Total: (110,050) Pershendetje Vizitor | Regjistrohuni | Ndihme | Na Shkruani
Parajsa.com Forumi
... komuniteti i shqiptareve

Kendi i Reklamave


Faqja 1 nga 2 12 E FunditE Fundit
Tregoni rezultatet 1 ne 35 nga 41
 1. #1
  Minifotoja e anetarit xxxxxxxxxxx
  xxxxxxxxxxx eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  15-09-06
  Postime
  1

  Kryesore me pelqen nje vajze por nuk di si tia them

  mua me pelqn nje vajz por nuk po di si tia them sepse frigohem se marr pergjigjie negative
  a mund te me tregoj ndokush se si ti them se me pelqen

  tung

 2. #2
  Minifotoja e anetarit domenika
  domenika eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  06-07-06
  Postime
  13

  Kryesore

  po nuk provove......ca te kushton,maksimumi do te thoj jo!!hehe..nuk rra sheqeri ne "qumesht"...hehe

 3. #3
  Minifotoja e anetarit ardiani1
  ardiani1 eshte Jashte Linje Anetar/e Tyler Tubing Champion, Tetrollapse Lite Champion
  Reg
  08-07-06
  Lokalizimi
  Avignon-FRANCE
  Postime
  277
  Images
  5

  Kryesore

  po edhe nese nuk ia thua pergjigjia eshte negative
  pra jo per jo thuaja truq e ndoshta behet po
  eshte shume e thjesht apo jo

 4. #4
  Minifotoja e anetarit flutrimi
  flutrimi eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  28-10-06
  Postime
  1

  Kryesore

  o ti daj mos u ban tutsan ,,,se pa i thane vet nuk ban iq,,duhet me i than qka ndjen nga zemra,,,tung tung

 5. #5
  Minifotoja e anetarit Cristiana
  Cristiana eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  05-11-06
  Postime
  27

  Kryesore

  Citim Origjinali i Postuar nga xxxxxxxxxxx Shikoni Postimin
  mua me pelqn nje vajz por nuk po di si tia them sepse frigohem se marr pergjigjie negative
  a mund te me tregoj ndokush se si ti them se me pelqen

  tung
  Vet mendoj qe me se miri eshte qe se pari ta pergaditesh vendin, per nji kohe te gjat me Vepra, dhe Sjellje te duhura, mbas andej vjen Fjala...mos u ngut, ke durim, do te kesh rezultate me te mira nese Veprat e tua i pelqejne, ateher pa dyshin do ti pelqen dhe Fjala e jote..., Suksese.

 6. #6
  Minifotoja e anetarit mania
  mania eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  20-12-06
  Postime
  7

  Kryesore

  hahahaha,boll veshtir per zotin po,keshtu: vrojto mir,analizo mir,planifiko mir dhe ne fund thuaj.
  se pari i ben bisedat rreth saj qe te shohesh si po reagon ,pastaj shiko a jeni i te njejtit karakter,a ka ajo ndonje terheqje ndaj teje etj.
  por fundja degjoje zemren se ajo kurre nuk genjen.

 7. #7
  Minifotoja e anetarit Njolla
  Njolla eshte Jashte Linje Anetar/e Tiger Punch Champion, Spoony Champion, SCPT: Photo Hunt Champion, Present Match Champion, Pipe Mania Champion, Paranoia Champion, Mosquito Kill Champion, Missing Link Champion, Monster Bash Champion, Lift Champion, Mahjong. Champion, Jaba the Zit Champion, NFS Underground Champion, Dinky Smash Champion, Cub Shoot 2 Champion, CTD Curling Champion, Christmas DIY Champion, Cat Memory Champion, Brainiac Champion, Bassteroids Champion, Basketball Rally Champion, Area 41 Champion
  Reg
  04-11-04
  Lokalizimi
  ne nje cep te botes
  Postime
  88

  Kryesore

  Citim Origjinali i Postuar nga xxxxxxxxxxx Shikoni Postimin
  mua me pelqn nje vajz por nuk po di si tia them sepse frigohem se marr pergjigjie negative
  a mund te me tregoj ndokush se si ti them se me pelqen

  tung

  Thuaja troc, mos u brengos, mos lejo te verehet trema ke ty. Jam e sigurte se do te pranoj po edhe mos te pranofte pune e madhe, ka plot vajza te tjera atje, vetem duhet t'i veresh.

