Kryesore

  haaaaaa e forte
  brus lee

 8. #323
  Minifotoja e anetarit Poeti Dhimbjes
  Poeti Dhimbjes eshte Jashte Linje Moderator/e
  Reg
  27-12-03
  Lokalizimi
  Londer
  Postime
  2,020

  Kryesore

  Pinguini dhe polici.

  Nje dite nje polic, kap nje pinguin ne rruge, dhe e con ne komisariat.
  Kur e sheh shefi i thote.
  Shefi :- Po cfare ben ore trap ?!
  Merre mor ti dhe coje ne kopshtin zologjik, se atje argetohet ai.
  Pas nja dy oresh, kur po dilte shefi nga komisariati, e sheh policin m e pinguin ne dore dhe i thote.
  Shefi :- Po akoma nuk e ka cuar ne kopshtin zologjik, more idiot ?!
  Polici :- Jo, e cova tek kopeshti zologjik, por tani po e coj ne kinema !!!...
  Mallkuar qoftë,
  ky Kurbeti i zi,
  që na i zhyti zemrat,
  thellë në plogështi!!!...

 9. #324
  Minifotoja e anetarit Poeti Dhimbjes
  Poeti Dhimbjes eshte Jashte Linje Moderator/e
  Reg
  27-12-03
  Lokalizimi
  Londer
  Postime
  2,020

  Kryesore

  Polici dhe shefi.

  Nje polic vjen ne komisariat, dhe i thote shefit.
  Polici :- Shoku shef, mbreme kur po kaloja neper park, pashe nje cift qe po q*****n ne park !
  Shefi :- Nuk thuhet po q*****n ore idiot, por po benin dashuri !
  Polici :- Mire pra, mbreme kur po kaloja neper park, pashe nje cift, qe po benin dashuri, por kur u afrova me prane, ato po q*****n me te vertete !!!...
  Mallkuar qoftë,
  ky Kurbeti i zi,
  që na i zhyti zemrat,
  thellë në plogështi!!!...

 10. #325
  Minifotoja e anetarit Poeti Dhimbjes
  Poeti Dhimbjes eshte Jashte Linje Moderator/e
  Reg
  27-12-03
  Lokalizimi
  Londer
  Postime
  2,020

  Kryesore

  Stalla.

  Nje fshatar pyet nje bashkefshatarin e tij.
  Fshatari :- A ta pijne lopet duhanin ore?!
  Bashkefshatari :- Jo mor ti, nuk e pijne.
  Fshatri :- Epo shko e shiko njehere stallen, se po del shume tym qe andej !!!...
  Mallkuar qoftë,
  ky Kurbeti i zi,
  që na i zhyti zemrat,
  thellë në plogështi!!!...

 11. #326
  Minifotoja e anetarit Poeti Dhimbjes
  Poeti Dhimbjes eshte Jashte Linje Moderator/e
  Reg
  27-12-03
  Lokalizimi
  Londer
  Postime
  2,020

  Kryesore

  Shoferi.

  Gjygjtari pyet deshmitarin okular per ndodhjen e aksidentit.
  Gjygjtari :- A po ecte shume shpejt makina?
  Deshmitari :- me nja 20 - 30 km/h.
  Gjygjtari :- A mund ta evitonte aksidentin shoferi, po te donte?
  Deshmitari :- Po, vetem po te ishte Shumakeri !!!...
  Mallkuar qoftë,
  ky Kurbeti i zi,
  që na i zhyti zemrat,
  thellë në plogështi!!!...

 12. #327
  Minifotoja e anetarit Poeti Dhimbjes
  Poeti Dhimbjes eshte Jashte Linje Moderator/e
  Reg
  27-12-03
  Lokalizimi
  Londer
  Postime
  2,020

  Kryesore

  Budallenjte.

  Dy budallenj, po ecnin nje nate ne nje rruge, dhe papritur fillojne te grinden me njeri tjetrin, sepse njeri thoshte per henen qe eshte dielli, tjetri thoshte qe eshte hena !
  Per te vertetuar, se cili kishte te drejte, vendosin te pyesin, nje kalimtar, qe po kalonte aty prane, por ky kalimtari u tha.
  Kalimtari :- Tju them te drejten, une nuk banoj ne kete lagje !!!...
  Mallkuar qoftë,
  ky Kurbeti i zi,
  që na i zhyti zemrat,
  thellë në plogështi!!!...

