Total: (110,051) Pershendetje Vizitor | | Ndihme | Na Shkruani
Parajsa.com Forumi
... komuniteti i shqiptareve

Kendi i Reklamave


Faqja 2 nga 3 E ParaE Para 123 E FunditE Fundit
Tregoni rezultatet 36 ne 70 nga 72
 1. #36
  Minifotoja e anetarit saje_
  saje_ eshte Jashte Linje Anetar/e Surfs Up Champion, Kick Off Champion, Jumpin Jacko World Tour Champion, Iceberg Champion, Agent Footy Champion, Flashteroids 2001 Champion
  Reg
  31-03-04
  Lokalizimi
  Shqiperi..
  Postime
  1,264

  Kryesore lule

  Lule trendafila
  Imazhe te Ngjitura Imazhe te Ngjitura
  1000 %
  Shqiptar dhe per kete i them botes qe jam Krenar

 2. #37
  Minifotoja e anetarit saje_
  saje_ eshte Jashte Linje Anetar/e Surfs Up Champion, Kick Off Champion, Jumpin Jacko World Tour Champion, Iceberg Champion, Agent Footy Champion, Flashteroids 2001 Champion
  Reg
  31-03-04
  Lokalizimi
  Shqiperi..
  Postime
  1,264

  Icon22 keputa ca te tjera

  si ju duken
  Imazhe te Ngjitura Imazhe te Ngjitura
  1000 %
  Shqiptar dhe per kete i them botes qe jam Krenar

 3. #38
  Minifotoja e anetarit saje_
  saje_ eshte Jashte Linje Anetar/e Surfs Up Champion, Kick Off Champion, Jumpin Jacko World Tour Champion, Iceberg Champion, Agent Footy Champion, Flashteroids 2001 Champion
  Reg
  31-03-04
  Lokalizimi
  Shqiperi..
  Postime
  1,264

  Icon5 fantastike

  ,,,,;:;:;:
  Imazhe te Ngjitura Imazhe te Ngjitura
  1000 %
  Shqiptar dhe per kete i them botes qe jam Krenar

 4. #39
  Minifotoja e anetarit saje_
  saje_ eshte Jashte Linje Anetar/e Surfs Up Champion, Kick Off Champion, Jumpin Jacko World Tour Champion, Iceberg Champion, Agent Footy Champion, Flashteroids 2001 Champion
  Reg
  31-03-04
  Lokalizimi
  Shqiperi..
  Postime
  1,264

  Kryesore hej

  hej:::; te tjera do vin
  Imazhe te Ngjitura Imazhe te Ngjitura
  1000 %
  Shqiptar dhe per kete i them botes qe jam Krenar

 5. #40
  Minifotoja e anetarit Qershija
  Qershija eshte Jashte Linje Super Moderator/e
  Reg
  06-04-03
  Lokalizimi
  Ne zemren tende
  Postime
  1,595
  Faqe ne Ditar
  2

  Kryesore

  Me pelqejne trendafilat e kuqe,te bardhe dhe te kaltert,dhe lule vjollca me pelqene.
  Nobody is perfect ...

 6. #41
  Minifotoja e anetarit Baby_Girl
  Baby_Girl eshte Jashte Linje Anetar/e Word Up Champion, Letters Champion
  Reg
  03-10-04
  Lokalizimi
  London
  Postime
  1,016

  Kryesore

  Wow thanks Saje me te vertet jane shume te bukura sidomos kjoLule, trendafila dhe ...?!-r3.jpg

  Te pershendes me perzemersi.

 7. #42
  Minifotoja e anetarit saje_
  saje_ eshte Jashte Linje Anetar/e Surfs Up Champion, Kick Off Champion, Jumpin Jacko World Tour Champion, Iceberg Champion, Agent Footy Champion, Flashteroids 2001 Champion
  Reg
  31-03-04
  Lokalizimi
  Shqiperi..
  Postime
  1,264

  Kryesore

  pershendetje Baby se shpejt do sjell dhe te tjer dhe disa trendafila te kuq per ty
  1000 %
  Shqiptar dhe per kete i them botes qe jam Krenar

