Total: (110,051) Pershendetje Vizitor | Regjistrohuni | Ndihme | Na Shkruani
Parajsa.com Forumi
... komuniteti i shqiptareve

Kendi i Reklamave


Faqja 2 nga 2 E ParaE Para 12
Tregoni rezultatet 36 ne 43 nga 43
 1. #36
  Minifotoja e anetarit blu
  blu
  blu eshte Jashte Linje Moderator/e
  Reg
  09-10-06
  Lokalizimi
  tirane
  Postime
  291

  Kryesore

  per vajza, "Eja"

 2. #37
  Minifotoja e anetarit shiu
  shiu eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  11-05-07
  Lokalizimi
  berlin
  Postime
  174
  Faqe ne Ditar
  2

  Kryesore

  Eja ehste emer shume provokues me duket bu.ejua te jetojme ,eja te dashurojme ,eja te ... eja gjithckaje dhe femija me kete emer kur te rritet do te merzitet duke e thirrur, sepse nuk do te kete deshire te shkoje te te gjithe qe e therrasin...hahhaha

 3. #38
  Minifotoja e anetarit blu
  blu
  blu eshte Jashte Linje Moderator/e
  Reg
  09-10-06
  Lokalizimi
  tirane
  Postime
  291

  Kryesore

  por eshte me mire se sa nje emer pa lidhje...
  eshte gje e bukur te jesh provokues,
  te te therrasin eja nuk do te thote qe ti duhet te shkosh ...

 4. #39
  Minifotoja e anetarit shiu
  shiu eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  11-05-07
  Lokalizimi
  berlin
  Postime
  174
  Faqe ne Ditar
  2

  Kryesore

  Po vertete qe nuk eshte e thene qe te shkosh te te gjithe qe te therrasin por mua mu duk pak pa lidhje.Por pa mendo pak sikur te vinin emra sikur nofkat tona hahhahahha cfare kaosi...

  Ej prape une mu kujtua ne emer qe e degjova dje RIGA si rigat e shiut tim hahhaha

 5. #40
  Minifotoja e anetarit malbora
  malbora eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  29-05-07
  Postime
  1

  Kryesore

  a mundet dikush te me tregoj domethenjen e emrit ULIKS ?

 6. #41
  Minifotoja e anetarit antika
  antika eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  15-08-07
  Postime
  2

  Kryesore

  kam nevoj per ni emer vajze shqiptare nese mundeni me mendihmu ju falenderoj shum.
  tung nga antika

 7. #42
  Minifotoja e anetarit ardiani1
  ardiani1 eshte Jashte Linje Anetar/e Tyler Tubing Champion, Tetrollapse Lite Champion
  Reg
  08-07-06
  Lokalizimi
  Avignon-FRANCE
  Postime
  277
  Images
  5

  Kryesore

  ti o belgo emra gjermanesh te kerkon kush apo emra te bukur
  Po lere se e felliqe fare

  Citim Origjinali i Postuar nga belgu Shikoni Postimin
  po ishadha te hyjne ne pune keta emra djemsh.Ruben.yannick,thomas,achim,logan.:dhe vajzashrusila,carolin,alicia,ines,kiany,jasmine.:

 8. #43
  Minifotoja e anetarit TinaHG08
  TinaHG08 eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  01-05-08
  Lokalizimi
  Lipjan,Dobrajë
  Postime
  148

  Kryesore

  Emri qe me shume me pelqen per femije eshte ARTIOLA e per djal DONART
  Që jeta të jua ndriqoj zemrën edhe në momentet më me errësirë.

Faqja 2 nga 2 E ParaE Para 12

Tema te ngjashme

 1. Nje dokument interesant
  By Sabahi in forum Historia
  Pergjigje: 1
  Postimi i Fundit: 16-06-2008, 12:28
 2. Pergjigje: 5
  Postimi i Fundit: 17-04-2008, 14:22
 3. Diqka Interesant Per Boys & Girls
  By ZaVraKja in forum Tema shoqerore
  Pergjigje: 3
  Postimi i Fundit: 02-09-2007, 23:07
 4. Tregim me emra filmash...
  By rrebelica in forum Letersia
  Pergjigje: 0
  Postimi i Fundit: 09-05-2006, 23:42
 5. Pergjigje: 7
  Postimi i Fundit: 26-01-2004, 15:43

Tags for this Thread

مواقع النشر (المفضلة)

مواقع النشر (المفضلة)

Rregullore Postimi

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •  

 • English
 • Shqip
 • Italiano
 • Deutsch
 • Français
 • Español
 • Hrvatski
 • Svenska
 • Russian
 • Nederlands
 • Arabic
 • Türkçe
 • 简体中文
Rreth nesh | Ndihme | Reklama | Sherbime | Kushtet e Perdorimit | Politika e Privatesise | Rss
Copyright © 2001- Parajsa.com All rights reserved.