Total: (110,049) Pershendetje Vizitor | Regjistrohuni | Ndihme | Na Shkruani
Parajsa.com Forumi
... komuniteti i shqiptareve

Kendi i Reklamave


Tregoni rezultatet 1 ne 7 nga 7

Tema: Gatim peshku

 1. #1
  Minifotoja e anetarit Qershija
  Qershija eshte Jashte Linje Super Moderator/e
  Reg
  06-04-03
  Lokalizimi
  Ne zemren tende
  Postime
  1,595
  Faqe ne Ditar
  2

  Kryesore Gatim peshku

  Ja disa reqeta edhe foto per gatimin e peshkut qe shumices prej neve ketu ne forum por edhe cdo kund na e don organizmi yne. Pra une po filloje e para por shpresoje se do me bashkangjiteni edhe ju duke postuar reqeta te ndryshme peshqish.........
  Nobody is perfect ...

 2. #2
  Minifotoja e anetarit Qershija
  Qershija eshte Jashte Linje Super Moderator/e
  Reg
  06-04-03
  Lokalizimi
  Ne zemren tende
  Postime
  1,595
  Faqe ne Ditar
  2

  Kryesore

  .................................
  Imazhe te Ngjitura Imazhe te Ngjitura
  Nobody is perfect ...

 3. #3
  Minifotoja e anetarit Qershija
  Qershija eshte Jashte Linje Super Moderator/e
  Reg
  06-04-03
  Lokalizimi
  Ne zemren tende
  Postime
  1,595
  Faqe ne Ditar
  2

  Icon23

  Peshqi furre


  Per 6 persona:
  Patate 1 kg, Peshqi pa lekure e hala 400g, nje veze,uthull, hudher, majdanoz kripe dhe piper.


  Zieni patatet ne tenxhere per 30 minuta. Piqni nderkohe ne furren peshqit . Qerojini patatet dhe shtypini. Perzieni ne nje tas, nje kokerr hudher dhe majdanoz, nje veze,uthull, kripe e piper dhe peshqit duke i trazuar me nje pirun. Zbukurojeni pjaten sipas kenaqesise .

  Sherbehet me cdo lloje salate dhe me pije freskuese te zgjedhur nga ju....

  Ju befte mire!
  Nobody is perfect ...

 4. #4
  Minifotoja e anetarit Ervini79
  Ervini79 eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  08-10-04
  Lokalizimi
  ........
  Postime
  120

  Kryesore

  Mua me pelqen trofta me perime nga menyja e peshqive
  ♠☺¢▲ ?e nuk mund te shkepusim asnje flete nga JET? jone, ndonese fare lehte mund ta hedhim ne zjarr gjithe librin e saj. ♠☺¢▲

 5. #5
  Minifotoja e anetarit Qershija
  Qershija eshte Jashte Linje Super Moderator/e
  Reg
  06-04-03
  Lokalizimi
  Ne zemren tende
  Postime
  1,595
  Faqe ne Ditar
  2

  Kryesore

  ................................
  Imazhe te Ngjitura Imazhe te Ngjitura
  Nobody is perfect ...

 6. #6
  Minifotoja e anetarit fabad
  fabad eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  19-05-07
  Postime
  4

  Kryesore

  me pelqejne peshqit andaj do te deshiroja sa me shume receta mbi pergaditjen e tyre

 7. #7
  Minifotoja e anetarit leqeniku
  leqeniku eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  11-04-06
  Lokalizimi
  Mitrovice
  Postime
  16

  Kryesore gatimi i peshkut

  Citim Origjinali i Postuar nga Qershija Shikoni Postimin
  .................................
  Mire shume,por nuk ka skjarime se si gatuhen.


Tema te ngjashme

 1. receta per gatim!
  By Leni in forum Kuzhina Shqiptare
  Pergjigje: 1
  Postimi i Fundit: 05-12-2008, 22:18
 2. Si ndjehet peshku jashte ujit?
  By Vale_verde in forum Njohja me anetaret e forumit
  Pergjigje: 2
  Postimi i Fundit: 04-11-2004, 16:07

Tags for this Thread

مواقع النشر (المفضلة)

مواقع النشر (المفضلة)

Rregullore Postimi

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •  

 • English
 • Shqip
 • Italiano
 • Deutsch
 • Français
 • Español
 • Hrvatski
 • Svenska
 • Russian
 • Nederlands
 • Arabic
 • Türkçe
 • 简体中文
Rreth nesh | Ndihme | Reklama | Sherbime | Kushtet e Perdorimit | Politika e Privatesise | Rss
Copyright © 2001- Parajsa.com All rights reserved.