Total: (110,050) Pershendetje Vizitor | Regjistrohuni | Ndihme | Na Shkruani
Parajsa.com Forumi
... komuniteti i shqiptareve
Vezhgoni ushqyesin RSS

All Blog Entries

 1. Jeta

  by , 18-01-2009 at 17:26
  Te gjithe jetojme, por shume pak prej nesh e dine se cfare eshte ne te vertete kjo qe ne e quajme jete.
  Eshte e bukur e vyer, dhurata me cmuar qe Zoti na ka dhene.
  Por ne te njejten kohe eshte edhe dhurata me e keqe, sepse eshte plote me sakrifica mke dhimbje, me brenga dhe halle.
  Dikush mund te mendoje se jam e padrejte, ne kete cfare shpreh, por si te mos shprehem keshtu.
  Te gjitha hallet i kam patur persiper, te gjitha gjerat me te trishtuar, por te pakten thoja "shendeti ...
  Categories
  Blloku kryesor
 2. kafe del mar

  by , 17-01-2009 at 09:05
  Pershendetie atedhetarve nga selaniku teper i ftot, nje i ftot qe i ka ber gjerat shum te merziteshme, me duket se e kemi humbur ate te dikurshmen, jemi ber disi te ftohet pak te larguar nga njeri-tietri, uroj te mos jet keshtu e verteta, mbase shoh vetem un goten gjysem te mbushur, dhe jo gjysem bosh. nese tunjatieta.
  Categories
  Blloku kryesor
 3. emri yt

  by , 08-12-2008 at 19:02
  egziston nje emer i gedhendur,
  ne gur ai eshte ........qe nuk harrohet kurre
  Categories
  Blloku kryesor
 4. te dua

  by , 08-12-2008 at 18:58
  te dua,te dua
  pa ty do te vdes
  sa me do ti mua
  pergjigje te pres
  Categories
  Blloku kryesor
 5. Martin Camaj - Nje dite ka dhe korbi

  by , 17-11-2008 at 16:59
  Nese ka mundesi nje analize te poezise Nje dite ka dhe korbi, per kedo qe ka njohuri rreth krimijtarise te Martin Camajt.

  ju flm per mirkuptim
  Categories
  Blloku kryesor
Faqja 5 nga 28 E ParaE Para ... 3456715 ... E FunditE Fundit

 • English
 • Shqip
 • Italiano
 • Deutsch
 • Français
 • Español
 • Hrvatski
 • Svenska
 • Russian
 • Nederlands
 • Arabic
 • Türkçe
 • 简体中文
Rreth nesh | Ndihme | Reklama | Sherbime | Kushtet e Perdorimit | Politika e Privatesise | Rss
Copyright © 2001- Parajsa.com All rights reserved.