Total: (110,050) Pershendetje Vizitor | Regjistrohuni | Ndihme | Na Shkruani
Parajsa.com Forumi
... komuniteti i shqiptareve
Vezhgoni ushqyesin RSS

xixellonja

Femra Ne Shoqeri

Vleresoni kete shkrim
by , 29-02-2008 at 05:18 (2450 Vezhgime)
Qka Mendoni Qe Nje Femer Mund Te Arrij Ne Shoqerin Kosovare A Mendoni Se Ajo Mund Te Kete Sukses Deri Ne Ate Mas Sa Te Mbaj Edhe Shtetin E Kosoves ,edhe Pse Shum Femra Kan Tregu Sukses Ne Sfera Te Ndryshme Te Jetes Ne Biznes Dhe Ne Ato Profesionale Te Ato Ne Politik Nuk Shihet Si Shum Aktive Por Vetem Si Pjesmarrse Te Nr Te Kerkuar .............. Ok Kjo Ishte Tema E Par Qe Shkruajta Ne Ket Faqe Pasi Qe Asnjeher Me Par Nuk Kam Hi Ne Ket Site Dhe Me Vjen Mir Qe Jam Pjes E Ketij Forumi Shqiptar Shpresoj Qe Do Te Flasim Edhe Per Tema Tjera Ju Pershendes Perzemersisht Xixellonja

Submit "Femra Ne Shoqeri" to Digg Submit "Femra Ne Shoqeri" to del.icio.us Submit "Femra Ne Shoqeri" to StumbleUpon Submit "Femra Ne Shoqeri" to Google Submit "Femra Ne Shoqeri" to Twitter Submit "Femra Ne Shoqeri" to Facebook Submit "Femra Ne Shoqeri" to Technorati Submit "Femra Ne Shoqeri" to Yahoo!

Categories
Blloku kryesor

Comments

 1. Minifotoja e anetarit modesti
  Xix une them se po,nuk e njof nga afer femren kosovare por me ato qe kam lexuar per kosoven shume shpejt ka per tu inkuadruar ne jeten politike.tani me fitoren e pavarsise do dalin shuma vlera te femres.Me kete rast te uroj ta gezojme kosovan e lire.
 2. Minifotoja e anetarit Pretty Witch
  Eshte e vertete se jemi shqiptare te gjithe, por femrat e Kosoves nuk eshte se i njohim dhe aq mire. Flas per karakterin si edhe per gjenjen sociale ne Kosove.
  Ndoshta nje shqiptar i Kosoves do te ishte ne gjendje te jepte nje menim me te sakte ne lidhje me kete.

Trackbacks

Total Trackbacks 0
Trackback URL:

 • English
 • Shqip
 • Italiano
 • Deutsch
 • Français
 • Español
 • Hrvatski
 • Svenska
 • Russian
 • Nederlands
 • Arabic
 • Türkçe
 • 简体中文
Rreth nesh | Ndihme | Reklama | Sherbime | Kushtet e Perdorimit | Politika e Privatesise | Rss
Copyright © 2001- Parajsa.com All rights reserved.