Total: (110,051) Pershendetje Vizitor | Regjistrohuni | Ndihme | Na Shkruani
Parajsa.com Forumi
... komuniteti i shqiptareve

Kendi i Reklamave


Tregoni rezultatet 1 ne 24 nga 24
 1. #1
  Minifotoja e anetarit dubeb
  dubeb eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  20-10-07
  Postime
  1

  Icon20 kush eshte me e bukur endrra apo jeta

  kush eshte me e bukur endrra apo jeta 123?

 2. #2
  Minifotoja e anetarit ilazosmani
  ilazosmani eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  02-11-07
  Postime
  1

  Kryesore

  jetaa mendoj se eshte ma e bukur

 3. #3
  Minifotoja e anetarit qendrresa
  qendrresa eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  23-05-07
  Postime
  15

  Kryesore

  Jeta i jep mundesi endrres se bukur qe te behet realitet por edhe endrrat i japin kuptim jetes dhe e bejne te duket me e bukur kur ato perjetohen dhe nuk mbesin vetem endrra.

 4. #4
  Minifotoja e anetarit q3ndrim008
  q3ndrim008 eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  24-11-07
  Postime
  4

  Kryesore

  Jeta eshte me e bukur

 5. #5
  Minifotoja e anetarit i_paaritshem
  i_paaritshem eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  09-12-07
  Postime
  2

  Kryesore

  une mendoj endra

 6. #6
  Minifotoja e anetarit Gona_19
  Gona_19 eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  10-04-07
  Postime
  12

  Kryesore

  Jeta eshte normal me e bukur nese dim ta jetojm

 7. #7
  Minifotoja e anetarit LLokum_chik
  LLokum_chik eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  10-12-07
  Postime
  1

  Kryesore

  Citim Origjinali i Postuar nga dubeb Shikoni Postimin
  kush eshte me e bukur endrra apo jeta 123?
  per mendimin tim jeta asht me e bukur
  n'zemer t'kom pas kurr sta kom rras loqk tash e tutje zemren ka me ta plas

 8. #8
  Minifotoja e anetarit eljan
  eljan eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  28-12-07
  Postime
  14

  Kryesore ??'

  per mendimin timi esht me e bukur .... sepse ..endrra esht sjo qe i jep jetes gjalleri ..per mendimin tim esht keshtu .. ciao te pershendes

 9. #9
  Minifotoja e anetarit llastica_19
  llastica_19 eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  12-02-08
  Postime
  2

  Kryesore

  Une mendoj qe nese di ti nderthuresh te dyja jeta do ishte e mrekullueshme.

 10. #10
  Minifotoja e anetarit timetraveler
  timetraveler eshte Jashte Linje Moderator/e
  Reg
  08-01-08
  Lokalizimi
  Tokë
  Postime
  227
  Images
  2

  Kryesore

  Une mendoj qe jeta eshte me e bukur te gjithe e dine pse?,ti mund te jetosh deri ne diten e fundit te jetes kurse ti mund te shohesh enderra vetem per nje kohe shum te shkurt.Enderrrat vetem e zbukurojn jeten ose edhe ndoshta ne shumicen enderrat jan si mesazh qe te informon diqka."Jeta i kushtohet vetem all-llahut xh.l. giithqka ne jete i kushtohet zotit"!

 11. #11
  Minifotoja e anetarit Pretty Witch
  Pretty Witch eshte Jashte Linje Super Moderator/e
  Reg
  15-04-07
  Lokalizimi
  Tirane, Shqiper
  Postime
  249
  Faqe ne Ditar
  18

  Kryesore

  Eh, po c'fare eshte jeta pa endrren? Endrrat i japin shije jetes.
  Normalisht duhet enderruar me kembe ne toke, se pastaj jeton ne bote iluzionesh pastaj dhe mbi te gjitha kur zgjohesh nga endrra zhgenjehesh goxha nga realiteti.

