Total: (110,051) Pershendetje Vizitor | Regjistrohuni | Ndihme | Na Shkruani
Parajsa.com Forumi
... komuniteti i shqiptareve

Kendi i Reklamave


Tregoni rezultatet 1 ne 22 nga 22
 1. #1
  Minifotoja e anetarit Gona_19
  Gona_19 eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  10-04-07
  Postime
  12

  Icon8 Fjale te Urta Per Dashurine


 2. #2
  Minifotoja e anetarit iprishtii
  iprishtii eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  14-04-07
  Postime
  2

  Icon22

  jeta ne gurbet si dashuria pa lezet

  e mir e mir por pa sens qka te baj nuk di as vet.

 3. #3
  Minifotoja e anetarit turreci
  turreci eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  11-08-04
  Postime
  1

  Kryesore

  Dashuria Te Verbon, Ndersa Martesa Ti Hape Syt Me Gisht

 4. #4
  Minifotoja e anetarit Pretty Witch
  Pretty Witch eshte Jashte Linje Super Moderator/e
  Reg
  15-04-07
  Lokalizimi
  Tirane, Shqiper
  Postime
  249
  Faqe ne Ditar
  18

  Kryesore

  Te bukura vertet keto, por c'ti besh qe teorine e dime mire, ama praktiken...Biem ne dashuri si naive&e kuptojme fajin kur vuajme

 5. #5
  Minifotoja e anetarit suzi00
  suzi00 eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  01-04-07
  Postime
  98
  Images
  1

  Kryesore

  Thenie per dashurine.
  ,,Me jep zemren tende, qe te dashuroj sic e meriton''.

  ,,Besome do ta kerkosh me kot nje zemer tjeter mike te zemres sate, nje mije sish do te te adhurojne pa dyshim, vetem e imja dinte te te dashuronte''.

  ,,Kur do te pushoj ta dua vyrtytin, nuk do te dua me ty''.

  ,,Ne qoftese nuk e ndjen nga fjalet e mia, se dashuria ime eshte e vertete, s'do te jesh kurre i denje per mua,,.

 6. #6
  Minifotoja e anetarit i_dashuruari
  i_dashuruari eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  22-10-07
  Postime
  2

  Kryesore

  Ne qofte se din te dshurosh........dashurin kurr nuk e humb!!!

 7. #7
  Minifotoja e anetarit shkrimi
  shkrimi eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  22-10-07
  Postime
  24

  Kryesore

  spo di krejt i pasket mar une mbeta pa dashuri tash a...

 8. #8
  Minifotoja e anetarit kosova_rebel
  kosova_rebel eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  10-11-07
  Postime
  5

  Kryesore

  HEHE EDHE UNE SI TI GJITHASHTU HEHEH

 9. #9
  Minifotoja e anetarit anoa
  anoa eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  15-12-07
  Postime
  162
  Faqe ne Ditar
  3

  Kryesore

  nuk di asnji
  Jeta ime je ti,por nuk e di ku je tani...

 10. #10
  Minifotoja e anetarit ALBOSWEETNESS
  ALBOSWEETNESS eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  08-01-08
  Lokalizimi
  usa
  Postime
  15

  Kryesore

  Ne shqiptaret e kemi tradit
  Qe t'a duam njeriun me zemer e me shpirt
  Jemi xheloze por kemi te drejt
  Se dashuria e shqiptarve eshte shume shtrenjt

  zemra zemres
  i bone lutje
  dashuria e pare
  fillon me puthje
  zemra e mashkullit eshte
  hotel kush bon hyn kush
  don del po zemra e
  femres eshte si gur
  kush hin brenda
  dhe nuk del kurr

 11. #11
  Minifotoja e anetarit Gjinni
  Gjinni eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  09-09-07
  Postime
  10

  Kryesore

  Dashuria eshte fizike, martesa kimi.

 12. #12
  Minifotoja e anetarit anoa
  anoa eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  15-12-07
  Postime
  162
  Faqe ne Ditar
  3

  Kryesore

  Dashuria eshte thesar qe veshtire se fitohet.
  Jeta ime je ti,por nuk e di ku je tani...

