Total: (110,050) Pershendetje Vizitor | Regjistrohuni | Ndihme | Na Shkruani
Parajsa.com Forumi
... komuniteti i shqiptareve

Kendi i Reklamave


Faqja 2 nga 2 E ParaE Para 12
Tregoni rezultatet 36 ne 67 nga 67
 1. #36
  Minifotoja e anetarit antigona
  antigona eshte Jashte Linje Supermoderatore
  Reg
  26-06-03
  Lokalizimi
  London
  Postime
  2,580
  Images
  141

  Kryesore

  ooo faleminderit
  se si thot populli "gabime jemi e njerez bejme"
  Dream as if you'll live forever...Live as if you'll die tomorrow

 2. #37
  Minifotoja e anetarit bamboosushi
  bamboosushi eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  21-05-03
  Postime
  331

  Kryesore

  Po tamem njerez jemi gafa bejme.
  My only love came from
  my only hate!

 3. #38
  Minifotoja e anetarit antigona
  antigona eshte Jashte Linje Supermoderatore
  Reg
  26-06-03
  Lokalizimi
  London
  Postime
  2,580
  Images
  141

  Kryesore

  po e ngaterron
  gabime jemi e njerez bejme
  apo smer vesh ti
  Dream as if you'll live forever...Live as if you'll die tomorrow

 4. #39
  Minifotoja e anetarit bamboosushi
  bamboosushi eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  21-05-03
  Postime
  331

  Kryesore

  mar vesh po po po
  My only love came from
  my only hate!

 5. #40
  Minifotoja e anetarit zbukurimi
  zbukurimi eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  18-09-03
  Lokalizimi
  ka shum per tu shkruar
  Postime
  21

  Kryesore

  Inshalla, kurr sme kujtohet ma dhe se ndiej puthjen e par sepse ka qen shum shkurt e embel por tani eshte shendrruar ne vuajtje dhe ne urrejtje!?!?!
  {*_*}

 6. #41
  Minifotoja e anetarit antigona
  antigona eshte Jashte Linje Supermoderatore
  Reg
  26-06-03
  Lokalizimi
  London
  Postime
  2,580
  Images
  141

  Kryesore

  pse?
  apo sdeshiron te pergjigjesh?
  Dream as if you'll live forever...Live as if you'll die tomorrow

 7. #42
  Minifotoja e anetarit pipi
  pipi eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  22-08-03
  Lokalizimi
  GJILAN
  Postime
  58

  Kryesore

  zbukurim tu kisha lutur te tregosh pse te eshte shendrruar ne urrejtje sepse ne vuajtje po mundem me ekuptu pasiqe ndoshta nuk e puth me ate person qe e ke puthur per here te pare.
  Pas qdo veshtirsie vjen nje lehtesim...

 8. #43
  Minifotoja e anetarit unevetvetja
  unevetvetja eshte Jashte Linje Anetare Nderi
  Reg
  14-09-03
  Lokalizimi
  Londer
  Postime
  1,822

  Kryesore

  puthja e pare nese ja ke dhene kujt ke dashur gjithmone ngelet ne kujtese
  nese ta kane rrembyer si dihet
  gjithcka qe te ndodh e ka nje arsye

 9. #44
  Minifotoja e anetarit elfeta
  elfeta eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  17-10-03
  Lokalizimi
  Shqiperi
  Postime
  176

  Kryesore

  Puthjen e pare e kam dhuruar kur isha 18 vjece.te fillosh qe 16 vjece me duket pak si heret por kjo varet nga njeriu dhe sa gati eshte ai/ajo

 10. #45
  Minifotoja e anetarit Poeti Dhimbjes
  Poeti Dhimbjes eshte Jashte Linje Moderator/e
  Reg
  27-12-03
  Lokalizimi
  Londer
  Postime
  2,020

  Kryesore

  Une puthjen e pare e kam dhene ne moshen 15-vjecare, dhe ne te vertete ma ka marre jo ia kam dhene, por kuptohet me deshiren e te dyve.