 12. #12
  Minifotoja e anetarit Liira
  Liira eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  11-02-08
  Postime
  3

  Kryesore

  Endrrat ti jepin shpress jetes, pa endra jeta nuk esht e bukur, dhe pa jet ska ednra..
  so une mendoja se jeta esht ma e bukur, Me jeten teme jam shuum e lumturr!!!
  pershendess te gjithve ne forum parajsa me nje jete te lumtur dhe te bukur..!!;
  tung lirushja
  Ti nga gazi, nga merzia, Pyet qka eshtë Dashuria, Por aja nuk Fytyrë, nuk ka tingull, nuk ka ngjyrë!

 13. #13
  Minifotoja e anetarit shejntori
  shejntori eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  21-02-08
  Postime
  20

  Kryesore

  perpiqemi ta ndertojme jeten si nje enderr e bukur pa harruar se vetem duke jetuar do te enderrojme pa fund

 14. #14
  Minifotoja e anetarit SiMONA
  SiMONA eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  23-02-08
  Lokalizimi
  turqi
  Postime
  19
  Faqe ne Ditar
  1

  Kryesore

  Kur ke nje jete te bukur ke dhe enderra te bukura.
  Tjetrit zemroju aq sa ai kupton

 15. #15
  Minifotoja e anetarit suzi00
  suzi00 eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  01-04-07
  Postime
  98
  Images
  1

  Kryesore

  Endrrat e bejne jeten me te bukur...

 16. #16
  Minifotoja e anetarit TinaHG08
  TinaHG08 eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  01-05-08
  Lokalizimi
  Lipjan,Dobrajë
  Postime
  148

  Kryesore

  po them se endrra.....
  Që jeta të jua ndriqoj zemrën edhe në momentet më me errësirë.

 17. #17
  Minifotoja e anetarit kokaina
  kokaina eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  01-11-06
  Postime
  5

  Kryesore

  endrra esht vetem nje iluzion kurse jeta per mua me duket me e bukur sepse ato gjera te realzihen kshu mendoj un se ca thoni ju te tjeret nuk me intereson fare >klm

  per mua nuk egziston sepse nepermjet internetit mund te behen edhe shum mashtrime vecanerisht tek vajzat .ka disa femra me falni per shprehjen por ato dun vetem sa me tall bythen me ne cunat prandaj nuk besoj tek dashuria nepermjet internetit.klm

 18. #18
  Minifotoja e anetarit rovena
  rovena eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  07-05-08
  Postime
  1

  Kryesore

  Me e bukur nnormale qe eshte endrra,vetem per arsyen se eshte enderr,e nuk eshte realitet,kurse jeta eshte realitet,ne e jetojme teni,ka gjera te bukura,por ke dhe gjera te veshtira qe ne duhet te perballemi me keto veshtiresi.

 19. #19
  Minifotoja e anetarit zanna
  zanna eshte Jashte Linje Anetar/e Space Invaders Champion, Xbot Chopper Champion, Turbo Turtle Champion, TIE Fighter Shooter Champion, Swarm Champion, Sub Commander Champion, Squirrel Soccer Champion, Squares Champion, Space Gunner Champion, Sober Santa 2 Champion, Smack the Rabbit Champion, Hoth Shot Champion, Shoot The Gatso Champion, Shield Shot Champion, Sharpshooter Champion, Pop Up Champion, Plops Champion, Plastic Saucer Champion, Plasmanout V2 Champion, Plasmanaut on Fire Champion, Moon Patrol Champion, Monster Champion, Monkey Diving Champion, Money Money Money Champion, Mole Attack Champion, Mini KickUps Champion, Jailbait Champion, Life Bouy Champion, Lasagna From Heaven Champion, Kaboom Champion, Juggler Champion, J&B Punch Champion, Gun Down the Gungan Champion, Gorlog Champion, Fun Santa Champion, Fly Sui Champion, flyplane Champion, Extreme Rowing Champion, Dutch Sniper Champion, Duck Hunt Champion, Driving Mad Champion, Demonic Defence 3 Champion, Curveball Champion, Crazy Closet Synergyforums.com Champion, Bunny Grab Champion, Bullseye Blaster 2 Champion, Bugz Champion, Bug Hunt Champion, Bee Eater Champion, Attack by Night 2 Champion, Asteroids2000 Champion, Ambush Santa Champion, Alien Invasion Champion, Alien Rescue Champion, Alien Attack Champion
  Reg
  18-07-07
  Postime
  1

