Total: (110,051) Pershendetje Vizitor | | Ndihme | Na Shkruani
Parajsa.com Forumi
... komuniteti i shqiptareve

Kendi i Reklamave


Shikoni rezultatet e sondazhit: Cilin kengetar pelqeni ?

Votues
206. Ju nuk mund te votoni ne kete sondazh
 • Redon Makashi

  24 11.65%
 • Sabri Fejzullahu

  29 14.08%
 • Bujar Qamili

  16 7.77%
 • Ardit Gjebrea

  33 16.02%
 • Laver Bariu

  5 2.43%
 • Sinan Vllasaliu

  31 15.05%
 • Afrim Muqiqi

  11 5.34%
 • Aleksander Gjoka

  16 7.77%
 • Nikolle Nikprelaj

  9 4.37%
 • Ilir Shaqiri

  32 15.53%
Faqja 1 nga 2 12 E FunditE Fundit
Tregoni rezultatet 1 ne 35 nga 68
 1. #1
  Minifotoja e anetarit AlbShkodra
  AlbShkodra eshte Jashte Linje Anetare Nderi
  Reg
  11-09-03
  Lokalizimi
  Londer
  Postime
  5,425

  Kryesore Cilin nga keta kengetar Shqiptar pelqeni?

  1.Redon Makashi
  2.Sabri Fejzullahu
  3.Bujar Qamili
  4.Ardit Gjebrea
  9.Laver Bariu
  5.Sinan Vllasaliu
  6.Afrim Muqiqi
  7.Aleksander Gjoka
  8.Nikolle Nikprelaj
  10.Ilir Shaqiri

 2. #2
  Minifotoja e anetarit antigona
  antigona eshte Jashte Linje Supermoderatore
  Reg
  26-06-03
  Lokalizimi
  London
  Postime
  2,580
  Images
  141

  Kryesore

  mua me pelqen shuuuuum
  Ardit Gjebrea
  ka ze shum te embel
  dhe eshte i gjithanshem
  Dream as if you'll live forever...Live as if you'll die tomorrow

 3. #3
  Minifotoja e anetarit lady_bleonna01
  lady_bleonna01 eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  17-11-03
  Lokalizimi
  danimarke
  Postime
  1

  Kryesore

  ciao djema dhe vajza ........muahhh me pelqen bleonna qereti dhe adrian gaxha ............. po si duket nuk qenkan renditur mu ne kete liste........
  kurgjo

 4. #4
  Minifotoja e anetarit erNis
  erNis eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  06-03-03
  Lokalizimi
  Itali
  Postime
  498
  Images
  2

  Kryesore

  Une kam degjuar disa kenge te atij Afrim Muqiqi..ka disa kenge te lezetcme..
  NDJENJA.CM

 5. #5
  Minifotoja e anetarit unevetvetja
  unevetvetja eshte Jashte Linje Anetare Nderi
  Reg
  14-09-03
  Lokalizimi
  Londer
  Postime
  1,822

  Kryesore

  bleona nuk i ka mundesit me u rendit mes ketyre kengetareve
  gjithcka qe te ndodh e ka nje arsye

 6. #6
  Minifotoja e anetarit Ekisi
  Ekisi eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  09-12-03
  Lokalizimi
  Në maje të Bajrakit
  Postime
  1

  Kryesore

  Pershendeteje per te gjithe.
  Nuk do te fokusohesh ne ndonje nga yjet e muzikes.Me pelqejn te gjithe ata yje (Kengetar)qe sevojn muzik qe ka vler Artistike.
  Nga rrenojat e Kalas (HIROGLIFE)

 7. #7
  Minifotoja e anetarit CrazyEye
  CrazyEye eshte Jashte Linje Moderator/e
  Reg
  08-10-03
  Lokalizimi
  KaNaDa
  Postime
  170

  Kryesore

  Mua me pelqen shume Ilir Shaqiri!!
  CrazyEye - Interesi Na Myti (Ah Shoqni)/

  Une kurr nuk do ndryshoj, gjith do jam qai qe jam kan/
  Kam shoqni edhe ketu por jo sikur n'Kosove qe ju kam lan/
  Ma kish shkru zoti per me dal jasht, e spata qka me ba/
  Veq mos te ardhsha kurr n'Kosove, se te tan s'ka me lan pa ju pa!

