Total: (110,050) Pershendetje Vizitor | Regjistrohuni | Ndihme | Na Shkruani
Parajsa.com Forumi
... komuniteti i shqiptareve

Kendi i Reklamave


Faqja 1 nga 2 12 E FunditE Fundit
Tregoni rezultatet 1 ne 35 nga 43
 1. #1
  Minifotoja e anetarit jemmy
  jemmy eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  18-12-04
  Lokalizimi
  Detroit
  Postime
  213

  Icon24 Emra femijesh me te bukur dhe interesant qe ju kane ngelur ne mendje?

  Te huaj apo Shqiptar, do te me pelqente qe ju te me ndihmonit me disa emra djemsh dhe vajzash, ato emrat me te bukur qe ju kane ngelur ne mendje.


  ju pershendes
  jemmy

 2. #2
  Minifotoja e anetarit Djalli
  Djalli eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  26-01-05
  Lokalizimi
  As vete nuk po
  Postime
  101

  Kryesore

  Citim Origjinali i Postuar nga jemmy
  Te huaj apo Shqiptar, do te me pelqente qe ju te me ndihmonit me disa emra djemsh dhe vajzash, ato emrat me te bukur qe ju kane ngelur ne mendje.

  ju pershendes
  jemmy

  pershendetje Jemmy


  mos me thuaj se po kerkon ndonje emer te bukur per femijen tende

  NEJSE

  une po te ndihmoj me keto emra:


  Briseilda
  sydorela
  Lediani
  VALERIA


  ps:te pelqejne?
  ola ola ckena cuna &goca ju flet mc djalli nga tirona
  klandestin i fresket i porsa zbrit nga gomonja
  sy t'kuq gishta jeshil e rroba t'njoma
  mrijuana gangster dhe pantallona t'gjona

  DUART LART DUART LART MOS KI FRIK S'JAM POLICIJA
  DUART LART DUART LART TANI JAN DITET E MIJA

  peace !!!!!!!!

 3. #3
  Minifotoja e anetarit jemmy
  jemmy eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  18-12-04
  Lokalizimi
  Detroit
  Postime
  213

  Kryesore

  Citim Origjinali i Postuar nga Djalli
  pershendetje Jemmy

  mos me thuaj se po kerkon ndonje emer te bukur per femijen tende
  NEJSE

  une po te ndihmoj me keto emra

  Briseilda
  sydorela
  Lediani
  VALERIA

  ps:te pelqejne
  Se pari te sqarojme nje gje qe keto emra nuk i dua per femijen tim, por per te kushurires.
  Se dyti jane shume te bukur shume flm
  Se treti ndonje emer cuni nuk kishe?
  Emri qe me pelqen me shume eshte SYDORELA
  cool

  te pershendes.

 4. #4
  Minifotoja e anetarit blackblue4ever
  blackblue4ever eshte Jashte Linje Anetare Nderi
  Reg
  04-11-03
  Lokalizimi
  USA
  Postime
  886

  Kryesore

  Nje mik i familjes sime kane 3 goca:

  Kerol

  Sindi

  Ariel
  Nje tjeter:

  Deborah

  Alesio  Mua me pelqejne te gjithe keto emra.
  If a tear fell from my eyes each time I thought of YOU, I would have a puddle of fallen wishes......~ crazy in ~

 5. #5
  Minifotoja e anetarit deni_b
  deni_b eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  08-02-05
  Lokalizimi
  TIRANE
  Postime
  16

  Icon24

  Mua me pelqen emri i vellait tim

  KLAUS
  KEVIN
  STIVI
  ERIND
  HENRI

  Hpresoj te te pelqejne nje nga keto emra.
  DENI_B

 6. #6
  Minifotoja e anetarit Djalli
  Djalli eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  26-01-05
  Lokalizimi
  As vete nuk po
  Postime
  101