  Ngjarja se si e dhashe:
  Nje dite, fatkeqesisht, pesova nje aksident automobilistik, me makine!
  Ne makine qeme kater persona, por pervec meje qe isha ne vendin e pasagjerit perpara, asnjeri nga te tjeret nuk u demtua.
  Edhe une ne te vertete, nuk u demtova shume, por vetem sa u gervisha pak, dhe u trondita!
  Nejse, vjen ambulanca, dhe mua me morin per te me derguar ne spital, per te mjekuar!
  Ne ambulance isha vetem une me nje infermiere e cila nuk ishte me shume se 25- vjece.
  Ngaqe une isha tronditur ca nga aksidenti, ne ambulance, une humbas ndjenjat, dhe infermierja, fillon te me beje frymemarrje artificiale, qe zgjati ca , por qe u kthye ne nje puthje te vertete !!!...

  Hahahahahahahahahaaaaaaaaa.........
  Mallkuar qoftë,
  ky Kurbeti i zi,
  që na i zhyti zemrat,
  thellë në plogështi!!!...

 11. #46
  Minifotoja e anetarit Cancer
  Cancer eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  24-04-03
  Postime
  7

  Kryesore

  Puthja e pare edhe pse ndoshta ka qene ne ate moshen kur mendohet se cka fluturohet hahet po nuk harohet sepse eshte njera nder gjerat e para e sipas mendimit tem cdo gje qe eshte e para nuk harrohet.

 12. #47
  Minifotoja e anetarit sweet_alb_girl
  sweet_alb_girl eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  03-01-04
  Lokalizimi
  Belgium
  Postime
  191

  Kryesore

  un puthjen e pare e kam dhene ne moshen 15vjecare
  dhe un per vete nuk do ta harroj kurrrrr!

  gjith te mirat juve
  Je zit in een droom wereld,
  maar eigenlijk is de realiteit... !

 13. #48
  Minifotoja e anetarit CrazyEye
  CrazyEye eshte Jashte Linje Moderator/e
  Reg
  08-10-03
  Lokalizimi
  KaNaDa
  Postime
  170

  Kryesore

  Askush nuk e paska marr puthjen ma heret se une...aiiiiii kur kam qen i vogel me kan dasht shum...shum puthje kom pas marr atehere!! hahahahahah
  bej shaka!!
  kam gjen 17 vjeq kur e kam marr puthjen e pare!!!
  paqe/peace
  CrazyEye - Interesi Na Myti (Ah Shoqni)/

  Une kurr nuk do ndryshoj, gjith do jam qai qe jam kan/
  Kam shoqni edhe ketu por jo sikur n'Kosove qe ju kam lan/
  Ma kish shkru zoti per me dal jasht, e spata qka me ba/
  Veq mos te ardhsha kurr n'Kosove, se te tan s'ka me lan pa ju pa!

 14. #49
  Minifotoja e anetarit xhoana
  xhoana eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  23-11-03
  Lokalizimi
  londra
  Postime
  11

  Kryesore

  mua puthjen e para ma morren me zore para 3javesh,
  dhe nuk me intereson fare puthja e pare,
  You're the first thing I think of
  Each morning when I rise.
  You're the last thing I think of
  Each night when I close my eyes.

  You're in each thought I have
  And every breath I take.
  My feelings are growing stronger
  With every move I make.

  I want to prove I love you
  But that's the hardest part.
  So, I'm giving all I have to give
  To you... I give my heart.


 15. #50
  Minifotoja e anetarit Kreshnik
  Kreshnik eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  08-02-04
  Lokalizimi
  Prizren
  Postime
  25

  Kryesore

  une puthjen e pare e dhurova kur isha 12 vjet dhe ishte aq e ngoht

 16. #51
  Reg
  10-01-04
  Lokalizimi
  Angli
  Postime
  170

  Kryesore

  une kame dhuruar puthjen e pare ne moshen 14 vjecare, dhe kurre s'kame per ta harruar sepse ja kame dhurur dikujt qe me te vertete e kame dashur dhe e dua.
  Life is pressures, so make the most of it, wile you're living cause you never know what might happen one day.

 17. #52
  Minifotoja e anetarit sanboys
  sanboys eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  07-08-04
  Postime
  41

  Kryesore

  Ore juve anetare do haheni me njeri tjetrin apo do flisni per puthjen.Ku jemi ketu ne ndonje mbledhje te byrose politike? Puthja e pare asnjehere nuk harrohet.Puthjet e para me cdo njeri qe kemi pasur jane te paharueshme.Nuk harrohet ai moment kur puth per here te pare nje njeri, ai moment qe zgjat vetem 5-7 sekonda, ku te zien gjaku neper gjithe trupin, kur prek ato buzet e femres e cila merr fryme thelle e duket si ajo lulja qe hap petalet kur puthet nga rrezet e diellit dhe te fton te hysh brenda saj.Kur derdhen energjite e njeri tjeterin vetem me ate puthje, pastaj i jep nje te perkedhekur tek floket, i shtrengon duart, e percjell per ne shtepi dhe pastaj largohesh dhe me thoni juve mua pastaj...a te hyn gje tjeter ne mendje?