 8. #8
  Minifotoja e anetarit Ari_soki
  Ari_soki eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  02-12-03
  Postime
  4

  Kryesore

  hehe mua me pelqen Sabri Fejzullahu. Ky esht YLLI i KOSOVES...

 9. #9
  Minifotoja e anetarit Poeti Dhimbjes
  Poeti Dhimbjes eshte Jashte Linje Moderator/e
  Reg
  27-12-03
  Lokalizimi
  Londer
  Postime
  2,020

  Kryesore

  Origjinali i postuar nga unevetvetja
  bleona nuk i ka mundesit me u rendit mes ketyre kengetareve
  Nuk e kam per ndonje gje te keqe, por kjo liste eshte per kengetaret (meshkujt), dhe jo per kengetaret (femra)...
  Ndaj, Bleones nuk i takon qe te renditet nder keta, pasi nje gje te tille nuk ia lejon gjinia qe ajo ka !!!
  Ok, moj unevetvetja...
  Mallkuar qoftë,
  ky Kurbeti i zi,
  që na i zhyti zemrat,
  thellë në plogështi!!!...

 10. #10
  Reg
  10-01-04
  Lokalizimi
  Angli
  Postime
  170

  Icon24

  mua me pelqen shume Ardit Gjebrea dhe Madona e Shqiperise.
  Modifikuar per here te fundit nga flirty_alb_teen : 12-01-2004 ne 19:54
  Life is pressures, so make the most of it, wile you're living cause you never know what might happen one day.

 11. #11
  Minifotoja e anetarit Poeti Dhimbjes
  Poeti Dhimbjes eshte Jashte Linje Moderator/e
  Reg
  27-12-03
  Lokalizimi
  Londer
  Postime
  2,020

  Kryesore

  Sa per emrin e vertete te Madones shqiptare, po ta them une qe e ka Elda Shabani...
  Por ne te vertete qe te dyja, edhe bleona edhe madona, jane shume ekstravagante, dhe me duket se i kane kaluar pak si shume kufijt e moralit, kur dalin neper skena...
  Kjo nuk eshte nje gje e mire shoqerine shqiptare, por megjithate ato kane mendjen e tyre dhe askush nuk mundet qe tjua ndryshoje...
  Mallkuar qoftë,
  ky Kurbeti i zi,
  që na i zhyti zemrat,
  thellë në plogështi!!!...

 12. #12
  Minifotoja e anetarit Venera
  Venera eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  15-02-04
  Lokalizimi
  Tirane
  Postime
  4

  Kryesore

  Me pelqen Ardit Gjebrea sepse eshte nje kantautor i kompletuar. Mendoj me i miri i kohes tone. Me vjen keq qe nuk isha prezent ne koncertin e tij.

 13. #13
  Minifotoja e anetarit Qershija
  Qershija eshte Jashte Linje Super Moderator/e
  Reg
  06-04-03
  Lokalizimi
  Ne zemren tende
  Postime
  1,595
  Faqe ne Ditar
  2

  Kryesore

  Mua me pelqen me se shumti Sabri Fejzullahu eshte mbret i muzikes argetuese
  Nobody is perfect ...

 14. #14
  Minifotoja e anetarit missE
  missE eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  03-10-04
  Lokalizimi
  Gjermani
  Postime
  259

  Kryesore

  mua me pelqen redon makashi
  se ka muzike shume romantike
  Jeden Tag geht
  die Sonne auf!!

 15. #15
  Minifotoja e anetarit Qershija
  Qershija eshte Jashte Linje Super Moderator/e
  Reg
  06-04-03
  Lokalizimi
  Ne zemren tende
  Postime
  1,595
  Faqe ne Ditar
  2

  Kryesore

  Citim Origjinali i Postuar nga erNis
  Une kam degjuar disa kenge te atij Afrim Muqiqi..ka disa kenge te lezetcme..
  Ke te drejte erNis ,Afrimi ka nje ze fantastik dhe kenge te punuara mire
  Nobody is perfect ...

