Total: (110,050) Pershendetje Vizitor | Regjistrohuni | Ndihme | Na Shkruani
Parajsa.com Forumi
... komuniteti i shqiptareve
Vezhgoni ushqyesin RSS

zemra23

Ne dashuri vuajn me shume djemt apo vajzat?

Vleresime: 4 vota, 5.00 mesatare.
by , 29-12-2007 at 19:17 (5135 Vezhgime)
Ne dashuri vuajn me shume djemt apo vajzat? mah.....

Submit "Ne dashuri vuajn me shume djemt apo vajzat?" to Digg Submit "Ne dashuri vuajn me shume djemt apo vajzat?" to del.icio.us Submit "Ne dashuri vuajn me shume djemt apo vajzat?" to StumbleUpon Submit "Ne dashuri vuajn me shume djemt apo vajzat?" to Google Submit "Ne dashuri vuajn me shume djemt apo vajzat?" to Twitter Submit "Ne dashuri vuajn me shume djemt apo vajzat?" to Facebook Submit "Ne dashuri vuajn me shume djemt apo vajzat?" to Technorati Submit "Ne dashuri vuajn me shume djemt apo vajzat?" to Yahoo!

Categories
Blloku kryesor

Comments

 1. Minifotoja e anetarit anoa
  varet se kush e merr seriozisht.Zakonisht djemte luajne dhe rralle dashurojne me zemer.
 2. Minifotoja e anetarit modesti
  Sa me kujtohet mua,djemte per dashurine kane zene spitalet psiqike kurse vajzat i kane dhene fund jetes.Per te vojtur me shume vuan femra vete nga natyra eshte delikate,femra eshte me
  ndjenja me endra me dashuri me te madhe se djemte,ky eshte
  mendimi im modesti.
 3. Minifotoja e anetarit nardi
  sa me duket mua shum ma shum vuajn vajzat se djemt per dashuri vajzat tranohen mas djemve edhe shum vuajn per puthje e dashuri
 4. Minifotoja e anetarit nardi
  edhe vajzat shum ma te nxeta jan ne sex se meshkujt se femrat kallen per me ba sex
 5. Minifotoja e anetarit zhaklina
  Nga natyra duhet te jene vajzat ,por mendoj se edhe meshkujt vuajne njesoj ,ndryshimi qendron vetem ne egon e meshkujve,keta te fundit nuk e pranojne se jane te ndjeshem.mendoj se kjo shfaqje e tyre si tipa te pathyeshem i ngjan me teper kultures sone patriarkale dhe maskiliste sesa natyres se nje mashkulli.Dihet se ne natyren njerezore si femra dhe mashkulli kane hormone te njera-tjeres ,keshtu qe nga lidja meshkujt jane pak femer dhe femrat pak meshkuj.Nuk ka ndryshim te thellesishem vetem perceptimi ndryshon.
 6. Minifotoja e anetarit SiMONA
  varet se kush e ka pas me zerjozisht kete lidhje,ne te shumtat e rasteve themi per djemte ama ka dhe vajza qe e nisin nje dashuri pa qene te vendosura.
 7. Minifotoja e anetarit xixellonja
  mu ma merr mendja se ne dashuri vuan me shum ai qe ka qen i dashuruar taman sepse nese vjen deri te ndarja dhe ajo dashuri nuk ka qen jet gjate athere normal qe njeri nga ata ka qen me pak i dashuruar dhe ai vuan me pak ose me mir me kujtu kengen e danit ,,tradhetija ,,ky esht mendimi im
 8. Minifotoja e anetarit xixellonja
  mvaret se kush esht me i dashuruar ne qift ai vuan me shum ne ndarje
 9. Minifotoja e anetarit minushi
  sigurisht qe ne dashuri vuajne me sh femrat pasi meshkujt e kan sh te lehte per te harruar 1 femer ndersa femra e ka sh te veshtire
 10. Minifotoja e anetarit oli_korcarja
  Patjeter qe vuajn te dyja palet, te dy palet dashurojne, nese e kane me zemer kuptohet, por ne gjinia femerore e vuajme shum sepse per faktin qe e kemi zemren shum delikate,te dobta, te ndieshme, po per kete skane faj djemte, ka shum nga ata djem qe kane arritur ne extrem, por edhe vajzat jo me pak....

Trackbacks

Total Trackbacks 0
Trackback URL:

 • English
 • Shqip
 • Italiano
 • Deutsch
 • Français
 • Español
 • Hrvatski
 • Svenska
 • Russian
 • Nederlands
 • Arabic
 • Türkçe
 • 简体中文
Rreth nesh | Ndihme | Reklama | Sherbime | Kushtet e Perdorimit | Politika e Privatesise | Rss
Copyright © 2001- Parajsa.com All rights reserved.