 13. #328
  Minifotoja e anetarit Poeti Dhimbjes
  Poeti Dhimbjes eshte Jashte Linje Moderator/e
  Reg
  27-12-03
  Lokalizimi
  Londer
  Postime
  2,020

  Kryesore

  Prifti dhe polici.

  Nje polic ndlon nje prift, qe po e ngiste bicikleten pa e mbajtur timonin, dhe i thote.
  Polici :- 1000 leke gjobe o urate, pasi po ecni pa e mbajtur timonin me duar, gje qe paraqet problem serioz per kalimtaret e tjere !
  Prifti :- Po une nuk kam nevoje qe ta mbaj timonin, pasi e mban zoti per mua timonin !
  Polici :- Atehere 5000 lek gjobe, pasi keni hipur dy vete ne nje biciklete, dhe kjo nuk lejohet nga rregullorje e rruges !!!...
  Mallkuar qoftë,
  ky Kurbeti i zi,
  që na i zhyti zemrat,
  thellë në plogështi!!!...

 14. #329
  Minifotoja e anetarit Poeti Dhimbjes
  Poeti Dhimbjes eshte Jashte Linje Moderator/e
  Reg
  27-12-03
  Lokalizimi
  Londer
  Postime
  2,020

  Kryesore

  Pirja e duhanit.

  Nje djale shkon e vizitohet tek mjeku, i cili i thote.
  Mjeku :- Si shume po e pikeni duhanin mor djale, por une ju rekomandoj qe ta leni, pasi duhani ju shkurton jeten !
  Djali :- Po gjyshi im i pin cigaret njera pas tjetres, dhe tani eshte 78 vjec !
  Mjeku :- Po te mos e kishte duhanin gjyshi yt, me siguri qe tani do te ishte 90 vjec pa frike !!!...
  Mallkuar qoftë,
  ky Kurbeti i zi,
  që na i zhyti zemrat,
  thellë në plogështi!!!...

 15. #330
  Minifotoja e anetarit Poeti Dhimbjes
  Poeti Dhimbjes eshte Jashte Linje Moderator/e
  Reg
  27-12-03
  Lokalizimi
  Londer
  Postime
  2,020

  Kryesore

  Ne spitalin e te cmendurve.

  Nje dite ne spitalin e te cmendurve shkojne per vizite mjeket me te larte te psikologjise, me qellim qe te shikonin se mos ndonjeri prej te cmendurve ka bere ndonje permiresim.
  Kur futen brenda shohin qe te gjithe te cmendurit, kishin marre nga nje pjate boshe ne duar, dhe po benin sikur po hanin gjelle, ndersa njeri vetem po rrinte e pop shikonte pjaten.
  Nje mjek i afrohet dhe e pyet.
  Mjeku :- Po ti perse nuk han, si te tjeret ?!
  I cmenduri :- Po prisja sa te ftohej pak gjella !!!...
  Mallkuar qoftë,
  ky Kurbeti i zi,
  që na i zhyti zemrat,
  thellë në plogështi!!!...

 16. #331
  Minifotoja e anetarit Poeti Dhimbjes
  Poeti Dhimbjes eshte Jashte Linje Moderator/e
  Reg
  27-12-03
  Lokalizimi
  Londer
  Postime
  2,020

  Kryesore

  Polici dhe udhetari.

  Nje dite nje polic ndalon nje udhetar ne nje rruge kryesore te qytetit dhe i thote.
  Polici :- Me jepni emrin dhe mbiemrin tuaj ?
  Udhetari :- Po une si do te quhem pastaj shoku polic, po ti dhashe ty emrin dhe mbiemrin tim ?!!!...
  Mallkuar qoftë,
  ky Kurbeti i zi,
  që na i zhyti zemrat,
  thellë në plogështi!!!...

 17. #332
  Minifotoja e anetarit Poeti Dhimbjes
  Poeti Dhimbjes eshte Jashte Linje Moderator/e
  Reg
  27-12-03
  Lokalizimi
  Londer
  Postime
  2,020

  Kryesore

  Lavatricja.