  Suksese
  When I love I forget the world, but because I love I care about the world where love always happen!!!

 8. #8
  Minifotoja e anetarit SAM
  SAM
  SAM eshte Jashte Linje Anetar/e Santa Express Champion
  Reg
  26-05-06
  Lokalizimi
  Italy (DR)
  Postime
  513

  Kryesore

  Citim Origjinali i Postuar nga xxxxxxxxxxx Shikoni Postimin
  mua me pelqn nje vajz por nuk po di si tia them sepse frigohem se marr pergjigjie negative
  a mund te me tregoj ndokush se si ti them se me pelqen

  tung

  Thuaja troc.......
  "Puoi cambiare il cielo ma non puoi cambiare l'anima"

 9. #9
  Minifotoja e anetarit soregina
  soregina eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  23-12-06
  Postime
  1

  Kryesore

  pote te pelqeje nje goce nuk eshte cudi por mos te dish tiathuash!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!eshte e cuditshme. nejse nese vertet te pelqen thuajaashtu si te pelqen, r4efuzimet duhette pranohen ashtu si dhe fitoret. ok! mire tani. nje bien 100 me te mira ngrihen. nuk kaproblem, edhe po ste pranoi do te thote qe seshte per ty. gjithsesi ti mer guximin tiathuash, bota ehte e guximtareve suksese!

 10. #10
  Minifotoja e anetarit _daniela_
  _daniela_ eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  15-11-06
  Postime
  20

  Kryesore _daniela_

  po i kushtove kete poezi
  do te thote PO me siguri:

  mengjes nuk ha se mendoj per ty,
  dreke nuk ha se mendoj per ty,
  darke nuk ha se mendoj per ty,
  gjume nuk fle se kam uri.

  pac fat.

 11. #11
  Minifotoja e anetarit tigri_
  tigri_ eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  24-01-07
  Postime
  2

  Kryesore

  gjej momentin dhe kohen e duhur dhe shprehu lirshem

  gjej momentin e duhur dhe vendin e duhu dhe thuaja.

 12. #12
  Minifotoja e anetarit al_fr
  al_fr eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  25-01-07
  Postime
  92

  Kryesore

  mengjes nuk ha se mendoj per ty,
  dreke nuk ha se mendoj per ty,
  darke nuk ha se mendoj per ty,
  gjume nuk fle se kam uri.


  Ke ky forumi ketu te mesonkan te genjesh.

  Une do thoja do ishte me mire ti thuash:

  Mengjes ha duke menduar per ty
  Dreke ha duke menduar per ty
  Darke ha duke menduar per ty
  Gjume fle duke enderuar per ty.


 13. #13
  Minifotoja e anetarit blu
  blu
  blu eshte Jashte Linje Moderator/e
  Reg
  09-10-06
  Lokalizimi
  tirane
  Postime
  291

  Kryesore

  ha ha ha me shkrive al fr.
  meqenese jemi ne kete linje edhe une po te sugjeroj variantin tim...
  mengjes ha
  dreke ha
  darke ha
  por sado qe ha prape ty te dua...

 14. #14
  Minifotoja e anetarit al_fr
  al_fr eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  25-01-07
  Postime
  92

  Kryesore

  Thuaji vetes qe edhe po te tha jo nuk do te thote qe do te mari per trap. Problemi eshte ke mendimet e tua e jo ke rreagimi i asaj vajzes. Ti ne mendjen tende imagjinon deshtimin prandaj edhe frigorifohesh. Duke u frigorifuar bllokon deshirat e tua dhe inatosesh me paaftesin per te bere ate qe deshiron.

