Total: (110,050) Pershendetje Vizitor | Regjistrohuni | Ndihme | Na Shkruani
Parajsa.com Forumi
... komuniteti i shqiptareve

Kendi i Reklamave


Faqja 6 nga 6 E ParaE Para ... 456
Tregoni rezultatet 176 ne 206 nga 206
 1. #176
  Minifotoja e anetarit ty_te_prita
  ty_te_prita eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  19-06-07
  Postime
  1

  Kryesore

  ju pershendes te gjithve. nese nje her dashuroni dashuroni vertet mos lendoni vajza se lendohen let

  ste dua per nje nat te bejm dashuri te tua ta kalojm jeten se bashku te dashuruer perplot lumturi eja vajz se ty pot pres pa ti shijuar buzet mos me lejo qe te vdes
  ajde pra te ti puth buzet taa shuaj ket deshir se malli per ty spome len te lir

 2. #177
  Minifotoja e anetarit dorela_
  dorela_ eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  22-06-07
  Lokalizimi
  Durres
  Postime
  4
  Images
  2

  Kryesore

  I LOVE shpirti im ,
  TIAMO pa mbarim ,
  TE DUA ne cdo kohe ,
  dhe te them SAGAPO.


  KOSOVE e SHQIPERI ,
  gjaku kuq e zi ,
  ata dashurohen,
  taman si une dhe ti ...


  pres diten kur do vish
  pres diten kur te takoj
  pres diten kur te shoh
  syri im im te te shohe
  veshi im zerin tend te degjoj
  qe edhe bilbilat e kane zili
  pres castin kur ti te thuash
  se shume me do
  pres castin kur zemrat tona ti lidhim perjetesisht
  dhe te jemi si dy zogj qe fluturojne se bashku
  sepse kane gjetur lumturine e kerkuar
  dhe Zoti te na bekoje dhe Atij friken tja kemi
  se gjithmone duhet jetuar me rregullat qe ai ka vendosur...
  eh ajo dita.... kur do jete ajo dita.... se shume e gjate po me duket...
  ate dite kur te degjoj shprehjen TE DUA do kuptoj se vertet
  jam me i lumturi i botes...
  por jo ndoshta ajo dite sdo vije kurre
  ndoshta eshte edhe neser
  por dije se une ate dite pres
  qe ti te me dhurosh lumturine qe mua me mungon....

 3. #178
  Minifotoja e anetarit Alessia
  Alessia eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  09-06-07
  Postime
  10

  Kryesore

  Ishte nje here <<dashuria>> edhe <<shoqeria>> dhe thot dashuria tek shoqeria:Cfare po ben ketu ti e cmendur; Dhe pergjigjet shoqeria: <<Po bej ata te qeshin qe ti i ben te qajne>>

  E di qe me nje celular nuk mund te shikoj
  E di qe me nje mesazh nuk mund te sjell afer meje
  Por e di qe kur te fle naten
  Do te shikoj ne endrren time

 4. #179
  Minifotoja e anetarit bl3nd1
  bl3nd1 eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  23-06-07
  Postime
  1
  Images
  1

  Kryesore Nata ra serisht

  Nata ra serisht dhe une perseri
  duke menduar per ty Zemer!!!!!
  Mbyll syte dhe imagjinoj sikur te ishim bashke...........
  Ndjej doren tende qe perkedhel trupin tim,
  frymarrjen tende mbi timen,
  shikohemi ne sy dhe puthemi me pasion,
  shtrengohemi fort mbas njeri tjetrit,
  s"kerkoj asgje tjeter nga Jeta,
  dua qe koha te ndaloj ketu,
  pa dashur emocionet e teperta me zgjojne......!!!
  Zhgenjehem me vetveten!!!!
  por di qe shume shpejt do ti ndjej (serisht)
  keto emocione te pafundshme qe i adhuroj.!!!!!!!!!!!!!!!

 5. #180
  Minifotoja e anetarit afka
  afka eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  03-07-07
  Postime
  51

  Kryesore

  me mesove te dashuroj por nuk me mesove si te mos vuaj tani qe sjemi bashk

  Yjet jane ne qiell dhe jane te rralle por ty shpirt nuk di cte them cte quaj valle,nuk e di ne je nje yll apo je engjell por di qe je krijesa me e embel..........

