Total: (110,051) Pershendetje Vizitor | | Ndihme | Na Shkruani
Parajsa.com Forumi
... komuniteti i shqiptareve

Kendi i Reklamave


Tregoni rezultatet 1 ne 19 nga 19
 1. #1
  Minifotoja e anetarit potter
  potter eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  18-11-06
  Postime
  13
  Images
  1

  Icon10 C'duhet Bere Per Te Qene E Bukur?

  C'duhet Bere Per Te Qene E Bukur?

 2. #2
  Minifotoja e anetarit leta
  leta eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  24-11-06
  Postime
  1

  Kryesore

  duhet te jesh e pushuar ,e qete , e pa stresuar dhe me ne fund pak e grimuar

 3. #3
  Minifotoja e anetarit aulona85
  aulona85 eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  14-02-07
  Postime
  4

  Kryesore

  per te qene e bukur mendoj te kesh shpirte te paster pastaj te kesh mendime pozitive

 4. #4
  Minifotoja e anetarit al_fr
  al_fr eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  25-01-07
  Postime
  92

  Kryesore

  Per te qene e bukur duhet te jesh vetvetja, e duhet ti kushtosh vemendie e kohe vetes, ta duash veten, te mos e gjykosh e te mos e lesh pas dore.

 5. #5
  Minifotoja e anetarit cokollata
  cokollata eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  10-02-07
  Postime
  13

  Kryesore

  mendoj se qe te jesh e bukur mjafton te kesh shpirtin e paster, pamja e jashme ka pak rendesi po ishe e bukur brenda vetes

 6. #6
  Minifotoja e anetarit chipita
  chipita eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  21-03-07
  Postime
  8

  Kryesore

  Per Te Qene E Bukur Thjesht Mbushja Mendjen Vetes Se Je E Bukur Dhe Askush Nuk Eshte Si Ti.te Siguroj Qe Pasi Te Mendosh Kete Do Jesh Me E Bukura Ne Bote.

 7. #7
  Minifotoja e anetarit blu
  blu
  blu eshte Jashte Linje Moderator/e
  Reg
  09-10-06
  Lokalizimi
  tirane
  Postime
  291

  Kryesore

  eshte shume e thjeshte, ben nja 20 operacione plastike, dhe ja mbaroi puna...

 8. #8
  Minifotoja e anetarit rreze_dielli
  rreze_dielli eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  19-02-07
  Postime
  64

  Kryesore

  mendoj se te jesh vetvetja, dhe te jesh e rregull, te ben nje njeri te vecant, sepse ti nuk jane te gjithe, kete mbeje mend gjithmone.

 9. #9
  Minifotoja e anetarit bebja
  bebja eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  09-04-07
  Postime
  2

  Kryesore

  per te mbajtur bukurin rinore,duhet mos te pish shum cigare se rrudhesh shpejt,dhe perdor krem fytyre sa me shpesh,duhet te lahesh cdo dit....dhe ha ushqime ekologjike,plus fruta,perime dhe patjeter gjum sa me shum me mir..keshtu them un..ciao

 10. #10
  Minifotoja e anetarit Klaudia
  Klaudia eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  21-10-08
  Postime
  1

  Kryesore

  Duhet te mos e lesh pas dore veten, ti kushtosh vemendjen e duhur. Te jesh gjthm e pastruar dhe me arome te kendshme, te rregullosh floket, te kujdesesh per fytyren dhe trupin, te besh manikyr&pedikyr, te vishesh bukur, etj etj. Gjithashtu te kesh dhe nje shpirt te paster, te rrezatosh pozitivitet kudo qe te ndodhesh.

 11. #11
  Minifotoja e anetarit lenky
  lenky eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  24-10-08
  Postime
  1

  Kryesore

  PER TE QENI I BUKUR DUHET MI MYT DIKAN HUAAHAUH:p

 12. #12
  Minifotoja e anetarit Pretty Witch
  Pretty Witch eshte Jashte Linje Super Moderator/e
  Reg
  15-04-07
  Lokalizimi
  Tirane, Shqiper
  Postime
  249
  Faqe ne Ditar
  18

  Kryesore

  Pervecse te kujdesesh per veten, si nga ana e higjienes dhe nga ana estetike (tualeti, truku, veshja), ne rradhe te pare duhet te ndjehesh e bukur me vetveten tende.Sepse mbi te gjitha eshte ana psikologjike.