 8. #43
  Minifotoja e anetarit Baby_Girl
  Baby_Girl eshte Jashte Linje Anetar/e Word Up Champion, Letters Champion
  Reg
  03-10-04
  Lokalizimi
  London
  Postime
  1,016

  Kryesore

  Faleminderit Saje

  Te pershendes me perzemersi

 9. #44
  Minifotoja e anetarit saje_
  saje_ eshte Jashte Linje Anetar/e Surfs Up Champion, Kick Off Champion, Jumpin Jacko World Tour Champion, Iceberg Champion, Agent Footy Champion, Flashteroids 2001 Champion
  Reg
  31-03-04
  Lokalizimi
  Shqiperi..
  Postime
  1,264

  Kryesore edhe un....

  Citim Origjinali i Postuar nga Baby Girl
  Faleminderit Saje
  Te pershendes me perzemersi
  ,ahahahahhahahahahha
  Imazhe te Ngjitura Imazhe te Ngjitura
  1000 %
  Shqiptar dhe per kete i them botes qe jam Krenar

 10. #45
  Minifotoja e anetarit Baby_Girl
  Baby_Girl eshte Jashte Linje Anetar/e Word Up Champion, Letters Champion
  Reg
  03-10-04
  Lokalizimi
  London
  Postime
  1,016

  Kryesore

  hahhaha thanks

  Pershendetje nga Londra te gjithve

 11. #46
  Minifotoja e anetarit saje_
  saje_ eshte Jashte Linje Anetar/e Surfs Up Champion, Kick Off Champion, Jumpin Jacko World Tour Champion, Iceberg Champion, Agent Footy Champion, Flashteroids 2001 Champion
  Reg
  31-03-04
  Lokalizimi
  Shqiperi..
  Postime
  1,264

  Kryesore lule..............

  nje lule ...........per ju
  Imazhe te Ngjitura Imazhe te Ngjitura
  1000 %
  Shqiptar dhe per kete i them botes qe jam Krenar

 12. #47
  Minifotoja e anetarit Baby_Girl
  Baby_Girl eshte Jashte Linje Anetar/e Word Up Champion, Letters Champion
  Reg
  03-10-04
  Lokalizimi
  London
  Postime
  1,016

  Kryesore

  Shume te bukura jane Saje
  Nese me lejohet, une po mar keteLule, trendafila dhe ...?!-k1.jpg

  Pershendetje

 13. #48
  Minifotoja e anetarit saje_
  saje_ eshte Jashte Linje Anetar/e Surfs Up Champion, Kick Off Champion, Jumpin Jacko World Tour Champion, Iceberg Champion, Agent Footy Champion, Flashteroids 2001 Champion
  Reg
  31-03-04
  Lokalizimi
  Shqiperi..
  Postime
  1,264

  Kryesore

  sigurisht qe te lejohet baby eshte nje kenaqsi
  1000 %
  Shqiptar dhe per kete i them botes qe jam Krenar

 14. #49
  Reg
  10-01-04
  Lokalizimi
  Angli
  Postime
  170

  Kryesore

  une pelqej shume trendafilat.
  ciao
  Life is pressures, so make the most of it, wile you're living cause you never know what might happen one day.

 15. #50
  Minifotoja e anetarit saje_
  saje_ eshte Jashte Linje Anetar/e Surfs Up Champion, Kick Off Champion, Jumpin Jacko World Tour Champion, Iceberg Champion, Agent Footy Champion, Flashteroids 2001 Champion
  Reg
  31-03-04
  Lokalizimi
  Shqiperi..
  Postime
  1,264

  Kryesore

  se shpejti do sjell...... flirty alb teen
  1000 %
  Shqiptar dhe per kete i them botes qe jam Krenar

 16. #51
  Minifotoja e anetarit Poeti Dhimbjes
  Poeti Dhimbjes eshte Jashte Linje Moderator/e
  Reg
  27-12-03
  Lokalizimi
  Londer
  Postime
  2,020

  Kryesore

  Ju lumte te gjitheve.
  Qenkan me te vertete shume te bukura, lulet dhe trendafilat.
  Mallkuar qoftë,
  ky Kurbeti i zi,
  që na i zhyti zemrat,
  thellë në plogështi!!!...

