Total: (110,051) Pershendetje Vizitor | | Ndihme | Na Shkruani
Parajsa.com Forumi
... komuniteti i shqiptareve

Kendi i Reklamave


Faqja 1 nga 2 12 E FunditE Fundit
Tregoni rezultatet 1 ne 35 nga 50
 1. #1
  Minifotoja e anetarit Skifteri
  Skifteri eshte Jashte Linje Per sempre MILAN
  Reg
  27-07-03
  Lokalizimi
  Tirane
  Postime
  786

  Icon35 Deshira juaj ne te ardhmen

  cila eshte deshira juaj ne te ardhmen

 2. #2
  Minifotoja e anetarit unevetvetja
  unevetvetja eshte Jashte Linje Anetare Nderi
  Reg
  14-09-03
  Lokalizimi
  Londer
  Postime
  1,822

  Kryesore

  ehuha sa deshira kam une ...................................
  gjithcka qe te ndodh e ka nje arsye

 3. #3
  Minifotoja e anetarit just_me
  just_me eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  28-10-03
  Lokalizimi
  rimini
  Postime
  353
  Images
  2

  Kryesore

  me kujtohet kur isha i vogel dhe me thonin ca do te behesh kur te rritesh?
  aman ca pyetjesh ku di gje une sa gjera kemi ne kok ne ca te dali mjafton te jete e mire
  love & peace

 4. #4
  Minifotoja e anetarit drago
  drago eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  10-11-03
  Lokalizimi
  itali
  Postime
  585

  Kryesore

  une do behem me i fort se van dami
  brus lee

 5. #5
  Minifotoja e anetarit just_me
  just_me eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  28-10-03
  Lokalizimi
  rimini
  Postime
  353
  Images
  2

  Kryesore

  hajde drago hajde....e paske marre seriozisht a je futur ne palester te pakten?
  love & peace

 6. #6
  Minifotoja e anetarit drago
  drago eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  10-11-03
  Lokalizimi
  itali
  Postime
  585

  Kryesore

  sigurisht qe jam
  brus lee

 7. #7
  Minifotoja e anetarit just_me
  just_me eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  28-10-03
  Lokalizimi
  rimini
  Postime
  353
  Images
  2

  Kryesore

  atehere ishalla behesh edhe me i famshem se van dami
  love & peace

 8. #8
  Minifotoja e anetarit inxhinieri
  inxhinieri eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  24-09-03
  Lokalizimi
  Europe
  Postime
  1,048

  Kryesore

  Une kam deshire te sho dragon te ndeshet me van damin!
  Jeta eshte rruge me pengesa
  nga materniteti deri ne varreza!
  nga inxhinieri

 9. #9
  Minifotoja e anetarit inxhinieri
  inxhinieri eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  24-09-03
  Lokalizimi
  Europe
  Postime
  1,048

  Kryesore

  Une kam deshire te shoh dragon te ndeshet me van damin!
  Jeta eshte rruge me pengesa
  nga materniteti deri ne varreza!
  nga inxhinieri

 10. #10
  Minifotoja e anetarit drago
  drago eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  10-11-03
  Lokalizimi
  itali
  Postime
  585

  Kryesore

  van damin e coptoj une . a e provojme njehere te ajo dritaria dialoguese
  brus lee

 11. #11
  Minifotoja e anetarit drago
  drago eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  10-11-03
  Lokalizimi
  itali
  Postime
  585

  Kryesore

  van damin e coptoj une . a e provojme njehere te ajo dritaria dialoguese
  brus lee

 12. #12
  Minifotoja e anetarit drago
  drago eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  10-11-03
  Lokalizimi
  itali
  Postime
  585

  Kryesore

  van damin e coptoj une . a e provojme njehere te ajo dritaria dialoguese
  brus lee

 13. #13
  Minifotoja e anetarit Skifteri
  Skifteri eshte Jashte Linje Per sempre MILAN
  Reg
  27-07-03
  Lokalizimi
  Tirane
  Postime
  786

  Kryesore

  une nuk e kishe per te tilla deshira per tu ndeshur se kush eshte me i forte se kush e copton njeri -tjetrin ok....?
  une thjesht kisha deshire te dija deshirat tuaja ne te ardhmen per ato deshira qe njeriu enderron qe ti beje realitet ne jeten e tij.
  kurse keto qe shprehni ju nuk jane deshira por enderrime qe vetem kalamajte mundohen te arrijne ato artiste qe i shohin neper filma ...ok
  mundohuni qe te shprehni deshira qe kane te bejne per te ardhmen tuaj ...
  ju uroj gjithe te mirat...
  Kush mundohet qe t'i beje gropen tjetrit, te ktheje koken njehere pas dhe te shikoje qe gropa e vet ,ka kohe qe eshte e hapur.