 13. #13
  Minifotoja e anetarit MELiSA
  MELiSA eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  24-03-08
  Lokalizimi
  ne kete bote
  Postime
  206
  Faqe ne Ditar
  3
  Images
  3

  Icon24

  Citim Origjinali i Postuar nga Pretty Witch Shikoni Postimin
  Pervecse te kujdesesh per veten, si nga ana e higjienes dhe nga ana estetike (tualeti, truku, veshja), ne rradhe te pare duhet te ndjehesh e bukur me vetveten tende.Sepse mbi te gjitha eshte ana psikologjike.
  dhe te mos harroni nje gje qe te kemi nje trup te shendetshem pa probleme zemre dhe kolesteroli duhet te kujtojme se kemi ardhur ne kete bot qe te hame per te jetuar dhe jo te jetojme per te henger.
  Tjetrit zemrohu aq sa ai kupton.

 14. #14
  Minifotoja e anetarit penible
  penible eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  12-01-09
  Postime
  1

  Kryesore

  Problem i madh ky per femrat..Mos harroni qe te qenit i bukur apo jo varet nga syte qe te vleresojne.. sado qe te jeni te bukura ne realitet, asnjehere nuk do te merrni te njejten note nga syte e ndryshem..

 15. #15
  Minifotoja e anetarit muchkin
  muchkin eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  13-01-09
  Postime
  9

  Kryesore

  kam degjuar nje shprehje qe thote se ti je ashtu si ndihesh prandaj per te qene e bukur duhet te ndihesh e bukur.e ke parasysh ate ndjesine kur del nga floktorja qe ndihesh bukur dhe e pelqyer.Mund ta besh kete dy here ne muaj sepse rrit vetevleresimin per veten dhe si rrjedhoje dhe te tjeret te shohin ndryshe.

 16. #16
  Minifotoja e anetarit pandemonio
  pandemonio eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  10-03-09
  Lokalizimi
  Milano
  Postime
  41
  Faqe ne Ditar
  5

  Icon15

  Thjesht te jesh vetvetja!
  Pastaj nje çeshtje eshte te qenurit e bukur ne sensin e ngushte te fjales,dmth Miss Universi dhe tjeter ajo se si ndjehesh ti,pasi bukuria eshte relative.

 17. #17
  Minifotoja e anetarit blu
  blu
  blu eshte Jashte Linje Moderator/e
  Reg
  09-10-06
  Lokalizimi
  tirane
  Postime
  291

  Kryesore

  po mjaft me keto muhabete, behuni pak me realiste, jeni pak me te sinqerte, cfare do te thote "te jesh vetvetja"? kjo eshte ceshtje tjeter...
  ceshtja eshte je apo nuk je...
  po te mos kishte rendesi bukuria do te kishin falimentuar te gjitha ndermarrjet qe merren me operacionet plastike...
  kush nuk e pelqen gjene e bukur, te ngreje doren...

 18. #18
  Minifotoja e anetarit PoisonKiss
  PoisonKiss eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  14-07-10
  Postime
  18

  Kryesore

  duhet ti ngjash mamit ose babit bukuri naturale :P

 19. #19
  Minifotoja e anetarit serendipituous
  serendipituous eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  05-07-11
  Lokalizimi
  U.S.A
  Postime
  9

  Kryesore

  Per mua theshtesia eshte "e bukur".
  Me vjen per te vjelle kur shof vajza ne moshen e gjimnazit me 1 grusht tualet persiper fytyres apo me vethe me te medhenj se veshi.

Tema te ngjashme

 1. Sejfulla Myftari - Kam qene nje femije shume trazovac
  By Administratori in forum Kinemaja dhe Televizioni
  Pergjigje: 0
  Postimi i Fundit: 27-12-2006, 17:10
 2. Pergjigje: 1
  Postimi i Fundit: 18-08-2006, 04:39
 3. Pergjigje: 0
  Postimi i Fundit: 11-10-2004, 15:31
 4. Pergjigje: 13
  Postimi i Fundit: 29-01-2004, 19:02
 5. Pergjigje: 7
  Postimi i Fundit: 26-01-2004, 15:43

Tags for this Thread

مواقع النشر (المفضلة)

مواقع النشر (المفضلة)

Rregullore Postimi

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •  

 • English
 • Shqip
 • Italiano
 • Deutsch
 • Français
 • Español
 • Hrvatski
 • Svenska
 • Russian
 • Nederlands
 • Arabic
 • Türkçe
 • 简体中文
Rreth nesh | Ndihme | Reklama | Sherbime | Kushtet e Perdorimit | Politika e Privatesise | Rss
Copyright © 2001- Parajsa.com All rights reserved.