  Kryesore

  Citim Origjinali i Postuar nga jemmy
  Se pari te sqarojme nje gje qe keto emra nuk i dua per femijen tim, por per te kushurires.
  Se dyti jane shume te bukur shume flm
  Se treti ndonje emer cuni nuk kishe?
  Emri qe me pelqen me shume eshte SYDORELA
  cool

  te pershendes.
  HE MO HE SE BERA SHAKA

  EMRA DJEMSH DO TI...
  IA PO TE JAP EMRIN TIM TE PARIN

  1.DARDANI
  2.MARIGLENI
  3.ANDREOTI
  4.ARMANDO
  5.EDISON
  ola ola ckena cuna &goca ju flet mc djalli nga tirona
  klandestin i fresket i porsa zbrit nga gomonja
  sy t'kuq gishta jeshil e rroba t'njoma
  mrijuana gangster dhe pantallona t'gjona

  DUART LART DUART LART MOS KI FRIK S'JAM POLICIJA
  DUART LART DUART LART TANI JAN DITET E MIJA

  peace !!!!!!!!

 7. #7
  Minifotoja e anetarit Djalli
  Djalli eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  26-01-05
  Lokalizimi
  As vete nuk po
  Postime
  101

  Kryesore

  HEJ O NJEREZ ATE EMRIN E PARE MOS MA KOPJONI SE ESHTE I IMI...DHE NUK DUA TA KETE NJERI TJETER...
  ola ola ckena cuna &goca ju flet mc djalli nga tirona
  klandestin i fresket i porsa zbrit nga gomonja
  sy t'kuq gishta jeshil e rroba t'njoma
  mrijuana gangster dhe pantallona t'gjona

  DUART LART DUART LART MOS KI FRIK S'JAM POLICIJA
  DUART LART DUART LART TANI JAN DITET E MIJA

  peace !!!!!!!!

 8. #8
  Minifotoja e anetarit goldenhoney
  goldenhoney eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  11-01-05
  Lokalizimi
  brenda shpirtit tim
  Postime
  44

  Kryesore

  Emra te mi te preferuar jane:

  Rea
  Kleon
  Savio
  Oresti
  Kejda
  Kejdi
  Arli
  dashuria eshte thene te jete jeta edhe pse shume jetojne nje jete pa dashuri

 9. #9
  Minifotoja e anetarit antigona
  antigona eshte Jashte Linje Supermoderatore
  Reg
  26-06-03
  Lokalizimi
  London
  Postime
  2,580
  Images
  141

  Kryesore

  shikoni rini mos synoni gjithmone te emrat moderrn
  shikoni ka plot emra shume te bukur te vjeter dhe fisnike si

  Antonjo
  Aleksi
  Gjoni
  Paulo
  Gjergji
  Sebastian

  dhe per goca

  Kristina
  Katerina
  Maria
  Elizabeta
  Xhorxhina
  Xhoana
  Brixhilda
  Viktoria
  Lodovika
  Aleksia
  Antonia

  dhe me i bukuri ANTIGONA
  ha ha ha ha ha ha ha ha haaaaaaaaaaa

  tung ju pershendes
  Dream as if you'll live forever...Live as if you'll die tomorrow

 10. #10
  Minifotoja e anetarit polita
  polita eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  07-02-05
  Postime
  17

  Kryesore

  C' MENDIM KENI PER EMRIN:
  KAMELA?