  Hajd pra qofshi mire dhe puthni sa me shume se ju ben mire.

 18. #53
  Minifotoja e anetarit AdligA
  AdligA eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  05-10-04
  Lokalizimi
  PARAJSA
  Postime
  214

  Kryesore

  Citim Origjinali i Postuar nga sanboys
  Ore juve anetare do haheni me njeri tjetrin apo do flisni per puthjen.Ku jemi ketu ne ndonje mbledhje te byrose politike? Puthja e pare asnjehere nuk harrohet.Puthjet e para me cdo njeri qe kemi pasur jane te paharueshme.Nuk harrohet ai moment kur puth per here te pare nje njeri, ai moment qe zgjat vetem 5-7 sekonda, ku te zien gjaku neper gjithe trupin, kur prek ato buzet e femres e cila merr fryme thelle e duket si ajo lulja qe hap petalet kur puthet nga rrezet e diellit dhe te fton te hysh brenda saj.Kur derdhen energjite e njeri tjeterin vetem me ate puthje, pastaj i jep nje te perkedhekur tek floket, i shtrengon duart, e percjell per ne shtepi dhe pastaj largohesh dhe me thoni juve mua pastaj...a te hyn gje tjeter ne mendje?

  Hajd pra qofshi mire dhe puthni sa me shume se ju ben mire.
  Imazhe te Ngjitura Imazhe te Ngjitura

 19. #54
  Minifotoja e anetarit sanboys
  sanboys eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  07-08-04
  Postime
  41

  Kryesore

  Moj Algida sa konkrete qe je ti me keto fotot.

 20. #55
  Minifotoja e anetarit AdligA
  AdligA eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  05-10-04
  Lokalizimi
  PARAJSA
  Postime
  214

  Kryesore

  Citim Origjinali i Postuar nga sanboys
  Moj Algida sa konkrete qe je ti me keto fotot.


  sansboys ene ti saje pse mo kaq i veshtire ky emri im qe ma transformoni

 21. #56
  Minifotoja e anetarit xhixho
  xhixho eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  22-09-04
  Postime
  3

  Kryesore

  ok je te pardonne

 22. #57
  Minifotoja e anetarit xhixho
  xhixho eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  22-09-04
  Postime
  3

  Kryesore

  dis moi veterane tu parle fancais?
  Citim Origjinali i Postuar nga AdligA


  sansboys ene ti saje pse mo kaq i veshtire ky emri im qe ma transformoni

 23. #58
  Minifotoja e anetarit xhixho
  xhixho eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  22-09-04
  Postime
  3

  Kryesore

  dis moi veterane tu parle francais?
  Citim Origjinali i Postuar nga AdligA


  sansboys ene ti saje pse mo kaq i veshtire ky emri im qe ma transformoni

 24. #59
  Minifotoja e anetarit puthje_gocave
  puthje_gocave eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  15-10-04
  Lokalizimi
  itali
  Postime
  14

  Kryesore Bo bo

  Une nuk e kam dhene akoma puthjen e pare!
  Ka ndonje vajze qe se ka dhene, qe t'ja japim njeri-tjetrit?
  il pensiero più pensato in una notte spensierata,è il pensiero di pensare di non essere pensato! ,,,mi stai pensando?

 25. #60
  Minifotoja e anetarit sanboys
  sanboys eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  07-08-04
  Postime
  41

  Kryesore

  Na fal mi Adliga por nga nxitimi per te te dhene nje pergjigje ty ta shkruajta emrin gabim.

  Bye dhe puth te gjithe gocat e forumit mqs jemi tek puthjet.

