Total: (110,051) Pershendetje Vizitor | | Ndihme | Na Shkruani
Parajsa.com Forumi
... komuniteti i shqiptareve

Kendi i Reklamave


Tregoni rezultatet 1 ne 5 nga 5
 1. #1
  Minifotoja e anetarit Equilibrium
  Equilibrium eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  17-10-04
  Postime
  21

  Kryesore ForumiKatolik.net - Forumi Katolik Rinor

  ForumiKatolik.Net - Forumi Katolik Rinor i pasur me artikuj mbi doktrinen e krishtere te Kishes Katolike dhe te Jezu Krishtit.

  Ju ftojme te beheni pjese e ketij Komuniteti.

 2. #2
  Minifotoja e anetarit Equilibrium
  Equilibrium eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  17-10-04
  Postime
  21

  Kryesore

  Mire presim sugjerimet, keshillat e vrejtjet mbi web faqen.

  http://www.forumikatolik.net - Forumi Katolik Rinor

 3. #3
  Minifotoja e anetarit Equilibrium
  Equilibrium eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  17-10-04
  Postime
  21

  Kryesore


 4. #4
  Minifotoja e anetarit modesti
  modesti eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  19-05-07
  Postime
  51
  Faqe ne Ditar
  12

  Kryesore

  Rinia katolike rinia muslimane,cfare perfaqeson krishterimi apo muslimanizmi,keto lexon ne kompjuter,u kethyhem ne vitet 1900.Dua tju them si emigrant ekonomik qe rinise shqipetare i duhet
  te mendoje per shqiperine,te ndroje keta njeres qe po na qeverisin si te majte dhe te djathte,ti bejme thirje rinise studentore te ngrihet dhe te heqe nga skena politike Nanon<pjellen me te keqe te
  shqiperise>dhe shoket e ti.Te ngrihet dhe te ndroje qeverite qe po i marin frymen popullit.GJyshi nga
  nena gjyshi nga babaj emigrante ekonomik,njeri i viteve 1908 tjetri i viteve 1900,punuan fituan,u kethyhen,por asnjehre nuk diskutonin fene,per shqiperine eee per shqiperine po.

 5. #5
  Minifotoja e anetarit Equilibrium
  Equilibrium eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  17-10-04
  Postime
  21

  Kryesore

  Galeria e Forumit Katolik - Pritja - Galeria e Forumit Katolik Rinor (permban foto te Kishave katolike ne trojet shqiptare, Barinjte shpirteror katolik, lajme nga Kisha katolike, foto te anetareve...).

Tema te ngjashme

 1. Argëtoheni me albaevent.ch! Portali rinor
  By artangashi in forum Faqe shqiptare ne internet
  Pergjigje: 1
  Postimi i Fundit: 06-06-2008, 23:30
 2. pershendetje forumi
  By solitare in forum Njohja me anetaret e forumit
  Pergjigje: 2
  Postimi i Fundit: 16-11-2006, 20:50
 3. C'fare eshte per ju forumi?
  By Qershija in forum Tema shoqerore
  Pergjigje: 11
  Postimi i Fundit: 16-03-2006, 18:25
 4. Forumi i Ri
  By Administratori in forum Kendi i njoftimeve
  Pergjigje: 1
  Postimi i Fundit: 26-07-2004, 21:57
 5. Forumi Politik
  By Ardit in forum Faqe shqiptare ne internet
  Pergjigje: 4
  Postimi i Fundit: 02-12-2003, 02:17

Tags for this Thread

مواقع النشر (المفضلة)

مواقع النشر (المفضلة)

Rregullore Postimi

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •  

 • English
 • Shqip
 • Italiano
 • Deutsch
 • Français
 • Español
 • Hrvatski
 • Svenska
 • Russian
 • Nederlands
 • Arabic
 • Türkçe
 • 简体中文
Rreth nesh | Ndihme | Reklama | Sherbime | Kushtet e Perdorimit | Politika e Privatesise | Rss
Copyright © 2001- Parajsa.com All rights reserved.