 11. #11
  Minifotoja e anetarit Kosovari_pz
  Kosovari_pz eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  02-03-05
  Lokalizimi
  Gjermani
  Postime
  77
  Images
  1

  Kryesore t

  Citim Origjinali i Postuar nga polita
  C' MENDIM KENI PER EMRIN:
  KAMELA?
  shum keq per bes.

  pse emra te huaj nese kemi boll emra original shqip une personalisht jam kunder emrave te huhaj si pershemull grek italian amerikan ,.

  original shqip

  dardan ilir
  alban gent
  adrian gentjana
  arsim etj.
  shpend
  vjollca
  arjeta
  merita
  Imazhe te Ngjitura Imazhe te Ngjitura
  Modifikuar per here te fundit nga Kosovari_pz : 02-03-2005 ne 21:20 Arsyeja: t

 12. #12
  Minifotoja e anetarit jemmy
  jemmy eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  18-12-04
  Lokalizimi
  Detroit
  Postime
  213

  Kryesore

  Citim Origjinali i Postuar nga Kosovari_pz
  shum keq per bes.

  pse emra te huaj nese kemi boll emra original shqip une personalisht jam kunder emrave te huhaj si pershemull grek italian amerikan ,.

  original shqip

  dardan ilir
  alban gent
  adrian gentjana
  arsim etj.
  shpend
  vjollca
  arjeta
  merita
  me shume me pelqen emri ALBAN,
  shume faleminderit jane me te vertete te bukur,

  te pershendes.

 13. #13
  Minifotoja e anetarit bigamistja
  bigamistja eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  02-03-05
  Postime
  4

  Icon24 emra femijesh te bukur

  lexova mjaft emra , por me te bukur jane emrat shqiptare, prej te cileve kemi majft si psh: Taulant, Gramoz; Baton , Noli,Flaka;Tringa,Dorina;Marigona,Sihana ,Mjellma; Arlind e shume e shume te tjere:...

 14. #14
  Minifotoja e anetarit rrebelica
  rrebelica eshte Jashte Linje Moderator/e
  Reg
  21-03-06
  Lokalizimi
  Prishtinë
  Postime
  247
  Images
  1

  Kryesore

  Ca eshte kjo logjike te gjithe emra te huaj a ska emra shqip a?

 15. #15
  Minifotoja e anetarit Besimdrejti
  Besimdrejti eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  11-04-06
  Lokalizimi
  londer
  Postime
  10

  Kryesore

  ja poi them edhe une disa emra goca dhe cuna

  emrat egocave
  Aida
  Aisha
  Anisa
  esma
  fatima
  hatixha
  lejla
  merjem
  nadire
  sara
  xhemile
  jasmina

  emrat e cunave
  Amir
  adem
  asim
  enes
  fadil
  adrijan
  hamza
  idriz
  imran
  isa
  ismail

  kaq kish ne qofte se ju pelqejne me tregoni se mund te dergoj edhe disa te tjera neqoftese doni me i dite

 16. #16
  Minifotoja e anetarit rrebelica
  rrebelica eshte Jashte Linje Moderator/e
  Reg
  21-03-06
  Lokalizimi
  Prishtinë
  Postime
  247
  Images
  1

  Kryesore

  goca:

  jeta (emri im hahaha)
  era
  fjolla
  bora
  rita
  liza
  rina
  rega
  rea
  erisa
  vlera
  jona
  vesa

  quna:

  rigon
  luan
  leart
  dion
  lind
  albi
  erik
  veron
  vigan
  leon
  redon
  jon
  Modifikuar per here te fundit nga rrebelica : 18-04-2006 ne 17:16

 17. #17
  Minifotoja e anetarit zeni85
  zeni85 eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  12-04-06
  Postime
  10

  Kryesore

  po te jap ca emra shqiptar nese te pelqejne

  drini
  aulona
  era
  idlir
  besmira
  arbri
  kreshnik
  etj

 18. #18
  Minifotoja e anetarit Jonisa
  Jonisa eshte Jashte Linje Moderator/e Railroad Tycoon Champion, My House Is Bigger Than Your House Champion
  Reg
  11-05-06
  Lokalizimi
  Hade
  Postime
  204
  Images
  2

  Kryesore

  Per femra me pelqen emri Erina e per meshkuj Shendi
  Nevoja për te folur, hutimi dhe frika qe nuk ke asgjë për te thënë, dhe lakmia qe të tregohesh hokatar, janë tre gjërat qe arrijnë ta bëjnë qesharak edhe njeriun me të madh. (Voltaire)