 17. #52
  Minifotoja e anetarit Baby_Girl
  Baby_Girl eshte Jashte Linje Anetar/e Word Up Champion, Letters Champion
  Reg
  03-10-04
  Lokalizimi
  London
  Postime
  1,016

  Kryesore

  Hey Saje
  Akoma po pres per ato lulet e reja, me thuaj kur te vijne te vi ti blej ca, mos harro te lutem.

  Pershendetje me perzemersi

 18. #53
  Minifotoja e anetarit saje_
  saje_ eshte Jashte Linje Anetar/e Surfs Up Champion, Kick Off Champion, Jumpin Jacko World Tour Champion, Iceberg Champion, Agent Footy Champion, Flashteroids 2001 Champion
  Reg
  31-03-04
  Lokalizimi
  Shqiperi..
  Postime
  1,264

  Kryesore

  pershendetje baby....sigurishtqe do te them kur te vin lulet e tjera por me nje kusht ,nuk jan ne shitje por jan dhurat....
  1000 %
  Shqiptar dhe per kete i them botes qe jam Krenar

 19. #54
  Minifotoja e anetarit lostparadise
  lostparadise eshte Jashte Linje Anetare Nderi
  Reg
  11-03-04
  Lokalizimi
  Tirane
  Postime
  486

  Kryesore

  Saje vetem tani e kam lexuar kete teme

  Zambaket e mi jane te mrekullueshem

  Faleminderit qe kete teme e nise me nje dhurate kaq te vecante per mua

  Paksa i vonuar ky falenderim, por rendesishme eshte perzemersia me te cilen jepet.

  Te pershendes

  Lostparadise
  Librat dhe kujtimet hidhen ne leter per te mbrojtur njerezit qe deshem ne jete, nga armiku i tmershem me emrin dyfish: kalbezim dhe harrese.

 20. #55
  Minifotoja e anetarit saje_
  saje_ eshte Jashte Linje Anetar/e Surfs Up Champion, Kick Off Champion, Jumpin Jacko World Tour Champion, Iceberg Champion, Agent Footy Champion, Flashteroids 2001 Champion
  Reg
  31-03-04
  Lokalizimi
  Shqiperi..
  Postime
  1,264

  Kryesore

  hej ,pershendetje lostparadise
  nuk eshte von falenderimi.....
  doja thjesht te thoja se jam me fat qe kam nje shoqe sy ty ketu ne forum
  1000 %
  Shqiptar dhe per kete i them botes qe jam Krenar

 21. #56
  Minifotoja e anetarit saje_
  saje_ eshte Jashte Linje Anetar/e Surfs Up Champion, Kick Off Champion, Jumpin Jacko World Tour Champion, Iceberg Champion, Agent Footy Champion, Flashteroids 2001 Champion
  Reg
  31-03-04
  Lokalizimi
  Shqiperi..
  Postime
  1,264

  Kryesore pershendetje

  disa lule te tjera per ju....
  Imazhe te Ngjitura Imazhe te Ngjitura
  1000 %
  Shqiptar dhe per kete i them botes qe jam Krenar

 22. #57
  Minifotoja e anetarit Baby_Girl
  Baby_Girl eshte Jashte Linje Anetar/e Word Up Champion, Letters Champion
  Reg
  03-10-04
  Lokalizimi
  London
  Postime
  1,016

  Kryesore

  Saje nese me lejohet une po mar kete, Lule, trendafila dhe ...?!-u10.jpg sepse qenkan shume te bukura.
  Te pershendes

 23. #58
  Minifotoja e anetarit saje_
  saje_ eshte Jashte Linje Anetar/e Surfs Up Champion, Kick Off Champion, Jumpin Jacko World Tour Champion, Iceberg Champion, Agent Footy Champion, Flashteroids 2001 Champion
  Reg
  31-03-04
  Lokalizimi
  Shqiperi..
  Postime
  1,264

  Kryesore sigurisht ....