  Mos mendo shume gjat dhe per gjera te imagjinuara dhe ne fund te fundit te parendesishme.

  Mendo sikur te thoshte ndonjera ty qe ti i pelqen cfare reagimi do kishte kjo tek ty? Mbase edhe ti do i thoje "jo" por fakti qe dikush te thote qe te pelqen do kenaqte. Ashtu do kenaqet edhe ajo vajza nga fjalet e tua. Mbase thot "jo" tani e "po" me vone kur te jete kthjelluar.

  Citim Origjinali i Postuar nga blu Shikoni Postimin
  ha ha ha me shkrive al fr.
  meqenese jemi ne kete linje edhe une po te sugjeroj variantin tim...
  mengjes ha
  dreke ha
  darke ha
  por sado qe ha prape ty te dua...
  Nejse, mund edhe ti thote:

  Mengjes ha
  Dreke ha
  Darke ha
  por duke menduar per ty dua te ha edhe me shume.  Romantizmi i ketyre rreshtave peshon 100 kg.
  Modifikuar per here te fundit nga al_fr : 26-01-2007 ne 09:41

 15. #15
  Minifotoja e anetarit blu
  blu
  blu eshte Jashte Linje Moderator/e
  Reg
  09-10-06
  Lokalizimi
  tirane
  Postime
  291

  Kryesore

  mire dakort e rendesishme eshte te mos bjeri nga pesha...

 16. #16
  Minifotoja e anetarit al_fr
  al_fr eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  25-01-07
  Postime
  92

  Kryesore

  Tashti Blu meqe mbetem vetem ne te dy ke kjo tema, thuaji pak ketij cunit se cfare mendoje ti nese dikush do te vinte te thoshte qe ti i pelqen.

  Vetem mos u trego e eger se do tremet ma shume ky.

 17. #17
  Minifotoja e anetarit blu
  blu
  blu eshte Jashte Linje Moderator/e
  Reg
  09-10-06
  Lokalizimi
  tirane
  Postime
  291

  Kryesore

  ok
  nese do me pelqente edhe mua, do i jepja kohe vetes edhe atij ta njihja me teper.
  nese nuk do me pelqente do ti jepja kohe vetes dhe atij ta njihja me teper.
  nese e urreja me shume mirsjellje do ti thoja qe "shih ndonje variant tjeter se me mua nuk ke shance"

 18. #18
  Minifotoja e anetarit al_fr
  al_fr eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  25-01-07
  Postime
  92

  Kryesore

  Faleminderit.

  E shef e XXXX-o qe nuk ke pse tremesh? Mendo sesi Blu mbase do reagonte edhe ajo vajza qe te pelqen ty.

  Meqe ra llafi, ky mbase ja ka thon e ne po flasim kot ketu.

 19. #19
  Minifotoja e anetarit blu
  blu
  blu eshte Jashte Linje Moderator/e
  Reg
  09-10-06
  Lokalizimi
  tirane
  Postime
  291

  Kryesore

  pse paska ende djem te turpshem?!

 20. #20
  Minifotoja e anetarit al_fr
  al_fr eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  25-01-07
  Postime
  92

  Kryesore

  Ka dhe shume biles.

  Ata te paturpshmit jane me te sukseshmit megjithese nuk jane me te mire se te turpeshmit.

 21. #21
  Minifotoja e anetarit blu
  blu
  blu eshte Jashte Linje Moderator/e
  Reg
  09-10-06
  Lokalizimi
  tirane
  Postime
  291

  Kryesore

  pse nuk thua ti qe paska ende jete ne toke

 22. #22
  Minifotoja e anetarit al_fr
  al_fr eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  25-01-07
  Postime
  92

  Kryesore

  Hmmm Blu. Jeta nuk eshte vetem nje eksperience e keqe. Kam pershtypjen qe te ka ardhur ne maje te hundes nga te paturpshmit por nuk jane vetem ata mbi toke, por mbase bien me shume ne sy se te tjeret.