 19. #19
  Minifotoja e anetarit anti_ateist
  anti_ateist eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  23-07-06
  Postime
  1

  Kryesore

  turp: ka shum emra shqiptar shum te bukur kurse shumica nga ju jepni emra te huaj emra te djallit te atyre qe kan deshir te na masakroin neve shqipetarve, jo pse jam patriot por si do te indentifikohemi ne shqiptaret me emra te flliqana ketenve fashistve italian etj TURP

 20. #20
  Minifotoja e anetarit Besimdrejti
  Besimdrejti eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  11-04-06
  Lokalizimi
  londer
  Postime
  10

  Kryesore

  pershendetje Antin ateist a mund ti tregosh ato emra qe jane te huaj
  hahahha

 21. #21
  Minifotoja e anetarit rina_
  rina_ eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  13-11-06
  Lokalizimi
  tetova
  Postime
  17

  Kryesore

  vajza:
  meare mesira flora..

  djem
  artan premtim.

 22. #22
  Minifotoja e anetarit alb-girl
  alb-girl eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  28-10-06
  Lokalizimi
  te shpia ime
  Postime
  59

  Kryesore

  emra gocash
  ana
  isabela
  lori
  klaudia
  viktoria
  maria
  etj

  emra cunash
  Adi
  Adrian
  Toni
  Kevin
  Kledis e plot te tjere

 23. #23
  Minifotoja e anetarit grija
  grija eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  14-11-06
  Postime
  2

  Kryesore

  emr me te bukur se regi nuk ka .

 24. #24
  Minifotoja e anetarit albert_wwww
  albert_wwww eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  30-09-06
  Postime
  24

  Kryesore

  pershendetje
  ja disa emra shqip
  ----------------------
  1 MERITON
  2 ARTON
  3 ARTIR
  4 ARMIR
  5 MILOT
  -----------
  1 MERITA
  2 MIRLINDA
  3 ARLINDA
  4 BESMIRA
  -----------------------
  ETJ

 25. #25
  Minifotoja e anetarit kuqeziperjet
  kuqeziperjet eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  02-01-07
  Postime
  130
  Images
  3

  Kryesore

  kemi me te vertet shum emra te bukur.disa nga keto jan...............
  DRIN.
  ALBAN.
  ENIS.
  ERION.
  GURI.
  FATMIR.
  SAIMIR

 26. #26
  Minifotoja e anetarit Geart
  Geart eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  16-01-07
  Postime
  1

  Kryesore

  ERISA eshte emer i bukur per mendimin tim
  ARTAN PER DJEM

 27. #27
  Minifotoja e anetarit Lab
  Lab
  Lab eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  27-01-07
  Lokalizimi
  PC
  Postime
  1

  Kryesore

  Djem


  Labinot
  Antonio
  Rron
  Besar
  Dasar

  Vajza
  Diana
  Blerta
  Dhurat

 28. #28
  Minifotoja e anetarit blu
  blu
  blu eshte Jashte Linje Moderator/e
  Reg
  09-10-06
  Lokalizimi
  tirane
  Postime
  291

  Kryesore

  DEA- me pelqen ky emer per vajza
  KRISTAL- e kam hasur diku edhe me pelqen
  ndersa per djem nuk me pelqen deri tani asnje emer...

