Total: (110,049) Pershendetje Vizitor | Regjistrohuni | Ndihme | Na Shkruani
Parajsa.com Forumi
... komuniteti i shqiptareve

Kendi i Reklamave


Tregoni rezultatet 1 ne 1 nga 1
 1. #1
  Minifotoja e anetarit feniksi
  feniksi eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  23-07-12
  Postime
  2

  Icon30 Disa fakte interesante rreth unazave të fejesës!

  Të zgjedhësh unazen perfekte për fejesë nuk është asnjëher lehtë, sidomos kur ke përpara aq shumë opsione për të zgjedhur.

  Më poshtë ju paraqesim një grafikë me disa fakte interesante të cilat ne besojmë se do të ju ndihmojnë gjatë zgjedhjes së unazës prfekte për fejesë. Kush e dha idenë i pari që në unaza të përdoren gurët e diamantit? Cfarë besonin egjiptianët e lashtë dhe çfarë tradite kishin ata kur vinte fjala tek unazat e fejeses? Sa është çmimi mesatar i tyre? Cilat janë trendet e fundit të unazave të fejeses dhe shumë fakte tjera interesante që ne besojmë se ju duhet ti dini!
  Imazhe te Ngjitura Imazhe te Ngjitura

مواقع النشر (المفضلة)

مواقع النشر (المفضلة)

Rregullore Postimi

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •  

 • English
 • Shqip
 • Italiano
 • Deutsch
 • Français
 • Español
 • Hrvatski
 • Svenska
 • Russian
 • Nederlands
 • Arabic
 • Türkçe
 • 简体中文
Rreth nesh | Ndihme | Reklama | Sherbime | Kushtet e Perdorimit | Politika e Privatesise | Rss
Copyright © 2001- Parajsa.com All rights reserved.