Total: (110,051) Pershendetje Vizitor | | Ndihme | Na Shkruani
Parajsa.com Forumi
... komuniteti i shqiptareve

Kendi i Reklamave


Tregoni rezultatet 1 ne 3 nga 3
 1. #1
  Minifotoja e anetarit buqe-85
  buqe-85 eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  11-07-07
  Postime
  1

  Icon8 torte me banane

  torte me banane

  1. liter qumsht
  1. margarin
  2.lug sheqer bashk nje tav ivlon kur te vlon qumshti elen pak mu ftof.

  imerr 800gr plazma keksa qumshti asht ftof pak ja qet keksav e iperzin me dy luk deri sa ta merr keksat krejt qumshtin tani ja jep ni form te rrumbullakt duhet te shtihet ne ni vend te ftoft te rrihet 2 or.

  bananet ipren si pas deshires ja qet per mi shllag dhe do krimca te qukullades per zbukurim.

  jubaft mir

 2. #2
  Minifotoja e anetarit anilapr
  anilapr eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  27-12-07
  Postime
  4
  Faqe ne Ditar
  1

  Kryesore

  me siguri duhet te jet e mir kjo torte se jam shum merak te punoj ne kuzhin hahaha

 3. #3
  Minifotoja e anetarit anilapr
  anilapr eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  27-12-07
  Postime
  4
  Faqe ne Ditar
  1

  Kryesore

  qokollada ime me e preferuar eshte qokollatat qe kan shijen e qokollatave te kuzhines dhe me te vertet jan shume te mira mirepo ketu tek rrall her gjej me ble ngase me te mirat jan ato nga gjermania

Tema te ngjashme

 1. Starbucks Chocolate Peanut Butter Torte?
  By MelissaJPowers in forum Food & Drink
  Pergjigje: 1
  Postimi i Fundit: 23-06-2007, 21:05

Tags for this Thread

مواقع النشر (المفضلة)

مواقع النشر (المفضلة)

Rregullore Postimi

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •  

 • English
 • Shqip
 • Italiano
 • Deutsch
 • Français
 • Español
 • Hrvatski
 • Svenska
 • Russian
 • Nederlands
 • Arabic
 • Türkçe
 • 简体中文
Rreth nesh | Ndihme | Reklama | Sherbime | Kushtet e Perdorimit | Politika e Privatesise | Rss
Copyright © 2001- Parajsa.com All rights reserved.