  Citim Origjinali i Postuar nga Baby Girl
  Saje nese me lejohet une po mar kete, http://forumi.parajsa.com/attachment...&stc=1&thumb=1 sepse qenkan shume te bukura.
  Te pershendes
  .....................................
  1000 %
  Shqiptar dhe per kete i them botes qe jam Krenar

 24. #59
  Minifotoja e anetarit saje_
  saje_ eshte Jashte Linje Anetar/e Surfs Up Champion, Kick Off Champion, Jumpin Jacko World Tour Champion, Iceberg Champion, Agent Footy Champion, Flashteroids 2001 Champion
  Reg
  31-03-04
  Lokalizimi
  Shqiperi..
  Postime
  1,264

  Icon11 ju si thoni............

  trendafila
  Imazhe te Ngjitura Imazhe te Ngjitura
  1000 %
  Shqiptar dhe per kete i them botes qe jam Krenar

 25. #60
  Minifotoja e anetarit Engel
  Engel eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  05-01-05
  Lokalizimi
  I don't belong here...
  Postime
  354

  Kryesore

  po gjethe lejojet me ven?
  4 U
  This shit right here is for you.
  All your faces I can see.
  You all think it's about me.
  I'm about to break.
  This is my fate
  Am I still damned to a life
  Of misery and hate.
  You would never known.
  What I've done for you.
  What you may put me through.
  I'd do it for you.
  I could have never lived.
  If it wasn't for you.

 26. #61
  Minifotoja e anetarit saje_
  saje_ eshte Jashte Linje Anetar/e Surfs Up Champion, Kick Off Champion, Jumpin Jacko World Tour Champion, Iceberg Champion, Agent Footy Champion, Flashteroids 2001 Champion
  Reg
  31-03-04
  Lokalizimi
  Shqiperi..
  Postime
  1,264

  Icon20 .,,.,.,.

  .,.,.,...,.,.,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
  Imazhe te Ngjitura Imazhe te Ngjitura
  1000 %
  Shqiptar dhe per kete i them botes qe jam Krenar

 27. #62
  Minifotoja e anetarit Baby_Girl
  Baby_Girl eshte Jashte Linje Anetar/e Word Up Champion, Letters Champion
  Reg
  03-10-04
  Lokalizimi
  London
  Postime
  1,016

  Kryesore

  WOW SAJE QENKAN TE MREKULLUESHME, TE LUMTE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  A lejohet ti mar ca???

 28. #63
  Minifotoja e anetarit saje_
  saje_ eshte Jashte Linje Anetar/e Surfs Up Champion, Kick Off Champion, Jumpin Jacko World Tour Champion, Iceberg Champion, Agent Footy Champion, Flashteroids 2001 Champion
  Reg
  31-03-04
  Lokalizimi
  Shqiperi..
  Postime
  1,264

  Kryesore

  sigurisht baby
  mund te marresh sa te duash
  1000 %
  Shqiptar dhe per kete i them botes qe jam Krenar

 29. #64
  Minifotoja e anetarit Baby_Girl
  Baby_Girl eshte Jashte Linje Anetar/e Word Up Champion, Letters Champion
  Reg
  03-10-04
  Lokalizimi
  London
  Postime
  1,016

  Kryesore

  Citim Origjinali i Postuar nga saje.
  sigurisht baby
  mund te marresh sa te duash
  Faleminderit shume,

  Te pershendes

 30. #65
  Minifotoja e anetarit bjondi
  bjondi eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  18-02-04
  Lokalizimi
  italia
  Postime
  41

  Kryesore

  edhe mua me pelqejne shume trendafilat them qe jan simbol i dashurise.saje ca bo kshu mor vlla se me kto lule ja rrembeve zemren te gjithave femrave te forumit
  FORZA JUVE

 31. #66
  Minifotoja e anetarit saje_
  saje_ eshte Jashte Linje Anetar/e Surfs Up Champion, Kick Off Champion, Jumpin Jacko World Tour Champion, Iceberg Champion, Agent Footy Champion, Flashteroids 2001 Champion
  Reg
  31-03-04
  Lokalizimi
  Shqiperi..
  Postime
  1,264

  Kryesore hahahahahahahahah

  Citim Origjinali i Postuar nga bjondi
  edhe mua me pelqejne shume trendafilat them qe jan simbol i dashurise.saje ca bo kshu mor vlla se me kto lule ja rrembeve zemren te gjithave femrave te forumit
  ............--..-.-jo mo Bjond jo .................thjesht per qef........pastaj
  ..........hej te ishte aq kollaj do shisja trendafila un ...