  Nje polic, vendos qe ti bleje nje lavatrice gruas, dhe futet ne nje dyqan ku shiteshin gjerat elektroshtepiake, dhe i thote shiteses.
  Polici :- Sa kushton ajo lavatricja aty?
  Shitesja :- Nuk kemi lavatrice per police, ne ketu !
  Polici del nga dyqani dhe shkon ne shtepi, nderrohet dhe shkon perseri ne ate dyqanin dhe i thote perseri shiteses.
  Polici :- Sa kushton ajo lavatricja aty ?
  Shitesja :- Nuk kemi lavatrice per police !
  Polici :- Po ku dreqin e kupton qe jam polic, moj ?!
  Shitesja :-E kuptoj, se ajo nuk eshte lavatrice, por eshte frigorifer !!!...
  Mallkuar qoftë,
  ky Kurbeti i zi,
  që na i zhyti zemrat,
  thellë në plogështi!!!...

 18. #333
  Minifotoja e anetarit Poeti Dhimbjes
  Poeti Dhimbjes eshte Jashte Linje Moderator/e
  Reg
  27-12-03
  Lokalizimi
  Londer
  Postime
  2,020

  Kryesore

  Afrika.

  Beni :- O babi, sa larg eshte Afrika nga ketu ?
  I ati :- Po ku ta di une more Beni, por besoj qe nuk eshte edhe shume larg, pasi aty ku punoj une kam nje zezak qe punon aty me mua, dhe ai shkon e vjen cdo dite me biciklete ne pune, dhe nuk vonohet shume !!!...
  Mallkuar qoftë,
  ky Kurbeti i zi,
  që na i zhyti zemrat,
  thellë në plogështi!!!...

 19. #334
  Minifotoja e anetarit Poeti Dhimbjes
  Poeti Dhimbjes eshte Jashte Linje Moderator/e
  Reg
  27-12-03
  Lokalizimi
  Londer
  Postime
  2,020

  Kryesore

  Vjeshta.

  Nje vajze ere, shkon ne bregdet, dhe kur shikon qe nuk kishte asnje njeri aty, zhvishet dhe futet ne det nudo.
  Pas pak vjen nje djale i ri, dhe kjo vajza del nga uji, dhe me te shpejte mbledh ca gjethe dhe mbu;ohet me to, qe te mos e shihte ky djali !
  Pas pak kjo e sheh qe ky djali nuk po ikte, dhe i thote.
  Vajza :- Po ik ore, cfare po pret ?1
  Djali :- Po pres qe te vije vjeshta !!!...
  Mallkuar qoftë,
  ky Kurbeti i zi,
  që na i zhyti zemrat,
  thellë në plogështi!!!...

 20. #335
  Minifotoja e anetarit Poeti Dhimbjes
  Poeti Dhimbjes eshte Jashte Linje Moderator/e
  Reg
  27-12-03
  Lokalizimi
  Londer
  Postime
  2,020

  Kryesore

  Polici dhe shefi.

  Nje dite keta te dy po ecnin neper nje pyll, kur pa pritur u del nje ari, dhe tenton qe ti kape e ti haje te dy !
  Qe te dy i mbathin vrapit, mirepo shefi si me i shkathet qe ishte hip ne nje peme, ndersa polici po vinte verdalle pemes me ariun, i cili donte qe ta hante.
  Shefi :- Me shpejt ore, se po te arrin !
  Polici :- Mos ki merak o shef, se eshte nja dy xhiro me pak se une ky !!!...
  Mallkuar qoftë,
  ky Kurbeti i zi,
  që na i zhyti zemrat,
  thellë në plogështi!!!...

 21. #336
  Minifotoja e anetarit Poeti Dhimbjes
  Poeti Dhimbjes eshte Jashte Linje Moderator/e
  Reg
  27-12-03
  Lokalizimi
  Londer
  Postime
  2,020

  Kryesore

  Parkimi.

  Nje djale i cili sa po ishte kthyer nga mergimi e pyet e ema.
  E ema :- E me cfare erdhe o bir ?
  Djali :- Me avion moj nene.
  E ema :- Booooooooo, booooooooo, po ne skemi ku ta parkojme gjithe ate more bir !!!...
  Mallkuar qoftë,
  ky Kurbeti i zi,
  që na i zhyti zemrat,
  thellë në plogështi!!!...

 22. #337
  Minifotoja e anetarit Poeti Dhimbjes
  Poeti Dhimbjes eshte Jashte Linje Moderator/e
  Reg
  27-12-03
  Lokalizimi
  Londer
  Postime
  2,020

  Kryesore

  Polici.