  Kjo eshte nata e dashurise,nata jote dhe e imja,kurore me yjet zjarr,ne dritaren kornize lumturie hedh shtat jeta,ardhmeria jone imagjinohet..............................

 6. #181
  Minifotoja e anetarit gol
  gol
  gol eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  03-07-07
  Postime
  1

  Kryesore

  po, n.q.se ka qene thjesht nje flirt

 7. #182
  Minifotoja e anetarit afka
  afka eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  03-07-07
  Postime
  51

  Kryesore

  Ma Mir Nje Flirt I Embel Se Nje Perjetesi E Hidhur

 8. #183
  Minifotoja e anetarit antivirusi
  antivirusi eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  04-07-07
  Lokalizimi
  tiran
  Postime
  124

  Kryesore

  Dashuri eshte kur koha transformohet ne kujtese dhe ben te pranishme nje te kalur plot shprese.

  Te mos duash nga frika se mos vuan eshte si te mos lindesh nga frika per te jetuar.

  Nje mik eshte dikush qe njeh melodine e zemres tende dhe e kendon kur ti ke harruar fjalet.


  Nje keshille: ke kujdes.
  Nje kerkese: mos ndrysho.
  Nje deshire: mos me harro.
  Nje genjeshter: nuk te dua.
  Nje te vertete: me mungon.
  Trego tani ti ?far mendon?

  Duke humbur ty
  E humba dhe veteveten
  Dhe tani spo gjej dot

  As njeren as tjetren.
  Kush troket sonte ne dere?

  kush me fal pak drite ne terre?

  kush jeton sonte per mua?

  kush me thote sonte Te DUA


  Nuk jam poet,
  te shkruaj poezi
  Por fjalen te dua,
  E shkruaj vetem per ty
  Bilbili ne dege
  Sa bukur kendon
  Ti puthsha buzet
  Ti qe e lexon

  Zemra lengon
  vajtimi shpejton
  dashurine e pare
  do ta kujtoj edhe ne varre.
  Do te behem shkrumb e hi
  do te tretem nga nje dashuri
  zemra me thot te dua
  pse me ben kaq shume te vuaj?


 9. #184
  Minifotoja e anetarit butterfly88
  butterfly88 eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  14-04-07
  Lokalizimi
  Itali
  Postime
  98

  Kryesore

  Bories I Re
  Une Koken Se Ktheva
  Kur Ti U Largove
  Une Se Cfar Ndieva
  Tani Me Pe Ne Sy
  Thash "me Verboi"
  Me Hyre Ne Zemer
  Zemra Desh Ndaloi!
  don't worry about the people in your past: there is a reason they didn't make it to your future

 10. #185
  Reg
  05-12-06
  Lokalizimi
  te parajsa
  Postime
  61

  Kryesore

  nese bota do te shuhej
  kjo ska rendesi
  se dashuria do te mbetej
  dhe bota ime do ishe ti....
  mos duaj ate qe te thote shpirte e zemer,por duaj ate qe te flet ne emer

 11. #186
  Minifotoja e anetarit suzi00
  suzi00 eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  01-04-07
  Postime
  98
  Images
  1

  Kryesore

  eshte dashuria ajo qe shkurton largesine, eshte malli qe shuan brengen, eshte endrra qe ben te jesh brenda dikujt...!

 12. #187
  Minifotoja e anetarit rrezellina
  rrezellina eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  04-10-07
  Postime
  3

  Kryesore

  Citim Origjinali i Postuar nga MIKELI Shikoni Postimin
  nuk te dua me politik
  si afganistani me amerike
  por te dua me dashuri
  si kosova me shqipri  me pelqen shume ky SMS

 13. #188
  Minifotoja e anetarit sweety-geti
  sweety-geti eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  10-10-07
  Postime
  1

  Kryesore

  ani a ka far goce gjall more de tum lajmrohet

 14. #189
  Minifotoja e anetarit orni
  orni eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  07-10-07
  Postime
  11
  Faqe ne Ditar
  1

  Kryesore

  kledi te lumte kto sms e tua ishin te papara ku i ke gjetur mo?