 23. #23
  Minifotoja e anetarit brioni
  brioni eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  12-08-06
  Postime
  196

  Kryesore

  Citim Origjinali i Postuar nga xxxxxxxxxxx Shikoni Postimin
  mua me pelqn nje vajz por nuk po di si tia them sepse frigohem se marr pergjigjie negative
  a mund te me tregoj ndokush se si ti them se me pelqen

  tung
  Shkoi njiher okollas,okollas shihja mendjen si e ka,ne rase mendon se do te jape pergjigjje pozitive thuja pa turp,ne te kunderten lishoja shkezin,dhe rri i qet ne rase eshte e hajrit dhe e mir per ty do te behet ne te kunderten le mos behet.....

  Me respekt/brioni

 24. #24
  Minifotoja e anetarit Pali
  Pali eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  29-10-06
  Postime
  73
  Images
  1

  Kryesore

  Ty te pelqen por ajo nuk dihet akoma a i pelqen ti asaj. Pra dashuria ka dy ane, ana e djalit dhe ana e vajzes.Nese do nje keshille per kete mund ta jap nga pervoja. Provo qe me ane te sjelljeve te tuaja ti tregojsh asaj se je i interesuar per ate. Pasi qe te diktojsh ndonje shenje pozitive mund te fillosh te besh hapa me te shpejt.Per ti thene dikujt te dua duhet te kesh se paku nje kohe bukur te mire takimi me te.Me ane te durimit dhe sjedhjeve te mira mund shume lehte ta perfitojsh zemren e nje vajze.Ta takosh dy here ne udhe kjo nuk do te tregoj rezulltat te mire.Te dua...! vetem atehere kur jane krijue kushtet.Do ta ndish vet pa te thene gje ajo se a ka simpati per ty apo jo. Suksese!!!

 25. #25
  Minifotoja e anetarit blu
  blu
  blu eshte Jashte Linje Moderator/e
  Reg
  09-10-06
  Lokalizimi
  tirane
  Postime
  291

  Kryesore

  ej xxxxxxxxxxx... nuk na tregove cfare bere me ate vajzen. besoj e meritojme kaq ...

 26. #26
  Minifotoja e anetarit PYRO
  PYRO eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  07-02-07
  Postime
  1

  Kryesore

  NESE T'PELQEN PSE NUK I SHPREH NJEHER NDJENAJTT ME I THAN JE KA ME PELQENN NDOSHTA EHE AJOO KA PAK RESPEKTT EDHE NUK REFUZON ME PI NI KAFE ME TY?:p

 27. #27
  Minifotoja e anetarit Fierakja
  Fierakja eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  12-02-07
  Postime
  1

  Kryesore

  Thuaja troc se po i re anes e anes ske per tja thene dot kurre
  Jetoje jeten sic di vete

 28. #28
  Minifotoja e anetarit shkupjani
  shkupjani eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  14-02-07
  Postime
  2

  Kryesore Pershendetje

  Eshte hera e pare qe po shkruaj, veq deshta me keshillue ato qe jane te pavendosur, punen e sodit mos e leni per neser. Jetes nuk i dihet. Thuaje ate qe ta don zemra, se ndryshe e tradheton. Suksese juve qe jeni duke menduar

 29. #29
  Minifotoja e anetarit ops_
  ops_ eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  16-02-07
  Postime
  10

  Kryesore

  thuaja si ta ndiesh

 30. #30
  Minifotoja e anetarit saimiri
  saimiri eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  07-03-07
  Postime
  5

  Kryesore

  Pi nje got raki,dhe pastaj te rreshket vet goja.

