Total: (110,050) Pershendetje Vizitor | Regjistrohuni | Ndihme | Na Shkruani
Parajsa.com Forumi
... komuniteti i shqiptareve

Kendi i Reklamave


Tregoni rezultatet 1 ne 8 nga 8
 1. #1
  Minifotoja e anetarit suzi00
  suzi00 eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  01-04-07
  Postime
  98
  Images
  1

  Icon10 Cili eshte urimi me i vecante qe keni marre per ditelindjen tuaj?

  Cili eshte urimi me i vecante qe iu eshte ber per ditelindjen tuaj?
  Por, mund te shkruani dhe dicka qe keni lexuar dikund dhe qe ju ka ber pershtypje.
  Modifikuar per here te fundit nga suzi00 : 03-10-2007 ne 13:00

 2. #2
  Minifotoja e anetarit Poeti Dhimbjes
  Poeti Dhimbjes eshte Jashte Linje Moderator/e
  Reg
  27-12-03
  Lokalizimi
  Londer
  Postime
  2,020

  Kryesore

  Pershendetje suzi00 dhe urime per temen.

  Te them te drejten urimi me i vacante qe kam marre per ditelindje ka qene, kur mbusha 20-te vjec, dhe nje shoqja ime ma beri kete urim me ane te nje kartiline te derguar nga larg;
  Gezuar Ditelindjen dhe u befsh 20-te Vjec...
  Mallkuar qoftë,
  ky Kurbeti i zi,
  që na i zhyti zemrat,
  thellë në plogështi!!!...

 3. #3
  Minifotoja e anetarit suzi00
  suzi00 eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  01-04-07
  Postime
  98
  Images
  1

  Kryesore

  Flm per pershendetjen,,BISHA... dhe per mendimin qe keni dhene, duke treguar urimin e vecant tuajin.
  Vertet eshte nje urim shume ineresant...!
  Kam kenaqesine t'ju pershendes dhe une juve, ne menyre te vecante si anetar i vjeter i ketij forumi...!

  Respekte: Suzi00

 4. #4
  Minifotoja e anetarit Poeti Dhimbjes
  Poeti Dhimbjes eshte Jashte Linje Moderator/e
  Reg
  27-12-03
  Lokalizimi
  Londer
  Postime
  2,020

  Kryesore

  Citim Origjinali i Postuar nga suzi00 Shikoni Postimin
  Flm per pershendetjen,,BISHA... dhe per mendimin qe keni dhene, duke treguar urimin e vecant tuajin.
  Vertet eshte nje urim shume ineresant...!
  Kam kenaqesine t'ju pershendes dhe une juve, ne menyre te vecante si anetar i vjeter i ketij forumi...!

  Respekte: Suzi00

  Peshendetje suzi00 dhe shume faleminderit per urimin tuaj te ngrohte.

  Te uroj fat dhe lumturi te perjeteshme kudo qe te ndodhesh...


  Sinqerishte:
  Bisha e Pyllit...
  Mallkuar qoftë,
  ky Kurbeti i zi,
  që na i zhyti zemrat,
  thellë në plogështi!!!...

 5. #5
  Minifotoja e anetarit anoa
  anoa eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  15-12-07
  Postime
  162
  Faqe ne Ditar
  3

  Kryesore

  urimi me i vecante eshte ai qe me dha djali qe dua.

 6. #6
  Minifotoja e anetarit anoa
  anoa eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  15-12-07
  Postime
  162
  Faqe ne Ditar
  3

  Kryesore

  urimi me ivecante ka qene "U befsh 100-vjece zemra ime" dhe dhurata me e bukur ka qene puthja qe me dhuroi ai.

 7. #7
  Minifotoja e anetarit TinaHG08
  TinaHG08 eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  01-05-08
  Lokalizimi
  Lipjan,Dobrajë
  Postime
  148

  Kryesore

  ka qene vitin e kaluar kur babai me uroi ditlindjen me disa fjale shume te bukura
  Që jeta të jua ndriqoj zemrën edhe në momentet më me errësirë.

 8. #8
  Minifotoja e anetarit mad-boy
  mad-boy eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  11-10-09
  Postime
  7

  Kryesore

  Nje leter nga e dashura kete vit me ka len pa fjal

Tema te ngjashme

 1. Pergjigje: 1
  Postimi i Fundit: 20-12-2007, 10:54
 2. Pergjigje: 18
  Postimi i Fundit: 13-04-2007, 23:38
 3. Cili eshte autori qe ju e keni per zemer ?
  By Qershija in forum Letersia
  Pergjigje: 5
  Postimi i Fundit: 29-05-2006, 18:46
 4. Gëzuar Ditëlindjen Shigjetari
  By luna in forum Kendi i pershendetjeve
  Pergjigje: 9
  Postimi i Fundit: 24-12-2004, 09:31

Tags for this Thread

مواقع النشر (المفضلة)

مواقع النشر (المفضلة)

Rregullore Postimi

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •  

 • English
 • Shqip
 • Italiano
 • Deutsch
 • Français
 • Español
 • Hrvatski
 • Svenska
 • Russian
 • Nederlands
 • Arabic
 • Türkçe
 • 简体中文
Rreth nesh | Ndihme | Reklama | Sherbime | Kushtet e Perdorimit | Politika e Privatesise | Rss
Copyright © 2001- Parajsa.com All rights reserved.