  Nje polic gjen nje kuti shkrepesje ne rruge, dhe e merr.
  Pasi e hap nxjerr nje kunj shkrepsi, dhe provon qe ta ndeze, por kunji nuk ndez.
  Nxjerr edhe nje tjeter, por edhe ky tjetri nuk ndez.
  Kur nxjerr te tretin dhe e provon, i treti ndez menjehere, dhe polici e fut perseri ne kuti duke thene:
  " Ky qe ndezi qenka ne rregull " !!!...
  Mallkuar qoftë,
  ky Kurbeti i zi,
  që na i zhyti zemrat,
  thellë në plogështi!!!...

 23. #338
  Minifotoja e anetarit Poeti Dhimbjes
  Poeti Dhimbjes eshte Jashte Linje Moderator/e
  Reg
  27-12-03
  Lokalizimi
  Londer
  Postime
  2,020

  Kryesore

  Polici dhe hajduti.

  Nje polic sheh nje hajdut qe po vidhte, dhe i turret mbrapa per ta kapur.
  Polici vrapo e hajduti vrapo, nuk po e arrinte dot, dhe kur u lodh qe spo vraponte dot me polici tha.
  Polici :- Po ndalo more njehere, se nuk behet nami !
  Hajduti :- E perse te ndaloj une, ndalo ti qe nuk po ndjek njeri nga pas !!!...
  Mallkuar qoftë,
  ky Kurbeti i zi,
  që na i zhyti zemrat,
  thellë në plogështi!!!...

 24. #339
  Minifotoja e anetarit Poeti Dhimbjes
  Poeti Dhimbjes eshte Jashte Linje Moderator/e
  Reg
  27-12-03
  Lokalizimi
  Londer
  Postime
  2,020

  Kryesore

  Polici dhe hajdutet.

  Nje polic po ndiqte nja dy hajdute me vrap, dhe kur e pa qe spo i arrinte dot u tha.
  Polici :- Po ndalo more bir ku*ve, se ske ku te shkosh !
  Njeri nga hajdutet kur degjon fjalet e policit, i thote shokut te tij.
  Hajduti :- Ik ti, se mua me njohu ky !!!...
  Mallkuar qoftë,
  ky Kurbeti i zi,
  që na i zhyti zemrat,
  thellë në plogështi!!!...

 25. #340
  Minifotoja e anetarit Poeti Dhimbjes
  Poeti Dhimbjes eshte Jashte Linje Moderator/e
  Reg
  27-12-03
  Lokalizimi
  Londer
  Postime
  2,020

  Kryesore

  Policet.

  Nje shef, i kishte vene re shume here policet e komisariatit te tij, qe qeshnin sa here qe shkreptinte qielli ne kohe te keqe, dhe nje dite i pyet.
  Shefi :- More police, a mund te me thoni se perse qeshni kur shkreptin qielli ?!
  Policet :- Qe te dalim mire ne fotografi shoku shef !!!...
  Mallkuar qoftë,
  ky Kurbeti i zi,
  që na i zhyti zemrat,
  thellë në plogështi!!!...

 26. #341
  Minifotoja e anetarit Poeti Dhimbjes
  Poeti Dhimbjes eshte Jashte Linje Moderator/e
  Reg
  27-12-03
  Lokalizimi
  Londer
  Postime
  2,020

  Kryesore

  *****.

  Nje burre i cili nuk donte qe te bente me femi, shkon tek mjeku dhe i thote per problemin.
  Mjeku i thote, qe ka ndonje ilac per kete gje, por vetem me ane te operacionit, mund ta evitopje kete problem.
  Edhe burri pranon qe te operohet, dhe menjehere e fusin ne salle, dhe i heqin njeren koq* !
  Shkon burri ne shtepi, dhe ben seks ne menyre te shfrenuar me te shoqen.
  Pas nenete muajsh i lindi perseri femi !
  Shkon dhe i ankohet mjekut, por ai i thote, qe tia heqte edhe ***** tjeter, dhe keshtu bejne.
  Perseri pas nenete muajsh ketij i lind nje femi tjeter, dhe perseri shkon e i ankohet mjekut, duke i thene qe perseri gruaja e tij lindi femi.
  Mjeku i thote:
  " E po une dy ***** e tua ti hoqa, por te gjitha ***** e burrave te fshatit tend si heq dot !!!...
  Mallkuar qoftë,
  ky Kurbeti i zi,
  që na i zhyti zemrat,
  thellë në plogështi!!!...

 27. #342
  Minifotoja e anetarit Poeti Dhimbjes
  Poeti Dhimbjes eshte Jashte Linje Moderator/e
  Reg
  27-12-03
  Lokalizimi
  Londer
  Postime
  2,020

  Kryesore

  Shoket e vjeter.