 29. #29
  Minifotoja e anetarit blu
  blu
  blu eshte Jashte Linje Moderator/e
  Reg
  09-10-06
  Lokalizimi
  tirane
  Postime
  291

  Kryesore

  gjeta nje emer te bukur per djem me ne fund...

  laert

 30. #30
  Minifotoja e anetarit mondaaa
  mondaaa eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  21-02-07
  Postime
  1

  Kryesore

  Ardian
  Lise
  Erion
  Elena
  Blendi
  Ema

 31. #31
  Minifotoja e anetarit e_vetmuar
  e_vetmuar eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  16-03-07
  Postime
  6

  Kryesore

  pershendetje nga un edhe un kam ca emra te bukur qe me pelqejn mua jam nje antare e re
  p.sh
  cuna
  Mergim
  Lirim
  Ardian etj
  goca
  Florinda
  Arta
  Fellenza
  Fatime
  Elona
  Dorontina
  Besiana etj

 32. #32
  Minifotoja e anetarit SMACKDOWN
  SMACKDOWN eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  09-04-07
  Postime
  79

  Kryesore

  Pershendetje une kam ca propozime per emra te bukur
  Per Quna:

  Albin
  Altin
  Arian
  Betim
  Qeltrim
  Kushtrim
  Granit
  Art
  Gent
  Shpat
  Vatan


  Goca

  Arbresha
  Arjeta
  Antigona
  Arjona
  Besarta
  Kreshnike
  Florije
  Gresa
  Vesa
  Vlera etj

 33. #33
  Minifotoja e anetarit Dreq_Shkodrane
  Dreq_Shkodrane eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  21-05-07
  Postime
  3

  Kryesore

  Emra Vajzash> Marsela Melisa Abuelena Briana Stefanie Kristela Alma Gjesiana Romina Majlinda Emerjeta Rrafaela Xhoana Greta Aleksa Amy Rosita Jonida Silva Jona <laura> Lauriena< Eva Orinda > Dhe Shum Te Tjere >< Emra Djemesh Alfons Klevis Aleks Egris Silvio Kevin Gersidio Antheny Gentjan Artan Denis Allvin Agreson > Dhe Shum Te Tjre

 34. #34
  Minifotoja e anetarit belgu
  belgu eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  13-07-06
  Postime
  3

  Kryesore

  po ishadha te hyjne ne pune keta emra djemsh.Ruben.yannick,thomas,achim,logan.:dhe vajzashrusila,carolin,alicia,ines,kiany,jasmine.:

 35. #35
  Minifotoja e anetarit e_trishtuara
  e_trishtuara eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  04-04-07
  Postime
  33
  Faqe ne Ditar
  1

  Kryesore

  emra djemsh:gentian,mario,kristi,flavio, denis, albi,marko,fredi,regi,endri, etj. vajzash;morena,marsela,xhulia,kristina,klaudia,glo ria,diana,denisa,gentiola,gladiola etj. me khe pergj.kush te pelqeje me shume.ok?

Faqja 1 nga 2 12 E FunditE Fundit

Tema te ngjashme

 1. Nje dokument interesant
  By Sabahi in forum Historia
  Pergjigje: 1
  Postimi i Fundit: 16-06-2008, 12:28
 2. Pergjigje: 5
  Postimi i Fundit: 17-04-2008, 14:22
 3. Diqka Interesant Per Boys & Girls
  By ZaVraKja in forum Tema shoqerore
  Pergjigje: 3
  Postimi i Fundit: 02-09-2007, 23:07
 4. Tregim me emra filmash...
  By rrebelica in forum Letersia
  Pergjigje: 0
  Postimi i Fundit: 09-05-2006, 23:42
 5. Pergjigje: 7
  Postimi i Fundit: 26-01-2004, 15:43

Tags for this Thread

مواقع النشر (المفضلة)

مواقع النشر (المفضلة)

Rregullore Postimi

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •  

 • English
 • Shqip
 • Italiano
 • Deutsch
 • Français
 • Español
 • Hrvatski
 • Svenska
 • Russian
 • Nederlands
 • Arabic
 • Türkçe
 • 简体中文
Rreth nesh | Ndihme | Reklama | Sherbime | Kushtet e Perdorimit | Politika e Privatesise | Rss
Copyright © 2001- Parajsa.com All rights reserved.