 26. #61
  Minifotoja e anetarit Qershija
  Qershija eshte Jashte Linje Super Moderator/e
  Reg
  06-04-03
  Lokalizimi
  Ne zemren tende
  Postime
  1,595
  Faqe ne Ditar
  2

  Kryesore

  Citim Origjinali i Postuar nga sanboys
  Ore juve anetare do haheni me njeri tjetrin apo do flisni per puthjen.Ku jemi ketu ne ndonje mbledhje te byrose politike? Puthja e pare asnjehere nuk harrohet.Puthjet e para me cdo njeri qe kemi pasur jane te paharueshme.Nuk harrohet ai moment kur puth per here te pare nje njeri, ai moment qe zgjat vetem 5-7 sekonda, ku te zien gjaku neper gjithe trupin, kur prek ato buzet e femres e cila merr fryme thelle e duket si ajo lulja qe hap petalet kur puthet nga rrezet e diellit dhe te fton te hysh brenda saj.Kur derdhen energjite e njeri tjeterin vetem me ate puthje, pastaj i jep nje te perkedhekur tek floket, i shtrengon duart, e percjell per ne shtepi dhe pastaj largohesh dhe me thoni juve mua pastaj...a te hyn gje tjeter ne mendje?

  Hajd pra qofshi mire dhe puthni sa me shume se ju ben mire.
  Nobody is perfect ...

 27. #62
  Minifotoja e anetarit Ineresantja
  Ineresantja eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  11-11-04
  Postime
  21

  Kryesore

  17 vjece si ju duket?

 28. #63
  Minifotoja e anetarit Qershija
  Qershija eshte Jashte Linje Super Moderator/e
  Reg
  06-04-03
  Lokalizimi
  Ne zemren tende
  Postime
  1,595
  Faqe ne Ditar
  2

  Icon3

  Citim Origjinali i Postuar nga Ineresantja
  17 vjece si ju duket?
  Eshte e drejta jote ajo pune
  Nobody is perfect ...

 29. #64
  Minifotoja e anetarit Ineresantja
  Ineresantja eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  11-11-04
  Postime
  21

  Kryesore

  sigurisht

 30. #65
  Minifotoja e anetarit salvija
  salvija eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  12-11-04
  Postime
  33

  Kryesore Puthjen E Pare .......

  puthjen e pare
  ok di ju tregoj?
  nuk jam takuar me kurre me ate njeri....
  por e kujtoj dhe edhe sot me del perpara kur puthem e te dashrin tim...
  edhepse thone qe nuk harerohet personalishtr nuk dua ta kujtoj ....
  ok
  qao

 31. #66
  Minifotoja e anetarit kledi
  kledi eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  03-10-04
  Postime
  391

  Kryesore

  wauuuuuuuuuuuuuuuuu te gjith paski puthur vetem un jo hahahah bej shaka

  puthjen time te pare e kom dhene kur isha 14 ne itali me nje italiane qe ishe 19,as un kurr nuk e harroj ate puthje sepse me ka ardhur me vjell sinqerisht nuk e di pse por nuk me pelqeu dhe nuk kisha qejf me te puthja me mbrapa po mire takova nje alb girl un dhe kur putha ate mu dik shume shijshme dhe tani gjeja qe kom me qejf jane puthjet pyesni missen ju se ajo u tregon

 32. #67
  Minifotoja e anetarit -Calvin-
  -Calvin- eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  01-11-04
  Postime
  469

  Kryesore

  une iher se maj men mire se ne ca moshe e kom dhon po ama maj men qe ka qen ne plazh kur perendote dielli ishte nje gje super e bukur

Faqja 2 nga 2 E ParaE Para 12

Tema te ngjashme

 1. Cila eshte enderra me e frikshme qe keni pare?
  By saje_ in forum Psikologjia
  Pergjigje: 63
  Postimi i Fundit: 03-05-2008, 17:24
 2. Cfare endrre keni pare sot?
  By migel in forum Njohja me anetaret e forumit
  Pergjigje: 8
  Postimi i Fundit: 07-09-2006, 20:46
 3. kush eshte filmi i fundit qe keni pare
  By unevetvetja in forum Kinemaja dhe Televizioni
  Pergjigje: 39
  Postimi i Fundit: 04-12-2004, 21:05
 4. Pergjigje: 16
  Postimi i Fundit: 15-01-2004, 20:00

Tags for this Thread

مواقع النشر (المفضلة)

مواقع النشر (المفضلة)

Rregullore Postimi

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •  

 • English
 • Shqip
 • Italiano
 • Deutsch
 • Français
 • Español
 • Hrvatski
 • Svenska
 • Russian
 • Nederlands
 • Arabic
 • Türkçe
 • 简体中文
Rreth nesh | Ndihme | Reklama | Sherbime | Kushtet e Perdorimit | Politika e Privatesise | Rss
Copyright © 2001- Parajsa.com All rights reserved.