  Pas shume vitesh takohen nja dy shoke qe kishin qene shoke prej kohesh, dhe pyesin njeri tjetrin.
  I pari :- Si i ke femijet ore?
  I dyti :- Top fare i kam, vajzes i kam dhene shume liri, shkon ne klube nate, ne disko, dhe vjen ne shtepi ne oren 3 te nates, me sjell edhe dashnore ! Po ti si i ke ?
  I pari :- Edhe vajzen kur** e kam !!!...
  Mallkuar qoftë,
  ky Kurbeti i zi,
  që na i zhyti zemrat,
  thellë në plogështi!!!...

 28. #343
  Minifotoja e anetarit Poeti Dhimbjes
  Poeti Dhimbjes eshte Jashte Linje Moderator/e
  Reg
  27-12-03
  Lokalizimi
  Londer
  Postime
  2,020

  Kryesore

  Gruaja dhe burri.

  Nje dite nje cift del ne nje park te bukur, dhe ulen te pushonin poshte nje peme te larte.
  Gruaja ngren koken larte, dhe maje te pemes shikon dy zogj qe po putheshin, dhe pyet burrin.
  Gruaja :- Cfare po bejne ato dy zogjte atje larte o burre ?
  Burri :- Po puthen moj grua !
  Gruaja :- A spo me puth edhe ti mua ?!
  Burri :- Po kush hipen atje larte moj grua ?!!!...
  Mallkuar qoftë,
  ky Kurbeti i zi,
  që na i zhyti zemrat,
  thellë në plogështi!!!...

 29. #344
  Minifotoja e anetarit Poeti Dhimbjes
  Poeti Dhimbjes eshte Jashte Linje Moderator/e
  Reg
  27-12-03
  Lokalizimi
  Londer
  Postime
  2,020

  Kryesore

  Polici dhe gruaja.

  Nje polic ndalon nje grua me makine, dhe i thote.
  Polici :- A e dini ju qe eshte e ndaluar, qe te mbash qen brenda ne makine ?!
  Gruaja :- Po eshte qen prej pellushi, ore shoku polic !
  Polici :- E kush te pyeti ty per rracen ?!!!...
  Mallkuar qoftë,
  ky Kurbeti i zi,
  që na i zhyti zemrat,
  thellë në plogështi!!!...

 30. #345
  Minifotoja e anetarit Poeti Dhimbjes
  Poeti Dhimbjes eshte Jashte Linje Moderator/e
  Reg
  27-12-03
  Lokalizimi
  Londer
  Postime
  2,020

  Kryesore

  Polici dhe ora.

  Nje polici i kishte dhuruar dashnorja nje ore dore.
  Nje dite tek po bente sherbimin, po rrakmisej me kete oren, dhe kur e sheh nje koleg i tij i thote.
  Kolegu :- Cfare po ben ore ?!
  Poloci :- Po ja me dhuroi dashnorja nje ore dore, dhe me tha qe edhe mund te lahesh me te !
  Kolegu :- Po mire e cka per tu habitur ketu ?!
  Polici :- Po me sa shoh une, ai shitesi ia paska futur dashnores time, se une ka nje ore qe po e kontrolloj, dhe spo i gjej dot se ku e ka rubinetin !!!...
  Mallkuar qoftë,
  ky Kurbeti i zi,
  që na i zhyti zemrat,
  thellë në plogështi!!!...

 31. #346
  Minifotoja e anetarit Poeti Dhimbjes
  Poeti Dhimbjes eshte Jashte Linje Moderator/e
  Reg
  27-12-03
  Lokalizimi
  Londer
  Postime
  2,020

  Kryesore

  Filxhani.

  Shkojne dy shoke ne nje lokal.
  I pari porosit nje kafe, ndersa edhe tjetri porosit nje kafe, por e dua filxhanin e paster i thote kamarjerit.
  Kur vjen kamarjeri me kafete ne dore, i pyet keto te dy.
  Kamarjeri :- Cili nga ju e deshi me filxhan te paster ?!!!...
  Mallkuar qoftë,
  ky Kurbeti i zi,
  që na i zhyti zemrat,
  thellë në plogështi!!!...

 32. #347
  Minifotoja e anetarit Poeti Dhimbjes
  Poeti Dhimbjes eshte Jashte Linje Moderator/e
  Reg
  27-12-03
  Lokalizimi
  Londer
  Postime
  2,020

  Kryesore

  Te dashuruarit.