  Me Respekt: Sajmiri
  1000 %
  Shqiptar dhe per kete i them botes qe jam Krenar

 32. #67
  Minifotoja e anetarit Baby_Girl
  Baby_Girl eshte Jashte Linje Anetar/e Word Up Champion, Letters Champion
  Reg
  03-10-04
  Lokalizimi
  London
  Postime
  1,016

  Kryesore

  Citim Origjinali i Postuar nga bjondi
  edhe mua me pelqejne shume trendafilat them qe jan simbol i dashurise.saje ca bo kshu mor vlla se me kto lule ja rrembeve zemren te gjithave femrave te forumit
  hahahahahahahahah lol e forte kjo.

 33. #68
  Minifotoja e anetarit Baby_Girl
  Baby_Girl eshte Jashte Linje Anetar/e Word Up Champion, Letters Champion
  Reg
  03-10-04
  Lokalizimi
  London
  Postime
  1,016

  Kryesore

  Citim Origjinali i Postuar nga saje.
  ............--..-.-jo mo Bjond jo .................thjesht per qef........pastaj
  ..........hej te ishte aq kollaj do shisja trendafila un ...

  Me Respekt: Sajmiri
  Se te kemi djale te mire ty o SAJE, te lutem vazhdo dhe posto trendafila dhe lule sepse eshte nje nga temat me te bukura te forumit. Ndaj te lumte!!!!!!!!!!!!!!

 34. #69
  Minifotoja e anetarit saje_
  saje_ eshte Jashte Linje Anetar/e Surfs Up Champion, Kick Off Champion, Jumpin Jacko World Tour Champion, Iceberg Champion, Agent Footy Champion, Flashteroids 2001 Champion
  Reg
  31-03-04
  Lokalizimi
  Shqiperi..
  Postime
  1,264

  Kryesore

  po Baby ....per ju do te sjell jo vetem bukurin e luleve e trendafilave por edhe aromen e tyre
  1000 %
  Shqiptar dhe per kete i them botes qe jam Krenar

 35. #70
  Minifotoja e anetarit saje_
  saje_ eshte Jashte Linje Anetar/e Surfs Up Champion, Kick Off Champion, Jumpin Jacko World Tour Champion, Iceberg Champion, Agent Footy Champion, Flashteroids 2001 Champion
  Reg
  31-03-04
  Lokalizimi
  Shqiperi..
  Postime
  1,264

  Kryesore ,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,. ,.,.,.,.,.

  ,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,. ,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.
  ,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,. ,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,. ,.,.,.,.
  dikush i mbjell...
  dikush i keput...
  dikush i dhuron...
  dikush...
  Imazhe te Ngjitura Imazhe te Ngjitura
  1000 %
  Shqiptar dhe per kete i them botes qe jam Krenar

Tema te ngjashme

 1. Negociatat, Godo: S'do jetë fushë me lule
  By informuesi in forum Politika shqiptare
  Pergjigje: 0
  Postimi i Fundit: 15-08-2009, 20:42
 2. Drenica Legjendë Me Lule - Vaj Me Motive Popullore
  By Bahtir_Hamza in forum Letersia
  Pergjigje: 0
  Postimi i Fundit: 12-10-2007, 23:45
 3. Lule të kuqe, lule të zeza
  By Administratori in forum Kinemaja dhe Televizioni
  Pergjigje: 0
  Postimi i Fundit: 26-11-2003, 19:38

Tags for this Thread

مواقع النشر (المفضلة)

مواقع النشر (المفضلة)

Rregullore Postimi

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •  

 • English
 • Shqip
 • Italiano
 • Deutsch
 • Français
 • Español
 • Hrvatski
 • Svenska
 • Russian
 • Nederlands
 • Arabic
 • Türkçe
 • 简体中文
Rreth nesh | Ndihme | Reklama | Sherbime | Kushtet e Perdorimit | Politika e Privatesise | Rss
Copyright © 2001- Parajsa.com All rights reserved.