 14. #14
  Minifotoja e anetarit drago
  drago eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  10-11-03
  Lokalizimi
  itali
  Postime
  585

  Kryesore

  une per realitet e kam kam 2 vjet qe stervitem ne shqiperi dhe ketu jam ne skuadren me te forte te arteve marciale qe thyejne tulla me koke dhe grushta dhe nje deshire eshte qe te behem si ai jo me filma animuara por me realitet ,kjo eshte endra ime , ok amicos
  brus lee

 15. #15
  Minifotoja e anetarit Skifteri
  Skifteri eshte Jashte Linje Per sempre MILAN
  Reg
  27-07-03
  Lokalizimi
  Tirane
  Postime
  786

  Kryesore

  hej amigos (dhe jo amicos).
  pisepari :te uroj qe nje dite te shikojme ne majat e te larta te klasifikimit boteror ne artet marciale ok. kjo do te ishte nje nder i madh per kombin tone .
  sedyti :nuk me duket me vend qe te besh nje prezantim te tille prej fodulli..ok
  sepse nuk je i vetmi ti qe ushtron artet marciale dhe enderra eshte enderr e jo deshire ok.pra kur thua qe enderroj te behem i tille nuk do te arrish kurre , kurse me deshire e vullnet mund te arrish gjithcka qe deshiron ok.champ.
  Kush mundohet qe t'i beje gropen tjetrit, te ktheje koken njehere pas dhe te shikoje qe gropa e vet ,ka kohe qe eshte e hapur.

 16. #16
  Minifotoja e anetarit Skifteri
  Skifteri eshte Jashte Linje Per sempre MILAN
  Reg
  27-07-03
  Lokalizimi
  Tirane
  Postime
  786

  Kryesore

  me fal per gabimin :
  duhet te shkruaja "pikesepari"
  Kush mundohet qe t'i beje gropen tjetrit, te ktheje koken njehere pas dhe te shikoje qe gropa e vet ,ka kohe qe eshte e hapur.

 17. #17
  Minifotoja e anetarit drago
  drago eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  10-11-03
  Lokalizimi
  itali
  Postime
  585

  Kryesore

  ok gjeneral (SI SHUME E PERDORUR FJALEN OK NE TEKS)
  brus lee

 18. #18
  Minifotoja e anetarit Skifteri
  Skifteri eshte Jashte Linje Per sempre MILAN
  Reg
  27-07-03
  Lokalizimi
  Tirane
  Postime
  786

  Kryesore

  nuk po te kuptoj se cfare do te thuash ok gjeneral....!!!!!
  sepse me duket e pakuptimte..
  por nuk e kuptoj se ne cfare pike je dakord me mua?
  Kush mundohet qe t'i beje gropen tjetrit, te ktheje koken njehere pas dhe te shikoje qe gropa e vet ,ka kohe qe eshte e hapur.

 19. #19
  Minifotoja e anetarit drago
  drago eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  10-11-03
  Lokalizimi
  itali
  Postime
  585

  Kryesore

  shif mesazhin privat
  brus lee

 20. #20
  Minifotoja e anetarit just_me
  just_me eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  28-10-03
  Lokalizimi
  rimini
  Postime
  353
  Images
  2

  Kryesore

  me duket sikur do ndesheni te dy nga casti ne cast po ca beni keshtu lerini keto gjerat dhe shprehni endrrat tuaj po te keni
  love & peace

 21. #21
  Minifotoja e anetarit unevetvetja
  unevetvetja eshte Jashte Linje Anetare Nderi
  Reg
  14-09-03
  Lokalizimi
  Londer
  Postime
  1,822

  Kryesore

  love & peace djema
  gjithcka qe te ndodh e ka nje arsye

 22. #22
  Minifotoja e anetarit inxhinieri
  inxhinieri eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  24-09-03
  Lokalizimi
  Europe
  Postime
  1,048

  Kryesore

  dashuri dhe paqe thuhet kendej nga ne unevetvetja.


  apo je angazhuar ti dhe............ d.m.th s'ta ndjen me?
  persh!!!!!!!!!!!!!!!!
  Jeta eshte rruge me pengesa
  nga materniteti deri ne varreza!
  nga inxhinieri

 23. #23
  Minifotoja e anetarit unevetvetja
  unevetvetja eshte Jashte Linje Anetare Nderi
  Reg
  14-09-03
  Lokalizimi
  Londer
  Postime
  1,822

  Kryesore

  vazhdon te jesh i papjkur ne pergjigje qe jep mendo perpara se te shkruash
  gjithcka qe te ndodh e ka nje arsye

 24. #24
  Minifotoja e anetarit just_me
  just_me eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  28-10-03
  Lokalizimi
  rimini
  Postime
  353
  Images
  2

  Kryesore

  mire e the unevetvetja love & peace.............
  love & peace

 25. #25
  Minifotoja e anetarit unevetvetja
  unevetvetja eshte Jashte Linje Anetare Nderi
  Reg
  14-09-03
  Lokalizimi
  Londer
  Postime
  1,822

