Total: (110,050) Pershendetje Vizitor | Regjistrohuni | Ndihme | Na Shkruani
Parajsa.com Forumi
... komuniteti i shqiptareve

Kendi i Reklamave


Tregoni rezultatet 1 ne 10 nga 10
 1. #1
  Minifotoja e anetarit luna
  luna eshte Jashte Linje Moderator/e
  Reg
  07-04-04
  Lokalizimi
  maqedoni
  Postime
  99

  Kryesore Gezuar Ditelindjen Shigjetari

  Te uroj perzemersisht GEZUAR DITELINDJEN

  fat dhe lumturi pac ne jeten tende
  Imazhe te Ngjitura Imazhe te Ngjitura
  Modifikuar per here te fundit nga luna : 19-12-2004 ne 00:16
  gjëja më bukur në botë është bukuria e shpirtit

 2. #2
  Minifotoja e anetarit Administratori
  Administratori eshte Jashte Linje Administratori Pedestrian Killer Champion
  Reg
  06-07-02
  Lokalizimi
  Chicago
  Postime
  2,935
  Faqe ne Ditar
  10
  Images
  2408

  Kryesore

  Te uroj nga thellesia e zemres Gezuar edhe 100 vjec! Nje vit i mbare dhe sa me i sukseshem.

  Tu plotesofshin te gjitha deshirat, fat, mbaresi dhe lumturi, kudo ne familje, pune, shoqeri dhe jete.

  Shume urime per ty,
  shume urime per ty,
  shume urime per Shigjetarin,
  shume urime per ty.
  Always be yourself, express yourself, have faith in yourself, don't go around looking to duplicate a successful personality.

 3. #3
  Minifotoja e anetarit missE
  missE eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  03-10-04
  Lokalizimi
  Gjermani
  Postime
  259

  Kryesore

  dhe 100 pranvera te tjera te bukura
  Jeden Tag geht
  die Sonne auf!!

 4. #4
  Minifotoja e anetarit Baby_Girl
  Baby_Girl eshte Jashte Linje Anetar/e Word Up Champion, Letters Champion
  Reg
  03-10-04
  Lokalizimi
  London
  Postime
  1,016

  Kryesore

  A short wish
  Coming your way
  Saying
  'HAPPY BIRTHDAY'

  Te uroj te behesh 100 vjec. Qofte per ty nje vit i mbare ne cdo aspekt.
  Tu plotesofshin te gjitha enderat dhe deshirat qe ke.

  Me respekt
  Baby Girl

 5. #5
  Minifotoja e anetarit Skifteri
  Skifteri eshte Jashte Linje Per sempre MILAN
  Reg
  27-07-03
  Lokalizimi
  Tirane
  Postime
  786

  Kryesore

  edhe 100 te tjera te uroj nga zemra Shigjetari .
  fat dhe mbaresi pac gjithmone ne jeten tende.
  me respekt skifteri
  Kush mundohet qe t'i beje gropen tjetrit, te ktheje koken njehere pas dhe te shikoje qe gropa e vet ,ka kohe qe eshte e hapur.

 6. #6
  Minifotoja e anetarit lostparadise
  lostparadise eshte Jashte Linje Anetare Nderi
  Reg
  11-03-04
  Lokalizimi
  Tirane
  Postime
  486

  Kryesore

  Edhe 100 vjec Shigjetari

  Zoti te dhente gjithe te mirat qe meriton ne jeten tende.

  Me respekt Lostparadise
  Librat dhe kujtimet hidhen ne leter per te mbrojtur njerezit qe deshem ne jete, nga armiku i tmershem me emrin dyfish: kalbezim dhe harrese.

 7. #7
  Minifotoja e anetarit saje_
  saje_ eshte Jashte Linje Anetar/e Surfs Up Champion, Kick Off Champion, Jumpin Jacko World Tour Champion, Iceberg Champion, Agent Footy Champion, Flashteroids 2001 Champion
  Reg
  31-03-04
  Lokalizimi
  Shqiperi..
  Postime
  1,264

  Kryesore Edhe 1000

  Citim Origjinali i Postuar nga Administratori
  Te uroj nga thellesia e zemres Gezuar edhe 100 vjec! Nje vit i mbare dhe sa me i sukseshem.

  Tu plotesofshin te gjitha deshirat, fat, mbaresi dhe lumturi, kudo ne familje, pune, shoqeri dhe jete.

  Shume urime per ty,
  shume urime per ty,
  shume urime per Shigjetarin,
  shume urime per ty.
  GEZUAR DITLINDJEN Shigjetari
  1000 %
  Shqiptar dhe per kete i them botes qe jam Krenar

 8. #8
  Minifotoja e anetarit Goca_e_urte
  Goca_e_urte eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  23-03-04
  Lokalizimi
  Brenda Zemres T
  Postime
  724

  Kryesore Edhe 100 Per Shigjetarin

  Gezuar Ditelindjen Shigjetari,
  Fat dhe Lumturi ne Jete dhe Tu Plotesofshin Deshirat.
  GEZUAR
  Jam thjesht thesar dhe duhet te jete Pirat ai qe te me mare...lol

 9. #9
  Minifotoja e anetarit Edra71
  Edra71 eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  08-12-04
  Postime
  41

  Kryesore

  Edhe 100 shigjetari.
  Imazhe te Ngjitura Imazhe te Ngjitura
  ?ndërrova që zjarri ngrinte,që bora digjte dhe për të ëndërruar të pamundurën, ëndërrova që ti më doje!

 10. #10
  Minifotoja e anetarit etoile_errante
  etoile_errante eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  23-12-04
  Lokalizimi
  Maryland
  Postime
  32

  Kryesore

  Gezuar Ditelindjen!
  Well, what if there is no tomorrow? There wasn't one today.


Tema te ngjashme

 1. Pergjigje: 7
  Postimi i Fundit: 11-10-2009, 17:21
 2. Gëzuar Krishtlindjet dhe Gëzuar Vitin e Ri 2007
  By Pali in forum Kendi i pershendetjeve
  Pergjigje: 6
  Postimi i Fundit: 27-12-2006, 19:31
 3. Gëzuar ditën e dashurisë
  By luna in forum Dashuria
  Pergjigje: 2
  Postimi i Fundit: 02-03-2005, 20:23
 4. Gëzuar VITIN E RI 2005
  By skampinianus in forum Kendi i pershendetjeve
  Pergjigje: 18
  Postimi i Fundit: 14-01-2005, 23:01
 5. Gëzuar
  By panteoni in forum Kendi i pershendetjeve
  Pergjigje: 4
  Postimi i Fundit: 06-01-2003, 18:58

Tags for this Thread

مواقع النشر (المفضلة)

مواقع النشر (المفضلة)

Rregullore Postimi

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •  

 • English
 • Shqip
 • Italiano
 • Deutsch
 • Français
 • Español
 • Hrvatski
 • Svenska
 • Russian
 • Nederlands
 • Arabic
 • Türkçe
 • 简体中文
Rreth nesh | Ndihme | Reklama | Sherbime | Kushtet e Perdorimit | Politika e Privatesise | Rss
Copyright © 2001- Parajsa.com All rights reserved.