Total: (110,050) Pershendetje Vizitor | Regjistrohuni | Ndihme | Na Shkruani
Parajsa.com Forumi
... komuniteti i shqiptareve

Kendi i Reklamave


Tregoni rezultatet 1 ne 5 nga 5
 1. #1
  Minifotoja e anetarit gon12
  gon12 eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  21-11-09
  Postime
  2

  Kryesore kam nevoj per nje keshill nga ju

  Pershendetje forumista kisha dasht nga ju te me tregoni se qfar preferohet qe ne takimin e pare te bisedohet d.m.th qfar tema esht mire qe te bisedohet d.m.th te njoftohemi qe te jemi te kenaqur qe te dy-t.

 2. #2
  Minifotoja e anetarit anglezi28
  anglezi28 eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  22-11-09
  Postime
  3

  Kryesore

  hey pershendetje pune e pare eshte qe te jesh i qete pastaj te tjerat rregullohen vet.good luck

 3. #3
  Minifotoja e anetarit MELiSA
  MELiSA eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  24-03-08
  Lokalizimi
  ne kete bote
  Postime
  206
  Faqe ne Ditar
  3
  Images
  3

  Kryesore

  pershendetje goni mirseerdhe ne shoqerine tone ne takimin e pare te flasesh pak per veten tende nqs nuk te njeh shume pa e eksagjiruar dhe pastaj normal muhabet patjeter duhet te jesh i qete dhe nqs eshte kismet patjeter qe çdo gje ecen ne rrugen e saj
  Tjetrit zemrohu aq sa ai kupton.

 4. #4
  Minifotoja e anetarit Anxa-
  Anxa- eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  19-09-07
  Postime
  11

  Kryesore

  un nese kisha kalu per her te par me ni femer e kisha vet niher per jeten e vet mem tregu e tanaj per familjen e saj qe me dit qfare jon a problematika a te urt qysh me thon e tanaj vin edhe senet tjera po un skom provoj me femra amo mendimi jem o qiky n'qofse e kom femren per seriozisht po menoj e n'qofse ka provoj dikush me femra ose femrat me mushkujt kom qef mem msu edhe mu se qysh e tek me u paraqit para femres nuk o marre per dashuri edhe o mir me msu dikush dikon qe nuk din kshtut qe kom qef pergjigjje pej naj kujna mem msu seriozisht e kom sjoom ka boj hajgare met mira

 5. #5
  Minifotoja e anetarit idaaa
  idaaa eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  11-01-07
  Postime
  5

  Kryesore

  e kom dasht ni djal qethqka ka bo per mu tash per ni koh tshkurt u feju qysh me harruu kurr e kom jett qa me bo??

Tema te ngjashme

 1. kam nevoj per keshilla nga gjith ju
  By idaa in forum Dashuria
  Pergjigje: 21
  Postimi i Fundit: 29-03-2010, 10:39
 2. kam nevoj per ndihme
  By hugosi in forum Pyetje, Ankesa dhe Sygjerime
  Pergjigje: 1
  Postimi i Fundit: 30-12-2008, 10:53
 3. Kam nevoj te me ndihmoni me nje ese
  By Brus_Remington in forum Letersia
  Pergjigje: 0
  Postimi i Fundit: 22-10-2008, 22:31

Tags for this Thread

مواقع النشر (المفضلة)

مواقع النشر (المفضلة)

Rregullore Postimi

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •  

 • English
 • Shqip
 • Italiano
 • Deutsch
 • Français
 • Español
 • Hrvatski
 • Svenska
 • Russian
 • Nederlands
 • Arabic
 • Türkçe
 • 简体中文
Rreth nesh | Ndihme | Reklama | Sherbime | Kushtet e Perdorimit | Politika e Privatesise | Rss
Copyright © 2001- Parajsa.com All rights reserved.