Total: (110,051) Pershendetje Vizitor | | Ndihme | Na Shkruani
Parajsa.com Forumi
... komuniteti i shqiptareve
Vezhgoni ushqyesin RSS

alesio

Pse femrat jan te prirura te tradhetojn gjithmon burrat e tyre...?

Vleresoni kete shkrim
by , 05-01-2008 at 20:37 (6916 Vezhgime)
pse femrat jan te prirura te tradhetojn gjithmon burrat e tyre...?

Submit "Pse femrat jan te prirura te tradhetojn gjithmon burrat e tyre...?" to Digg Submit "Pse femrat jan te prirura te tradhetojn gjithmon burrat e tyre...?" to del.icio.us Submit "Pse femrat jan te prirura te tradhetojn gjithmon burrat e tyre...?" to StumbleUpon Submit "Pse femrat jan te prirura te tradhetojn gjithmon burrat e tyre...?" to Google Submit "Pse femrat jan te prirura te tradhetojn gjithmon burrat e tyre...?" to Twitter Submit "Pse femrat jan te prirura te tradhetojn gjithmon burrat e tyre...?" to Facebook Submit "Pse femrat jan te prirura te tradhetojn gjithmon burrat e tyre...?" to Technorati Submit "Pse femrat jan te prirura te tradhetojn gjithmon burrat e tyre...?" to Yahoo!

Categories
Blloku kryesor

Comments

 1. Minifotoja e anetarit modesti
  Sepse burat jene si pune e qenit . J pershteten shume mire kesaj kafshe nga te gjitha anet.
 2. Minifotoja e anetarit zemra23
  mendoj kur nje femer tradheton ateher kur patneri nuk i fal me ndjenja dhe kur nje raport ka marr fund dhe shkon perpara kot
 3. Minifotoja e anetarit mima
  Jo te gjitha tradhetojne .....dhe nese kjo gje ndodh them se e bejne se nuk jane te lumtura me bashkshortin e tyre .....Por mund te them qe kjo gje ndodh me shpesh ne anen e kundert ......
 4. Minifotoja e anetarit ALBOSWEETNESS
  Jo Te Gjitha Tradhetojne......shumicat E Grave Nuk Jan Te Lumtura Me Burrat E Tyre......dhe Ka Shum Arsye Te Tjera .........
 5. Minifotoja e anetarit rrokstar
  sepse dashuria nuk eshte e perjetshme...dhe jane te vetedijshme se te njejten gje do bente bashkshorti dhe i vet, po ti jepej rasti...
 6. Minifotoja e anetarit e_trishtuara
  une personalisht do ta tradhetoja vetem kur te vdisja. eshte dicka qe nuk e bej dot.edhe po mos te isha e lumtur. por femrat nuk jane te gjitha njesoj. une mendoj te kunderten se burrat tradhetojne me shume jo se jam femer por ata kane me shume predispozita per ta bere kete.
 7. Minifotoja e anetarit gitaristi
  sepse femrat e kane trurin ashtu te kufizuar! Ne at moment qe sdine se qka te bejne ato fillojne te tradhtojne!(p.sh. nese nuk eshte e lumtur, me mire te flasin me partnerin apo bashkshortin dhe te ndahen e te mbesin si shoke-nese ka pak hapesire !) duke menduar se po i bejne keq burrit, ato tradhtojne(kjo eshte nje shenje se ato kan qene ne ket lidhje per interes) pa e ditur qe vetes ia prishin jeten ne te ardhmen, e me kete edhe femijeve te vet. Thjesht nje femer qe tradhton nuk mund te jet njeri i mire, nene e mire, bashkshorte e mire, per askend!
 8. Minifotoja e anetarit flutra
  aha kjo me mire do te shkonet "PSE BURRAT TRADHTOJN GJITHEHER GRAT E TYRE" nje mesazhe i shkurter asnje femer ne bote nuk tradhton nga deshira dhe epshi po gjitheher e prir nga ana e kundert pra mese 70% e tradhtis ndodhe pse detyrohet e ne mes DASHURIS SE endrruar nuk ndodhe nje gje e till ,,,,,,,,,,,,teme qe me te vertet do diskutim te gjer,,,,,,, por tani vetem fillim
 9. Minifotoja e anetarit Pretty Witch
  Pse femrat jan te prirura te tradhtojne burrat e tyre?Sepse nuk marrin nga ata respekt, dashuri, mirekuptim. Gjths, ka edhe shume prej ketyre femrave, qe trajtohen pa pik respekti nga burrat e tyre, dhe prapeseprape,nuk i tradhtojne ata.
  Gjths ne krahasim me ata burra, te cilet tradhtojne grate e tyre, femrat s'tradhtojne hic fare...
  Ate, qe ke duhet te dish ta mbash...
 10. Minifotoja e anetarit zemra23
  pergjigja ime eshte me nje pyetje perse meshkujt tradhetojn?femra tradheton kur mashkulli qe ka sdi te sillet me te.

Trackbacks

Total Trackbacks 0
Trackback URL:

 • English
 • Shqip
 • Italiano
 • Deutsch
 • Français
 • Español
 • Hrvatski
 • Svenska
 • Russian
 • Nederlands
 • Arabic
 • Türkçe
 • 简体中文
Rreth nesh | Ndihme | Reklama | Sherbime | Kushtet e Perdorimit | Politika e Privatesise | Rss
Copyright © 2001- Parajsa.com All rights reserved.