  Dy te dashuruar po benin dashuri ne nje park.
  Mire por ky djali ishte me syze.
  Vajza :- I dashur, hiqi syzet se me vrave tek qafa !
  Edhe ky i heqen syzet, dhe fillojne perseri.
  Pas nja dhjete minutash, vajza perseri.
  Vajza :- I dashur veri syzet, se po lepin barin !!!...
  Mallkuar qoftë,
  ky Kurbeti i zi,
  që na i zhyti zemrat,
  thellë në plogështi!!!...

 33. #348
  Minifotoja e anetarit Poeti Dhimbjes
  Poeti Dhimbjes eshte Jashte Linje Moderator/e
  Reg
  27-12-03
  Lokalizimi
  Londer
  Postime
  2,020

  Kryesore

  Sytjenat ideal i demokracise.

  Kur e pyeten nje demokrat te larte, se perse sytjenat ishi ideal i demokracise, ai tha:
  - Sepse ndajne te majten nga e djathta.
  I permbajne masat, dhe mbi te gjitha terheqin popullin !!!...
  Mallkuar qoftë,
  ky Kurbeti i zi,
  që na i zhyti zemrat,
  thellë në plogështi!!!...

 34. #349
  Minifotoja e anetarit Poeti Dhimbjes
  Poeti Dhimbjes eshte Jashte Linje Moderator/e
  Reg
  27-12-03
  Lokalizimi
  Londer
  Postime
  2,020

  Kryesore

  Grate besnike

  Dy gra qe ishin shoqe te ngushta, tek po dilnin nga nje parukeri, njera thote.
  E para :- Uaaaaaaaaaaaaaa, po vjen burri im me te dashurin tim!
  E dyta :- Uaaaaaaaaaaaaaa, ma ke marre per goje, se kete gje desha te thoja edhe une !!!...
  Mallkuar qoftë,
  ky Kurbeti i zi,
  që na i zhyti zemrat,
  thellë në plogështi!!!...

 35. #350
  Minifotoja e anetarit Poeti Dhimbjes
  Poeti Dhimbjes eshte Jashte Linje Moderator/e
  Reg
  27-12-03
  Lokalizimi
  Londer
  Postime
  2,020

  Kryesore

  Mbathjet.

  Nje grua pasi kthehet ne shtepi, i telefonon gjinekollogut, dhe epyet ne telefon.
  Gruaja :- Me falni, por mos i kam harruar gje te mbathurat atje une ?!
  Gjinekollogu :- Jo zonjushe, ketu nuk kenu harruar te mbathura !
  Gruaja :- E po mire atehere, se po i telefonoj dentistit, dhe po e pyes njehere edhe ate !!!...
  Mallkuar qoftë,
  ky Kurbeti i zi,
  që na i zhyti zemrat,
  thellë në plogështi!!!...

Faqja 10 nga 19 E ParaE Para ... 89101112 ... E FunditE Fundit

Tema te ngjashme

 1. o zot sa shume kam qeshur !
  By Qershija in forum Qeshni dhe ju
  Pergjigje: 0
  Postimi i Fundit: 17-04-2010, 18:04
 2. Video per te qeshur
  By sniper in forum Qeshni dhe ju
  Pergjigje: 5
  Postimi i Fundit: 05-07-2009, 23:40
 3. Barsaleta ...!
  By antigona in forum Qeshni dhe ju
  Pergjigje: 204
  Postimi i Fundit: 22-03-2007, 21:11
 4. Barsaleta
  By Shigjetari in forum Qeshni dhe ju
  Pergjigje: 429
  Postimi i Fundit: 12-03-2007, 00:29
 5. Për të qeshur dhe ...
  By Horizont in forum Qeshni dhe ju
  Pergjigje: 42
  Postimi i Fundit: 16-10-2003, 19:47

Tags for this Thread

مواقع النشر (المفضلة)

مواقع النشر (المفضلة)

Rregullore Postimi

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •  

 • English
 • Shqip
 • Italiano
 • Deutsch
 • Français
 • Español
 • Hrvatski
 • Svenska
 • Russian
 • Nederlands
 • Arabic
 • Türkçe
 • 简体中文
Rreth nesh | Ndihme | Reklama | Sherbime | Kushtet e Perdorimit | Politika e Privatesise | Rss
Copyright © 2001- Parajsa.com All rights reserved.