Total: (110,051) Pershendetje Vizitor | Regjistrohuni | Ndihme | Na Shkruani
Parajsa.com Forumi
... komuniteti i shqiptareve

Kendi i Reklamave


Faqja 1 nga 2 12 E FunditE Fundit
Duke treguar temat 1 ne 25 nga 27

Forumi: Gjeagjeza

Pyejte qe ne thelbin e tyre kane pergjigjen, mjafton nje perqendrim dhe vemendje dhe cdo gje eshte e qarte dhe gati per tu shprehur. E gjeni dot ...?

 1. GJeagjeza

  Filluar nga gjeli, 06-05-2009 17:04
  gjeagjeza
  • Pergjigje: 6
  • Vezhgime: 10,288
  12-11-2009, 18:23 Shkoni tek postimi i fundit
 2. Icon24 kush e gjen

  Filluar nga modesti, 23-01-2008 03:50
  gjen, kush
  • Pergjigje: 20
  • Vezhgime: 2,748
  08-05-2009, 16:47 Shkoni tek postimi i fundit
 3. Po e Gjetet!!!!!!

  Filluar nga Goca_e_urte, 08-12-2004 17:36
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pergjigje: 84
  • Vezhgime: 4,331
  18-04-2009, 14:01 Shkoni tek postimi i fundit
 4. Icon10 mollet

  Filluar nga ivi, 13-02-2009 20:50
  mollet
  • Pergjigje: 3
  • Vezhgime: 949
  16-02-2009, 20:49 Shkoni tek postimi i fundit
 5. Icon24 hyn i forte e del i bute?kush e gjen???

  Filluar nga mrekullia, 16-01-2009 22:01
  butekush, del, forte, gjen, hyn
  • Pergjigje: 4
  • Vezhgime: 1,655
  27-01-2009, 21:42 Shkoni tek postimi i fundit
 6. Icon15 Gjeni kush eshte burri i dhelpres

  Filluar nga bled85, 26-11-2008 22:01
  burri, dhelpres, eshte, gjeni, kush
  • Pergjigje: 9
  • Vezhgime: 3,261
  25-01-2009, 03:22 Shkoni tek postimi i fundit
 7. Icon5 Kush e gjen????

  Filluar nga antigona, 15-09-2003 13:43
  2 Faqe
  1 2
  • Pergjigje: 49
  • Vezhgime: 3,152
  26-11-2008, 21:53 Shkoni tek postimi i fundit
 8. Icon15 Kush mund ta gjej

  Filluar nga bllaca, 27-12-2007 23:50
  gjej, kush, mund
  • Pergjigje: 3
  • Vezhgime: 1,279
  11-05-2008, 14:48 Shkoni tek postimi i fundit
 9. Kush jane?

  Filluar nga bamboosushi, 22-02-2004 04:55
  jane, kush
  • Pergjigje: 32
  • Vezhgime: 1,765
  11-05-2008, 14:04 Shkoni tek postimi i fundit
 10. Gjeagjeze

  Filluar nga meku, 10-05-2004 21:05
  gjeagjeze
  • Pergjigje: 14
  • Vezhgime: 2,587
  09-11-2007, 08:15 Shkoni tek postimi i fundit
 11. Icon5 Kulme.....

  Filluar nga Shigjetari, 08-10-2003 10:10
  4 Faqe
  1 2 3 4
  kulme
  • Pergjigje: 124
  • Vezhgime: 5,845
  30-06-2007, 16:41 Shkoni tek postimi i fundit
 12. Lojeee per ju

  Filluar nga Lonely_Boy, 03-12-2003 14:55
  lojeee
  • Pergjigje: 25
  • Vezhgime: 1,696
  23-04-2007, 10:28 Shkoni tek postimi i fundit
 13. Icon20 Gjeagjeza ...?

  Filluar nga antigona, 17-10-2003 10:08
  2 Faqe
  1 2
  gjeagjeza
  • Pergjigje: 51
  • Vezhgime: 8,554
  16-02-2007, 11:17 Shkoni tek postimi i fundit
 14. Icon10 Kush E Gjen Kete

  Filluar nga Poeti Dhimbjes, 30-12-2003 13:34
  gjen, kete, kush
  • Pergjigje: 26
  • Vezhgime: 2,122
  03-11-2006, 15:33 Shkoni tek postimi i fundit
 15. Gjejini...