  Shof qiellin te shof ty....
  Shof detin te shof ty.....
  Shof oren te shof ty.....
  a ka mundesi te hapesh icik se me ke zene pamjen?

 15. #190
  Minifotoja e anetarit shiu
  shiu eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  11-05-07
  Lokalizimi
  berlin
  Postime
  174
  Faqe ne Ditar
  2

  Icon18

  Sa here shihemi ne korridore
  Ti vec pak mban syte nga mua
  Mos u perplasshim ndonje dite
  Se nuk te them "me fal" por "te dua"

 16. #191
  Minifotoja e anetarit konica
  konica eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  30-05-03
  Lokalizimi
  tiran
  Postime
  178

  Kryesore

  Shoh qe e paskeni katandisur dashurine si Hasan Zyko Kamberi...... Hi hi hi
  ha ha ha
  editorial

 17. #192
  Minifotoja e anetarit mucoja
  mucoja eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  07-05-07
  Lokalizimi
  Mes yjeve
  Postime
  20
  Images
  1

  Icon21

  Citim Origjinali i Postuar nga topolino Shikoni Postimin
  se di se cndjen kur jemi te dy kur me ke pran,kur te dy vetem jemi rrime mendjane kur koken ve tek gjoksi im se di a e ndjen ti cmendurin e shpirtit tim kur te shtrengoj ste them te dua ste them te dua,kur them qe po vdes per buzet e tua se di ti a me beson mua?se di cdo te me ndodhe me ty sikur te mos jem me ty sikur kjo enderr te ndalet nje dit se di a do te sho me o drite,se di pa ty c"te bej o yll pa ty kjo bote duket pyll pa ty kjo jet nuk ka kuptim,se di o fiksim i trurit tim,,,,te duuuuuuuuuaaaaaaaaaaaa,,
  o topolino kete qe ke shkruar ti nga e ke kopjuar se kete e kam shkruar une....me titullin "se di cme ndodh kur jam me ty"....dhe mos kopjo shum...tung tung
  Momentet me te bukura nuk jane kur i jeton,por kur i kujton ato me nostalgji...

 18. #193
  Minifotoja e anetarit donjeta
  donjeta eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  31-10-07
  Postime
  3
  Faqe ne Ditar
  3

  Kryesore

  e luta perendin te me jap nje lot
  ai me dergoi detin
  i kerkova pak zjarr
  ai me fali diellin
  i kerkova nje engjull
  ai te dergoi ty
  une e pyta pse ty .... me tha po ti me kerkove nje engjull

 19. #194
  Minifotoja e anetarit lejo
  lejo eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  01-11-07
  Postime
  1

  Kryesore

  Akull do te behem
  dhe buzet e tua do
  i ngri, sa here qe
  ti puth dua qe ti
  shkri...

 20. #195
  Minifotoja e anetarit greesa
  greesa eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  18-11-07
  Postime
  2

  Kryesore

  sooonte flejt ata qe jan te dashuruar nga dikush zgjuar rrin ata qe duan diken e ti zemer flej se e ki diken qe t`doon (l)

 21. #196
  Minifotoja e anetarit konica
  konica eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  30-05-03
  Lokalizimi
  tiran
  Postime
  178

  Kryesore

  E ngaterruar por e bukur.
  editorial

 22. #197
  Minifotoja e anetarit shiu
  shiu eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  11-05-07
  Lokalizimi
  berlin
  Postime
  174
  Faqe ne Ditar
  2

  Kryesore

  po te pelqekan mesazhet e atyre qe e kane katandisur dashurine si Hasan Zyko Kamberi?

 23. #198
  Minifotoja e anetarit suzi00
  suzi00 eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  01-04-07
  Postime
  98
  Images
  1

  Kryesore

  Me shume se kurre ndihem mirenjohes per cmimin e mireesise suaj.

