Total: (110,051) Pershendetje Vizitor | | Ndihme | Na Shkruani
Parajsa.com Forumi
... komuniteti i shqiptareve

Kendi i Reklamave


Tregoni rezultatet 1 ne 5 nga 5
 1. #1
  Minifotoja e anetarit Njolla
  Njolla eshte Jashte Linje Anetar/e Tiger Punch Champion, Spoony Champion, SCPT: Photo Hunt Champion, Present Match Champion, Pipe Mania Champion, Paranoia Champion, Mosquito Kill Champion, Missing Link Champion, Monster Bash Champion, Lift Champion, Mahjong. Champion, Jaba the Zit Champion, NFS Underground Champion, Dinky Smash Champion, Cub Shoot 2 Champion, CTD Curling Champion, Christmas DIY Champion, Cat Memory Champion, Brainiac Champion, Bassteroids Champion, Basketball Rally Champion, Area 41 Champion
  Reg
  04-11-04
  Lokalizimi
  ne nje cep te botes
  Postime
  88

  Icon30 Urime ditelindjen

  Posa hyra ne parajse verejta se sot paska shume njerez qe kane ditelindjen dhe shfrytezoj rastin qe te gjithe ketyre t'u uroj shumeeeeee shendet, fat, sukses dhe kuptohet shume dashuri!

  Urime ditelindjen:

  ALFONSO (37), ivetmuri (36), bashkimi (36), Piksi (33), hari (29), saki (27), maria2004 (27), Liza (26), meni (25), InsomniaC (24), BaBy^BoY (24), fat vel par (24), rigers (23), gjiksi (23), dhjetshja (22), bukuloshi_7 (22), thug_boy (19), gjimnazistja (17)
  When I love I forget the world, but because I love I care about the world where love always happen!!!

 2. #2
  Minifotoja e anetarit saje_
  saje_ eshte Jashte Linje Anetar/e Surfs Up Champion, Kick Off Champion, Jumpin Jacko World Tour Champion, Iceberg Champion, Agent Footy Champion, Flashteroids 2001 Champion
  Reg
  31-03-04
  Lokalizimi
  Shqiperi..
  Postime
  1,264

  Kryesore edhe 100

  Citim Origjinali i Postuar nga Njolla
  Posa hyra ne parajse verejta se sot paska shume njerez qe kane ditelindjen dhe shfrytezoj rastin qe te gjithe ketyre t'u uroj shumeeeeee shendet, fat, sukses dhe kuptohet shume dashuri!

  Urime ditelindjen:

  ALFONSO (37), ivetmuri (36), bashkimi (36), Piksi (33), hari (29), saki (27), maria2004 (27), Liza (26), meni (25), InsomniaC (24), BaBy^BoY (24), fat vel par (24), rigers (23), gjiksi (23), dhjetshja (22), bukuloshi_7 (22), thug_boy (19), gjimnazistja (17)
  1000 %
  Shqiptar dhe per kete i them botes qe jam Krenar

 3. #3
  Minifotoja e anetarit BoNiTaS
  BoNiTaS eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  04-10-04
  Lokalizimi
  Tirane
  Postime
  17

  Kryesore

  po mua qe me kaloi ditelindja si i behet? :-(((((((((((((
  "Mendo Sikur Nuk Do Vdesesh Kurre, Jeto Jeten Sikur Do Vdesesh Neser"

 4. #4
  Minifotoja e anetarit saje_
  saje_ eshte Jashte Linje Anetar/e Surfs Up Champion, Kick Off Champion, Jumpin Jacko World Tour Champion, Iceberg Champion, Agent Footy Champion, Flashteroids 2001 Champion
  Reg
  31-03-04
  Lokalizimi
  Shqiperi..
  Postime
  1,264

  Kryesore

  hej pershendetje

  BoNiTaS

  ...meqe te paska kaluar ditelindja une them se ka nje zgjidhje te vogel fare ...
  si fillim ...u befsh 101 vjece..
  ..por e dyta dhe me interesantaja eshte se tek profili yt nuk e ke dhen daten e lindjes
  ...sa per kuriozitet sa qirinje kishe heren e fundit ne torten e ditlindjes tende
  1000 %
  Shqiptar dhe per kete i them botes qe jam Krenar

 5. #5
  Minifotoja e anetarit Cima
  Cima eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  06-02-04
  Lokalizimi
  Kosove
  Postime
  223

  Kryesore

  Urime edhe prej meje te gjitheve.........
  Spinner

Tema te ngjashme

 1. Urime Festa !
  By suzi00 in forum Kendi i pershendetjeve
  Pergjigje: 4
  Postimi i Fundit: 04-01-2008, 11:27
 2. Urime MEKA
  By Sabahi in forum Kurani dhe Jeta
  Pergjigje: 0
  Postimi i Fundit: 17-12-2007, 21:26
 3. Urime ditelindjen saje
  By Njolla in forum Kendi i pershendetjeve
  Pergjigje: 2
  Postimi i Fundit: 04-05-2006, 19:05
 4. Shum urime per ty shum urime per ty....shume urime per Lunen
  By saje_ in forum Kendi i pershendetjeve
  Pergjigje: 7
  Postimi i Fundit: 13-07-2004, 22:10
 5. Urime Ditlindja
  By Tetovari in forum Kendi i pershendetjeve
  Pergjigje: 19
  Postimi i Fundit: 01-05-2004, 07:31

Tags for this Thread

مواقع النشر (المفضلة)

مواقع النشر (المفضلة)

Rregullore Postimi

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •  

 • English
 • Shqip
 • Italiano
 • Deutsch
 • Français
 • Español
 • Hrvatski
 • Svenska
 • Russian
 • Nederlands
 • Arabic
 • Türkçe
 • 简体中文
Rreth nesh | Ndihme | Reklama | Sherbime | Kushtet e Perdorimit | Politika e Privatesise | Rss
Copyright © 2001- Parajsa.com All rights reserved.