 16. #16
  Minifotoja e anetarit kledi
  kledi eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  03-10-04
  Postime
  391

  Kryesore

  Citim Origjinali i Postuar nga Qershija
  Mua me pelqen me se shumti Sabri Fejzullahu eshte mbret i muzikes argetuese
  mua me pelqen afrim muqiqi vertet esht shum i mire per muzike popullore

 17. #17
  Minifotoja e anetarit Engel
  Engel eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  05-01-05
  Lokalizimi
  I don't belong here...
  Postime
  354

  Kryesore

  ass nji nga ata...
  Bojken Lako
  4 U
  This shit right here is for you.
  All your faces I can see.
  You all think it's about me.
  I'm about to break.
  This is my fate
  Am I still damned to a life
  Of misery and hate.
  You would never known.
  What I've done for you.
  What you may put me through.
  I'd do it for you.
  I could have never lived.
  If it wasn't for you.

 18. #18
  Reg
  02-02-05
  Lokalizimi
  usa
  Postime
  7

  Icon14

  ku eshte shpat kasapi ?? ai e meriton te jete ne kete list
  "Shpat Kasapi eshte ma i miri"

 19. #19
  Minifotoja e anetarit ger
  ger
  ger eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  26-02-05
  Lokalizimi
  Elbasan
  Postime
  42

  Icon2 Hi Guys!

  Per mendimin tim kengetaret me te mire nga ato te renditur jane:Redon Makashi pa dyshim dhe bujar qamili se te knaq me ato kanget popullore!OOOOOOpppppppaaaaaaa!


  Bafshi qef!

 20. #20
  Minifotoja e anetarit Kosovari_pz
  Kosovari_pz eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  02-03-05
  Lokalizimi
  Gjermani
  Postime
  77
  Images
  1

  Kryesore

  Citim Origjinali i Postuar nga AlbShkodra
  1.Redon Makashi
  2.Sabri Fejzullahu
  3.Bujar Qamili
  4.Ardit Gjebrea
  9.Laver Bariu
  5.Sinan Vllasaliu
  6.Afrim Muqiqi
  7.Aleksander Gjoka
  8.Nikolle Nikprelaj
  10.Ilir Shaqiri
  Sinan Vllasaliu esht per mendimin tim BEST

 21. #21
  Minifotoja e anetarit pretty_girl
  pretty_girl eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  13-02-05
  Lokalizimi
  london
  Postime
  217

  Kryesore

  Bujari se te kenaq me ate zerin si bilbili, ka 1 ze te embel dhe i qan ato kenget popullore te gjithe e quajne si bilbili i musikes popullore

 22. #22
  Minifotoja e anetarit jemmy
  jemmy eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  18-12-04
  Lokalizimi
  Detroit
  Postime
  213

  Icon10

  Un nuk para i kam degjuar kengetaret e tjere,
  pervec Redonit, keshtu qe po votoj per te.

 23. #23
  Minifotoja e anetarit erjoni
  erjoni eshte Jashte Linje Anetar/e Turbo Spirit Champion, Quad Champion, Aniki Pingpong Champion, Alpine Escape Champion
  Reg
  09-03-06
  Lokalizimi
  parma
  Postime
  10

  Kryesore

  mua nga keta kengetar me pelqen Bujar Qamili eshte me i miri,,,,,

 24. #24
  Minifotoja e anetarit el_zoro
  el_zoro eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  04-04-06
  Lokalizimi
  itali
  Postime
  20

  Kryesore

  mua nga keta kengetar me pelqen Redon Makashi dhe Bujar Qamili jane nga me te miret.

