Total: (110,050) Pershendetje Vizitor | Regjistrohuni | Ndihme | Na Shkruani
Parajsa.com Forumi
... komuniteti i shqiptareve

Kendi i Reklamave


Tregoni rezultatet 1 ne 4 nga 4
 1. #1
  Minifotoja e anetarit canary
  canary eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  25-04-03
  Postime
  4

  Kryesore Artriti reumatik - Reumatizmi


 2. #2
  Minifotoja e anetarit iliriana
  iliriana eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  23-03-03
  Lokalizimi
  sweden
  Postime
  4

  Kryesore

  Ju pershendes

  Nje teme shume interesante, ju lumte.
  Por shpresoj se mund te ja shtroj nje pyetje?
  Jeni studene/t i mjeksis, a mjek/e, mos me keq kuptoni ju lutem mirpo kjo qe kenii shkruar me te vertet eshte shum bukur, dhe interesante.

  Me respekt/ iliriana

 3. #3
  Minifotoja e anetarit canary
  canary eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  25-04-03
  Postime
  4

  Icon12 Te falenderoj per interesimin

  E dashur Iliriana,

  Fatkeqsisht nuk jam as mjek e as student mjekesie.
  Halli me beri qe ti futesha librave ne biblioteka dhe te gjeja informacionet me bashkekohore mbi Artritin, Diabetin.
  Prinderit e mi vuajne nga keto semundje. Ata jane qe te dy infermiere te vjeter dhe materialet qe ke lexuar i pergatita posacerisht per ta. E dija qe ata do kuptonin cdo gje aty per shkak te profesionit te tyre. Gjithashtu desha qe ata te ishin ne dijeni te zhvidhimeve me te fundit per sa i perket ketyre semundjeve. Tani po mbaroj nje pune tjeter qe ka te beje me tensionin e larte te gjakut.

  Duke ditur mungesen e theksuar te informacionit ne Shqiperi,
  mendova qe te pakten keto njohuri ti ndaj edhe me shqiptare te tjere hallexhi si puna ime".
  Prandaj edhe i publikova ne Internet( Ne shqip).

  Me respekt

  Canary
  Modifikuar per here te fundit nga canary : 06-05-2003 ne 22:55

 4. #4
  Minifotoja e anetarit iliriana
  iliriana eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  23-03-03
  Lokalizimi
  sweden
  Postime
  4

  Kryesore

  Ju pershendes

  Me vjene keqe per prinderit e tu, por njeherit me duhet te ceki se prinderit e tu kan fate te kene nje femij te till siq jeni ju.
  Bravo te qofte.
  Ju deshiroj cdo te mire ne jete, ty dhe familjes juaj/ iliriana

Tags for this Thread

مواقع النشر (المفضلة)

مواقع النشر (المفضلة)

Rregullore Postimi

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •  

 • English
 • Shqip
 • Italiano
 • Deutsch
 • Français
 • Español
 • Hrvatski
 • Svenska
 • Russian
 • Nederlands
 • Arabic
 • Türkçe
 • 简体中文
Rreth nesh | Ndihme | Reklama | Sherbime | Kushtet e Perdorimit | Politika e Privatesise | Rss
Copyright © 2001- Parajsa.com All rights reserved.