Total: (110,051) Pershendetje Vizitor | Regjistrohuni | Ndihme | Na Shkruani
Parajsa.com Forumi
... komuniteti i shqiptareve

Kendi i Reklamave


Tregoni rezultatet 1 ne 2 nga 2
 1. #1
  Minifotoja e anetarit andiii
  andiii eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  15-12-08
  Postime
  7

  Icon1 Gezuar festat e fund vitit.

  Gezuar gjith shqiptarve festat e fund vitit.

 2. #2
  Minifotoja e anetarit dolce_lori
  dolce_lori eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  03-05-04
  Lokalizimi
  milano
  Postime
  64

  Kryesore

  Gezuar dhe qofte nje vit i mbare ky per te gjithe shqiptaret kudo qe ndodhen(cik me vonese urimi por me mire vone se kurre).
  Jeta eshte e bukur nese din ta jetosh

Tema te ngjashme

 1. BQK-ja bëhet me ligj deri në fund të vitit
  By informuesi in forum Ekonomia Shqiptare
  Pergjigje: 0
  Postimi i Fundit: 13-08-2009, 00:09
 2. Pergjigje: 0
  Postimi i Fundit: 09-07-2007, 19:05
 3. Ku do i kaloni festat e fundvitit?
  By alb-girl in forum Chit-Chat
  Pergjigje: 5
  Postimi i Fundit: 11-12-2006, 11:30
 4. Per Festat!
  By Perendi in forum Kendi i pershendetjeve
  Pergjigje: 6
  Postimi i Fundit: 31-03-2004, 17:26
 5. Gezuar Festat!
  By Administratori in forum Kendi i pershendetjeve
  Pergjigje: 11
  Postimi i Fundit: 05-01-2004, 17:28

Tags for this Thread

مواقع النشر (المفضلة)

مواقع النشر (المفضلة)

Rregullore Postimi

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •  

 • English
 • Shqip
 • Italiano
 • Deutsch
 • Français
 • Español
 • Hrvatski
 • Svenska
 • Russian
 • Nederlands
 • Arabic
 • Türkçe
 • 简体中文
Rreth nesh | Ndihme | Reklama | Sherbime | Kushtet e Perdorimit | Politika e Privatesise | Rss
Copyright © 2001- Parajsa.com All rights reserved.