 25. #25
  Minifotoja e anetarit Milady
  Milady eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  21-04-06
  Postime
  10

  Kryesore

  Nga keta kengetare me te miret jane Fejzulahhu dhe Gjoka.
  DY GJERA JANE PAFUND: UNIVERSI DHE IDIOTESIA NJEREZORE. PERSA I PERKET UNIVERSIT, KAM AKOMA DYSHIME. (EINSTEIN)

 26. #26
  Minifotoja e anetarit sokolbi
  sokolbi eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  01-05-06
  Lokalizimi
  austri
  Postime
  13

  Kryesore

  kengetaret me te vleresuar per mua jane aleksander gjoka qe ka nje ze sensual ne te kenduarin e tij,kurse tjeter eshte anjeza shahini qe ka nje vokale te papare.

 27. #27
  Minifotoja e anetarit SAM
  SAM
  SAM eshte Jashte Linje Anetar/e Santa Express Champion
  Reg
  26-05-06
  Lokalizimi
  Italy (DR)
  Postime
  513

  Kryesore

  Per mua kengetari me i mire nga sondazhi eshte aleksander gjoka

 28. #28
  Minifotoja e anetarit Infinit
  Infinit eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  09-07-06
  Postime
  9

  Kryesore

  Ilir Shaqiri per kenget patriotike qe i ben ai

 29. #29
  Minifotoja e anetarit an_ole
  an_ole eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  12-09-06
  Postime
  8

  Kryesore

  Mua me pelqen Redoni dhe Aleksandri
  Music takes me high

 30. #30
  Minifotoja e anetarit tutka
  tutka eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  19-09-06
  Postime
  2

  Kryesore

  Ju Pershendet Flutura

  Mua Me Pelqen ylli i Kenges, mbreti i Kenges Shqipe ilir Shaqiri.

  tung

 31. #31
  Minifotoja e anetarit kelsie
  kelsie eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  18-02-07
  Postime
  6

  Kryesore

  florian mumajesi

 32. #32
  Minifotoja e anetarit mundiali
  mundiali eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  02-02-07
  Postime
  11

  Icon24 pershendetje

  Kengtari me i preferuar per mua eshte Sinan Vllasaliu

 33. #33
  Minifotoja e anetarit nio_DeeJay_to
  nio_DeeJay_to eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  08-03-07
  Postime
  5

  Kryesore

  hajt mo saper te thene dicka po them redon makashi

 34. #34
  Minifotoja e anetarit landos
  landos eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  21-03-07
  Postime
  11

  Kryesore

  Ardit Gjebrea mbi te gjith

 35. #35
  Minifotoja e anetarit Arbri_4ever
  Arbri_4ever eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  04-03-07
  Lokalizimi
  X
  Postime
  6

  Kryesore

  Ermal Fejzullahu !

Faqja 1 nga 2 12 E FunditE Fundit

Tema te ngjashme

 1. Sondazh : Cilin Grup simpatizoni ?
  By AlbShkodra in forum Votime dhe Sondazhe
  Pergjigje: 20
  Postimi i Fundit: 05-03-2011, 22:27
 2. Pergjigje: 2
  Postimi i Fundit: 21-09-2007, 10:24
 3. Pergjigje: 1
  Postimi i Fundit: 27-07-2007, 17:04
 4. Cilin Sport e preferoni??
  By ZaVraKja in forum Sports
  Pergjigje: 9
  Postimi i Fundit: 22-06-2007, 15:08
 5. Cilin Aktor/e te Hollywood-it pelqeni me shume ?
  By AlbShkodra in forum Kinemaja dhe Televizioni
  Pergjigje: 3
  Postimi i Fundit: 13-01-2004, 17:51

Tags for this Thread

مواقع النشر (المفضلة)

مواقع النشر (المفضلة)

Rregullore Postimi

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •  

 • English
 • Shqip
 • Italiano
 • Deutsch
 • Français
 • Español
 • Hrvatski
 • Svenska
 • Russian
 • Nederlands
 • Arabic
 • Türkçe
 • 简体中文
Rreth nesh | Ndihme | Reklama | Sherbime | Kushtet e Perdorimit | Politika e Privatesise | Rss
Copyright © 2001- Parajsa.com All rights reserved.