 13. #13
  Minifotoja e anetarit shiu
  shiu eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  11-05-07
  Lokalizimi
  berlin
  Postime
  174
  Faqe ne Ditar
  2

  Kryesore

  Me shume kujdest dashnori se si te takoje te dashuren ,se sa burri te ruaje gruan e vet!
  Jam mes jush dhe larg jush...

 14. #14
  Minifotoja e anetarit anoa
  anoa eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  15-12-07
  Postime
  162
  Faqe ne Ditar
  3

  Kryesore

  dashuria eshte ekuacion....
  Jeta ime je ti,por nuk e di ku je tani...

 15. #15
  Minifotoja e anetarit suzi00
  suzi00 eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  01-04-07
  Postime
  98
  Images
  1

  Kryesore

  Nje ndjenje qe lind natyrshem nuk eshte mekat.

 16. #16
  Minifotoja e anetarit anoa
  anoa eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  15-12-07
  Postime
  162
  Faqe ne Ditar
  3

  Kryesore

  dashuria eshte mekat atehere kur lendon...
  Jeta ime je ti,por nuk e di ku je tani...

 17. #17
  Minifotoja e anetarit I_vdekuri
  I_vdekuri eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  11-02-09
  Postime
  3
  Faqe ne Ditar
  3

  Kryesore

  Jeto pa dashuri sepse dashuria shkurton Jet!

 18. #18
  Minifotoja e anetarit ivi
  ivi
  ivi eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  12-02-09
  Lokalizimi
  Fushe-Kruje
  Postime
  39

  Kryesore

  dashuria eshte urrejtja e te deshperuarve.Dashuria eshte cmenduria e te mencurit dhe zgjuaresia e te cmendurit

 19. #19
  Minifotoja e anetarit binushja
  binushja eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  25-03-09
  Postime
  1

  Kryesore

  dashurija dhe urrejtja jane te pa ndashme per ty..me meso te te urrej ashtu siq me mesove te te dua dhe do iki pastaj..

 20. #20
  Minifotoja e anetarit drenaaa
  drenaaa eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  01-09-09
  Postime
  1

  Kryesore

  dashuria eshte e bukur pa e provuar

 21. #21
  Minifotoja e anetarit albin
  albin eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  30-07-09
  Postime
  12

  Kryesore

  dashuri te vertet zor eshte me gjet....

 22. #22
  Minifotoja e anetarit bardhja
  bardhja eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  02-12-09
  Postime
  3

  Kryesore

  e heshtur ne ket nat po mendoj per ty, kaloj koh e gjat pa te pa me sy,rrembyer nga malli zemra shpesh loton se pa ty i dashur jeta nuk kalon

Tema te ngjashme

 1. Fjale te urta
  By SMACKDOWN in forum Qeshni dhe ju
  Pergjigje: 3
  Postimi i Fundit: 20-10-2010, 16:09
 2. Fjale te urta te popullit shqiptar (te perpunuara)
  By unevetvetja in forum Qeshni dhe ju
  Pergjigje: 150
  Postimi i Fundit: 04-04-2008, 23:34
 3. 100 Fjale Te Urta Arabe
  By Muslimani in forum Letersia
  Pergjigje: 0
  Postimi i Fundit: 02-08-2007, 23:42
 4. Fjale te urta popullore
  By AdligA in forum Letersia
  Pergjigje: 4
  Postimi i Fundit: 27-06-2006, 10:34
 5. Fjalë të urta
  By Horizont in forum Letersia
  Pergjigje: 16
  Postimi i Fundit: 29-08-2004, 20:18

Tags for this Thread

مواقع النشر (المفضلة)

مواقع النشر (المفضلة)

Rregullore Postimi

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •  

 • English
 • Shqip
 • Italiano
 • Deutsch
 • Français
 • Español
 • Hrvatski
 • Svenska
 • Russian
 • Nederlands
 • Arabic
 • Türkçe
 • 简体中文
Rreth nesh | Ndihme | Reklama | Sherbime | Kushtet e Perdorimit | Politika e Privatesise | Rss
Copyright © 2001- Parajsa.com All rights reserved.