  Kryesore

  te dyjat jan te bukura shummmm,por me mir esht qe endrren ta kthejm ne jete e jo jeten ne enderr,

 20. #20
  Minifotoja e anetarit egle30
  egle30 eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  11-08-08
  Postime
  14

  Kryesore

  pershendetje te gjitheve .jeta pa endrren dhe endrra pa jeten c'kuptim do te kishte?Sepse kusk jeton enderron,dhe kush enderron jeton.

 21. #21
  Minifotoja e anetarit divjana
  divjana eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  19-09-08
  Lokalizimi
  greqi
  Postime
  35

  Kryesore

  Me ebukur esht jeta vet ,dhenga jeta dalin endrrat.

 22. #22
  Minifotoja e anetarit zoi
  zoi
  zoi eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  11-10-08
  Postime
  7

  Kryesore

  jeta pa endra nuk ka kuptim,eshte njesoj si nje gjelle pa krype qe nuk ka shije,ashtu eshte dhe jeta pa endra.

 23. #23
  Minifotoja e anetarit orjana
  orjana eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  04-11-08
  Lokalizimi
  tirane
  Postime
  9
  Faqe ne Ditar
  1

  Kryesore

  Vete jeta eshte nje enderr nga e cila duhet patjeter nje dite te zgjohemi?Nuk ka rendesi sot apo neser rendesi ka qe do ndodhe ndoshta deshira e secilit eshte te zgjase sa me shume.Por do ishte ideale sikur endrra e jeta te jetonin bashke.

 24. #24
  Minifotoja e anetarit chorrka
  chorrka eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  07-11-08
  Postime
  9
  Faqe ne Ditar
  1

  Kryesore

  hmmm uneee mendoi che endrra..:$

Tema te ngjashme

 1. Jeta në jetën e kaluar - kush ishim para se të lindnim
  By Administratori in forum Entitete
  Pergjigje: 0
  Postimi i Fundit: 10-05-2010, 22:50
 2. A mendoni se futbolli shqiptar eshte i bukur?
  By galashenusi in forum Futbolli
  Pergjigje: 3
  Postimi i Fundit: 17-12-2009, 07:56
 3. Pergjigje: 172
  Postimi i Fundit: 23-07-2006, 22:20
 4. Cili film eshte me i bukur SCARFACE apo GODFATHER?
  By Don_Korleone in forum Kinemaja dhe Televizioni
  Pergjigje: 7
  Postimi i Fundit: 27-04-2006, 08:24
 5. Kush eshte me i bukur THE GODFATHER apo SCARFACE?
  By Don_Korleone in forum Kinemaja dhe Televizioni
  Pergjigje: 4
  Postimi i Fundit: 15-11-2004, 17:10

Tags for this Thread

مواقع النشر (المفضلة)

مواقع النشر (المفضلة)

Rregullore Postimi

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •  

 • English
 • Shqip
 • Italiano
 • Deutsch
 • Français
 • Español
 • Hrvatski
 • Svenska
 • Russian
 • Nederlands
 • Arabic
 • Türkçe
 • 简体中文
Rreth nesh | Ndihme | Reklama | Sherbime | Kushtet e Perdorimit | Politika e Privatesise | Rss
Copyright © 2001- Parajsa.com All rights reserved.