 24. #199
  Minifotoja e anetarit anoa
  anoa eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  15-12-07
  Postime
  162
  Faqe ne Ditar
  3

  Kryesore

  mirembreme ylli im
  nje puthje ne hapsire
  nje shpirt qe te kerkon
  ti me ke humbu
  valle dot nuk po me gjen
  jam ne zemren tende
  aty me burgose ti
  dhe kam prane
  te vetmen dashuri..
  e di cila esht
  ajo qe me dhurove ti....
  Jeta ime je ti,por nuk e di ku je tani...

 25. #200
  Minifotoja e anetarit Meli-pz
  Meli-pz eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  10-01-08
  Postime
  1

  Kryesore

  Qme duhen syt
  kur nuk shihemi?
  Qme duhen kembet
  kur nuk takohemi?
  Qme duhen krahet
  kur nuk perqafohemi?
  Qme duhet zemra kur
  nuk dashurohemi ?

 26. #201
  Minifotoja e anetarit suzi00
  suzi00 eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  01-04-07
  Postime
  98
  Images
  1

  Kryesore

  Shpirti yt jeton brenda meje...

 27. #202
  Minifotoja e anetarit anoa
  anoa eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  15-12-07
  Postime
  162
  Faqe ne Ditar
  3

  Kryesore

  ti je endrra ime,po une a jam e jotja?
  Jeta ime je ti,por nuk e di ku je tani...

 28. #203
  Minifotoja e anetarit suzi00
  suzi00 eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  01-04-07
  Postime
  98
  Images
  1

  Kryesore

  T'kam shume xhan....mos e harro kurre kete.

 29. #204
  Minifotoja e anetarit shejntori
  shejntori eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  21-02-08
  Postime
  20

  Kryesore

  NE MENGJES JE LULE TE MARR ERE
  gjat dites je engjell mbrojtje prej teje kerkoj
  ne mbremje je perendim sa bukur tek rri e te veshtoj
  naten je enderr ter jeten me ty dua te kaloj

 30. #205
  Minifotoja e anetarit oliana
  oliana eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  05-06-08
  Postime
  66
  Images
  1

  Kryesore

  Te mendoj shpesh,ne enderr cdo nat me vjen.
  nje shikim i joti zemren pesh ma ngren.
  Kur mendoj vetmine si esht pa ty,shpejt
  kujtoj lumturine kur rrinim te 2.
  fjalet e pakta kishin shum kuptim...
  aq me shum kur heshtja ledhatonte cod shikim.
  kush e mendoi se jeta do na bente te tille loje
  ku largesia ktheu dashurine ne rrenoje.
  por prap ti je me mua,ne enderrat e mia.
  sepse ato ruhen....
  i ruan dashuria...... :')

 31. #206
  Minifotoja e anetarit pucja
  pucja eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  02-10-09
  Postime
  6

  Kryesore

  kur me mesove te te kem perhere prane me bere te vuaj tani rri perhere me mua qe te vuajm te dy bashke

Faqja 6 nga 6 E ParaE Para ... 456

Tema te ngjashme

 1. Nga Keni Deshire T'a Keni Partnerin?
  By Ardit in forum Votime dhe Sondazhe
  Pergjigje: 62
  Postimi i Fundit: 06-03-2011, 23:01
 2. Shprehje te bukura dashurije
  By besnik in forum Dashuria
  Pergjigje: 204
  Postimi i Fundit: 19-09-2009, 22:49
 3. te bukura apo jo?
  By Neo in forum Letersia
  Pergjigje: 0
  Postimi i Fundit: 30-04-2007, 15:23
 4. Pergjigje: 20
  Postimi i Fundit: 01-10-2006, 04:12
 5. Pergjigje: 9
  Postimi i Fundit: 04-08-2004, 03:53

Tags for this Thread

مواقع النشر (المفضلة)

مواقع النشر (المفضلة)

Rregullore Postimi

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •  

 • English
 • Shqip
 • Italiano
 • Deutsch
 • Français
 • Español
 • Hrvatski
 • Svenska
 • Russian
 • Nederlands
 • Arabic
 • Türkçe
 • 简体中文
Rreth nesh | Ndihme | Reklama | Sherbime | Kushtet e Perdorimit | Politika e Privatesise | Rss
Copyright © 2001- Parajsa.com All rights reserved.