 31. #31
  Reg
  05-12-06
  Lokalizimi
  te parajsa
  Postime
  61

  Kryesore

  Citim Origjinali i Postuar nga xxxxxxxxxxx Shikoni Postimin
  mua me pelqn nje vajz por nuk po di si tia them sepse frigohem se marr pergjigjie negative
  a mund te me tregoj ndokush se si ti them se me pelqen

  tung
  DEGJO MOR DJALE.NUK KA NDONJE FORMUL NDJENJASH.TI QE E PELQEN KETE VAJZE DUHET TA NJOHESH AQ SA TE DISH TI THUASH.PASTAJ NUK KA NEVOJ PER SHUME FJALE.MJAFTON DHE SHIKIMI OSE NJE GJEST ROMANTIK.DJALE PO DO TA HABITESH SHKRUAJ NDJENJAT E TUA NE NJE LETER TE BUKUR.CDO FEMRE DO TI PELQENTE DICKA ROMANTIKE,GJE QE TANI DJEMTE E KANE HARRUAR TA BEJNE.SHPRESOJ TE KESH FAT.
  mos duaj ate qe te thote shpirte e zemer,por duaj ate qe te flet ne emer

 32. #32
  Minifotoja e anetarit sir_tiger
  sir_tiger eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  28-07-06
  Postime
  10

  Kryesore

  mua me pelqn nje vajz por nuk po di si tia them sepse frigohem se marr pergjigjie negative
  a mund te me tregoj ndokush se si ti them se me pelqen

  tung  PERGJIGJEN E KE NGA THE sh.b.l.sh! " ME TA THON SI ME TA THON....., ME TA LYP MA KISHE DHONE?!!!
  MANY THINGS IN LIFE WILL CATCH YOUR EYE, BUT, FEW WILL CATCH YOUR HEART... PURSUE THOSE!

 33. #33
  Minifotoja e anetarit blu
  blu
  blu eshte Jashte Linje Moderator/e
  Reg
  09-10-06
  Lokalizimi
  tirane
  Postime
  291

  Kryesore

  ej akoma nuk ia paske thene ti ...

 34. #34
  Minifotoja e anetarit demon
  demon eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  23-03-07
  Postime
  1

  Kryesore

  haver ni kshill VETMBYTU

 35. #35
  Minifotoja e anetarit lashi
  lashi eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  02-04-07
  Postime
  2

  Kryesore

  po ajo eshte e lidhur

Faqja 1 nga 2 12 E FunditE Fundit

Tema te ngjashme

 1. duhet te kemi besim tek nje vajze qe e dashuron
  By klodi_kanada in forum Njohja me anetaret e forumit
  Pergjigje: 6
  Postimi i Fundit: 17-06-2009, 10:58
 2. Pse cdo vajze pelqen te vishet ngushte?
  By hysi in forum Njohja me anetaret e forumit
  Pergjigje: 1
  Postimi i Fundit: 16-10-2007, 21:42
 3. Rrefimi i nje vajze uje e sapun
  By leopardi in forum Moda Shqiptare
  Pergjigje: 0
  Postimi i Fundit: 18-08-2007, 14:20
 4. Mos e beni nje vajze te qaje!
  By Rebelka in forum Dashuria
  Pergjigje: 29
  Postimi i Fundit: 17-02-2007, 08:49

Tags for this Thread

مواقع النشر (المفضلة)

مواقع النشر (المفضلة)

Rregullore Postimi

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •  

 • English
 • Shqip
 • Italiano
 • Deutsch
 • Français
 • Español
 • Hrvatski
 • Svenska
 • Russian
 • Nederlands
 • Arabic
 • Türkçe
 • 简体中文
Rreth nesh | Ndihme | Reklama | Sherbime | Kushtet e Perdorimit | Politika e Privatesise | Rss
Copyright © 2001- Parajsa.com All rights reserved.