  Filluar nga Engel, 11-01-2005 16:28
  2 Faqe
  1 2
  gjejini
  • Pergjigje: 36
  • Vezhgime: 2,562
  SAM
  27-06-2006, 11:37 Shkoni tek postimi i fundit
 16. Icon15 E gjeni dot...?

  Filluar nga Shigjetari, 22-09-2003 10:03
  6 Faqe
  1 2 3 4 5 ... 6
  dot, gjeni
  • Pergjigje: 178
  • Vezhgime: 7,222
  SAM
  01-06-2006, 00:36 Shkoni tek postimi i fundit
 17. Just try it!?

  Filluar nga tauracus, 03-04-2006 11:32
  • Pergjigje: 0
  • Vezhgime: 976
  03-04-2006, 11:32 Shkoni tek postimi i fundit
 18. Perse......?

  Filluar nga Shigjetari, 22-09-2003 09:52
  3 Faqe
  1 2 3
  perse
  • Pergjigje: 70
  • Vezhgime: 4,015
  28-11-2004, 09:03 Shkoni tek postimi i fundit
 19. Icon30 ?????

  Filluar nga Loti, 02-05-2004 01:59
  • Pergjigje: 4
  • Vezhgime: 1,148
  03-05-2004, 19:16 Shkoni tek postimi i fundit
 20. Luleshtrydhja

  Filluar nga dasti, 01-05-2004 16:29
  luleshtrydhja
  • Pergjigje: 0
  • Vezhgime: 1,324
  01-05-2004, 16:29 Shkoni tek postimi i fundit
 21. Nje çmim per ke e gjen.

  Filluar nga Smoker, 14-04-2004 01:12
  cmim, gjen
  • Pergjigje: 8
  • Vezhgime: 1,188
  15-04-2004, 08:39 Shkoni tek postimi i fundit
 22. Per Matematikantet !

  Filluar nga erNis, 29-11-2003 14:19
  matematikantet
  • Pergjigje: 29
  • Vezhgime: 2,902
  15-03-2004, 15:56 Shkoni tek postimi i fundit
 23. Për Kimistët

  Filluar nga njoni007, 15-02-2004 10:31
  kimistet
  • Pergjigje: 7
  • Vezhgime: 1,738
  22-02-2004, 17:28 Shkoni tek postimi i fundit
 24. e pa njohur

  Filluar nga dielli, 01-11-2003 14:24
  njohur
  • Pergjigje: 1
  • Vezhgime: 1,043
  12-01-2004, 18:28 Shkoni tek postimi i fundit
 25. Icon10 Ku ndryshon?

  Filluar nga inxhinieri, 11-11-2003 12:56
  2 Faqe
  1 2
  ndryshon
  • Pergjigje: 35
  • Vezhgime: 2,324
  12-01-2004, 15:56 Shkoni tek postimi i fundit

Faqja 1 nga 2 12 E FunditE Fundit

Kendi i Reklamave


Forum Information and Options

Users Browsing this Forum

There are currently 1 users browsing this forum. (0 anetare & 1 vizitore)

Thread Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order threads in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Icon Legend

Postime te Reja
Postime te Reja
Asnje postim i ri
Asnje postim i ri
Me shume se 15 pergjigje ose 150 vezhgime
Teme e nxehte me postime te reja
Me shume se 15 pergjigje ose 150 vezhgime
Teme e nxehte pa postime te reja
Teme e Mbyllur
Tema eshte e Mbyllur
Tema permban nje Mesazh te Shkruajtur nga Ju
Ju keni bere postime ne kete Teme

Rregullore Postimi

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •  

 • English
 • Shqip
 • Italiano
 • Deutsch
 • Français
 • Español
 • Hrvatski
 • Svenska
 • Russian
 • Nederlands
 • Arabic
 • Türkçe
 • 简体中文
Rreth nesh | Ndihme | Reklama | Sherbime | Kushtet e Perdorimit | Politika e Privatesise | Rss
Copyright © 2001- Parajsa.com All rights reserved.