Ketu mund te postoni tregime me emra filmash shqip ose te huaj...
ja dhe nje shembull:

Ne nje "FILLIM TE VESHTIRE" me preku "DORA E NGROHTE" e cila me beri te rrenqethem e tera. Keshtu isha nisur si CUCA E MALEVE ne KOHET E LIGA, e cila ngarend pas DARKES SE DREQIT dhe pastaj per te ngrene nje akullore "BOLLERO" dhe per ti bere dikujt "DY HERE MAT". Keshtu "IKJA DREJT SHPRESES" me beri te mendohem dhe te behem optimiste. "LIRI A VDEKJE" se cme kujtohet kjo shprehje kur "DALJA NGA ERRESIRA" se c'vinte e behej me e veshtire. Keshtu dolem nga aty ne si "ERA DHE LISI" kur kaloi "NENTORI I DYTE" ... ne te dy si "CIFTI I LUMTUR" qe ishim. Ai ishte si "DEBATIKU" apo thene me mire si nje "GJENERAL I USHTRISE SE VDEKUR... ndersa une si "APASIONATA" e cila nuk i trembet as armikut "BALLE PER BALLE". Une shkruaj tani per kete dashuri si nje "DASHURI E BJESHKEVE TE NAMUNA" ku "FANTAZMAT LODROJNE", por nuk mund te na bejne asgje prej gjeje. "NGADHENJIMI MBI VDEKJEN" eshte si ato "HIJET QE MBETEN PAS" atehere "KUR HAPEN DYERT E JETES".
Se c'filloi nje "KRYENGRITJE NE PALLAT" dhe mu aty tek "PALLATI 176", ku "MIMOZA LLASTICA" filloi te luaje me shoke e shoqe... obobo keshtu e kane "KOHET E LIGA" dhe "TOKA JONE" gjithmone do kete "LULEKUQE MBI MURE", derisa te ekzistojne keto "PARULLAT" e tanishme. Tani "GURET E SHTEPISE SIME" jane si "LUGINA E PUSHKATAREVE"... tere diten ca gjuetare e gjuajne "LEPURIN ME 5 KEMBE" qe edhe po u hyri "FLAKA MALEVE" nuk do mund ta zene kurre ate. Kjo ishte "HISTORIA E NJRES NGA ATO" (jo e imja)...hehehe