  Kryesore

  po po keteja se dashkan sju beka pune
  gjithcka qe te ndodh e ka nje arsye

 26. #26
  Minifotoja e anetarit just_me
  just_me eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  28-10-03
  Lokalizimi
  rimini
  Postime
  353
  Images
  2

  Kryesore

  e duan ne shqip por nuk e kuptojne qe ne te gjitha gjuhet e botes njesoj eshte te njejtin kuptim ka.....
  love & peace

 27. #27
  Minifotoja e anetarit unevetvetja
  unevetvetja eshte Jashte Linje Anetare Nderi
  Reg
  14-09-03
  Lokalizimi
  Londer
  Postime
  1,822

  Kryesore

  ashtu te lumte just_me
  gjithcka qe te ndodh e ka nje arsye

 28. #28
  Minifotoja e anetarit just_me
  just_me eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  28-10-03
  Lokalizimi
  rimini
  Postime
  353
  Images
  2

  Kryesore

  ca ti besh duhet ti mbushesh mendjen te gjitheve..
  love & peace

 29. #29
  Minifotoja e anetarit erNis
  erNis eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  06-03-03
  Lokalizimi
  Itali
  Postime
  498
  Images
  2

  Kryesore

  hahahaha deshira ime eshte qe te shikoj ato duke bere paqe :P
  NDJENJA.CM

 30. #30
  Minifotoja e anetarit erNis
  erNis eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  06-03-03
  Lokalizimi
  Itali
  Postime
  498
  Images
  2

  Kryesore

  Pastaj nga ato enderrat reale qe dua te realizoj jane disa...
  -Kam shume deshire te mbaroj shkollen qe po bej "Elektronike"
  -Dhe enderroj te jetoj ne Australi, ekzaktesisht Sydney...
  Per momentin jane keto deshirat e mia
  Modifikuar per here te fundit nga erNis : 25-11-2003 ne 21:11
  NDJENJA.CM

 31. #31
  Minifotoja e anetarit drago
  drago eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  10-11-03
  Lokalizimi
  itali
  Postime
  585

  Kryesore

  PERSHENDETJE SKIFTERO SHPRESOJME T'A PIJME KAFEN
  brus lee

 32. #32
  Minifotoja e anetarit unevetvetja
  unevetvetja eshte Jashte Linje Anetare Nderi
  Reg
  14-09-03
  Lokalizimi
  Londer
  Postime
  1,822

  Kryesore

  ishalla te eralizohen o erniso
  gjithcka qe te ndodh e ka nje arsye

 33. #33
  Minifotoja e anetarit erNis
  erNis eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  06-03-03
  Lokalizimi
  Itali
  Postime
  498
  Images
  2

  Kryesore

  thnx unevetvetja do vish ikim bashke ne Sydney ?
  NDJENJA.CM

 34. #34
  Minifotoja e anetarit unevetvetja
  unevetvetja eshte Jashte Linje Anetare Nderi
  Reg
  14-09-03
  Lokalizimi
  Londer
  Postime
  1,822

  Kryesore

  patjeter
  gjithcka qe te ndodh e ka nje arsye

 35. #35
  Minifotoja e anetarit just_me
  just_me eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  28-10-03
  Lokalizimi
  rimini
  Postime
  353
  Images
  2

  Kryesore

  ej me merni dhe mua se she une e kam shume qejf...
  love & peace

Faqja 1 nga 2 12 E FunditE Fundit

Tema te ngjashme

 1. deshira juaj ne kete moment
  By unevetvetja in forum Chit-Chat
  Pergjigje: 331
  Postimi i Fundit: 15-07-2010, 10:17
 2. Rinia shqiptare, cfare synon per te ardhmen?
  By loveangel in forum Tema shoqerore
  Pergjigje: 8
  Postimi i Fundit: 10-03-2007, 10:45
 3. Zgjedhjet, një garanci për të ardhmen në Kosovë
  By AlbShkodra in forum Politika shqiptare
  Pergjigje: 1
  Postimi i Fundit: 24-10-2004, 14:36
 4. Deshira per njoftim!
  By Lola_25 in forum Njohja me anetaret e forumit
  Pergjigje: 34
  Postimi i Fundit: 08-07-2004, 02:45

Tags for this Thread

مواقع النشر (المفضلة)

مواقع النشر (المفضلة)

Rregullore Postimi

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •  

 • English
 • Shqip
 • Italiano
 • Deutsch
 • Français
 • Español
 • Hrvatski
 • Svenska
 • Russian
 • Nederlands
 • Arabic
 • Türkçe
 • 简体中文
Rreth nesh | Ndihme | Reklama | Sherbime | Kushtet e Perdorimit | Politika e Privatesise | Rss
Copyright © 2001- Parajsa.com All rights reserved.