Total: (110,051) Pershendetje Vizitor | Regjistrohuni | Ndihme | Na Shkruani
Parajsa.com Forumi
... komuniteti i shqiptareve

Kendi i Reklamave


Tregoni rezultatet 1 ne 14 nga 14
 1. #1
  Minifotoja e anetarit Baby_Girl
  Baby_Girl eshte Jashte Linje Anetar/e Word Up Champion, Letters Champion
  Reg
  03-10-04
  Lokalizimi
  London
  Postime
  1,016

  Kryesore Cfare dhurate do te beni per nenen tuaj

  Te dashur forumista
  8 Marsi po afron, cfare dhuratash keni blere per Nenen tuaj? Ose nese nuk i keni blere akoma cfare deshironi ti blini?

  JANE SHUME TE RENDESISHME PER NE, I DUAM SHUME, ZOTI I BEKOFTE.
  Gjithmone ajo prane ne jete na qendron
  Dashuria yne ndaj saj kurre nuk ndalon
  Gjithmone na kupton
  Edhe per ne eshte number 1
  If i was to die and go somewere far ,
  I would write your name on all the stars,
  so when all the angels look down they will see just how much you mean to me !

 2. #2
  Minifotoja e anetarit blackblue4ever
  blackblue4ever eshte Jashte Linje Anetare Nderi
  Reg
  04-11-03
  Lokalizimi
  USA
  Postime
  886

  Icon24

  Wow Baby Girl, faleminderit qe ma kujtove.

  Fatkeqesisht mami im jeton larg meje (ne Shqiperi) por qe vjet kam dashur ti porosis online nje buqete te madhe me lule(isha me vonese dhe nuk ja porosita fare) dhe kete gje kam ndermend ti bej per 8 mars.

  Po ti?
  If a tear fell from my eyes each time I thought of YOU, I would have a puddle of fallen wishes......~ crazy in ~

 3. #3
  Minifotoja e anetarit Baby_Girl
  Baby_Girl eshte Jashte Linje Anetar/e Word Up Champion, Letters Champion
  Reg
  03-10-04
  Lokalizimi
  London
  Postime
  1,016

  Kryesore

  Pershendetje Black&blue4ever, me vjen keq qe ndodhesh larg mamase tende.

  Mamit une i kam blere nje kostum edhe them qe do ti blej edhe nje buqete me lule te marten.
  Por dhurata me e madhe qe do te mari nga un eshte nje cmim qe fitova per vete, e fitova nje cmim diku, edhe ne vendin tim do te coj ate, eshte nje 5 star hotel and she will be pampered and treated like a Queen.
  Edhe besoj se do te dalim ne ndonje vend.
  Kaq.
  If i was to die and go somewere far ,
  I would write your name on all the stars,
  so when all the angels look down they will see just how much you mean to me !

 4. #4
  Minifotoja e anetarit blackblue4ever
  blackblue4ever eshte Jashte Linje Anetare Nderi
  Reg
  04-11-03
  Lokalizimi
  USA
  Postime
  886

  Kryesore

  Me behet shume qejfi per dhuratat qe do i besh mamit Baby Girl, sidomos ate 5 star hotel, coz parents do really need it once in a while dhe do te te ndihet me te vertete krenare per ty.
  If a tear fell from my eyes each time I thought of YOU, I would have a puddle of fallen wishes......~ crazy in ~

 5. #5
  Minifotoja e anetarit Baby_Girl
  Baby_Girl eshte Jashte Linje Anetar/e Word Up Champion, Letters Champion
  Reg
  03-10-04
  Lokalizimi
  London
  Postime
  1,016

  Kryesore

  Shume faleminderit Black&blue, they work so hard, lodhen kaq shume per ne qe ne te rritemi te lumtur edhe thjesht jam me pershtypjen qe duhet tua kthej pak ate qe kane bere per mua, gjithesesi mendoj se sado qe ne te mundohemi edhe sa shume te mundohemi kurre nuk do te jemi te mundur te bejme aq shume per prinderit tane sa kane bere ato per ne, ato na sollen ne kete bote. if you know what i mean.
  If i was to die and go somewere far ,
  I would write your name on all the stars,
  so when all the angels look down they will see just how much you mean to me !

 6. #6
  Minifotoja e anetarit blackblue4ever
  blackblue4ever eshte Jashte Linje Anetare Nderi
  Reg
  04-11-03
  Lokalizimi
  USA
  Postime
  886

  Kryesore

  Sigurisht qe te kuptoj, rendesi ka qe ne te perpiqemi te sillemi sa me mire me ata dhe ti nderojme, ndersa per ti shperblyer nuk mund ti shperblejme kurre aq shume sac e meritojme, por keshtu e ka jeta....pas disa vitesh do behemi edhe ne nena dhe e njejta gje do ndodhe edhe me femijet tane.
  If a tear fell from my eyes each time I thought of YOU, I would have a puddle of fallen wishes......~ crazy in ~

 7. #7
  Minifotoja e anetarit Baby_Girl
  Baby_Girl eshte Jashte Linje Anetar/e Word Up Champion, Letters Champion
  Reg
  03-10-04
  Lokalizimi
  London
  Postime
  1,016

  Kryesore

  Ashtu eshte Black&blue4ever.

  Te pershendes edhe te uroj gjithe te mirat ne jete e kudo. Zoti te bekofte ty edhe te gjithe ato qe do.
  If i was to die and go somewere far ,
  I would write your name on all the stars,
  so when all the angels look down they will see just how much you mean to me !

 8. #8
  Minifotoja e anetarit blackblue4ever
  blackblue4ever eshte Jashte Linje Anetare Nderi
  Reg
  04-11-03
  Lokalizimi
  USA
  Postime
  886

  Kryesore

  Faleminderit Baby Girl.

  Te pershendes edhe une ty, suksese ne shkolle, ne dashuri dhe sa me shume lumturi ne jete per ty dhe gjithe te dashurit e tu.
  If a tear fell from my eyes each time I thought of YOU, I would have a puddle of fallen wishes......~ crazy in ~

 9. #9
  Minifotoja e anetarit Kosovari_pz
  Kosovari_pz eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  02-03-05
  Lokalizimi
  Gjermani
  Postime
  77
  Images
  1

  Icon24

  Citim Origjinali i Postuar nga Baby Girl
  Te dashur forumista
  8 Marsi po afron, cfare dhuratash keni blere per Nenen tuaj? Ose nese nuk i keni blere akoma cfare deshironi ti blini?

  JANE SHUME TE RENDESISHME PER NE, I DUAM SHUME, ZOTI I BEKOFTE.
  Gjithmone ajo prane ne jete na qendron
  Dashuria yne ndaj saj kurre nuk ndalon
  Gjithmone na kupton
  Edhe per ne eshte number 1
  Te pershendes Baby Girl

  Tema me pelqen shum dicka 8 Marsi po afrohet por une dua ni dhurat qe nena ime mos ta haroj kur at dhurat por nuk di se qka?

 10. #10
  Minifotoja e anetarit MIKELI
  MIKELI eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  06-02-05
  Lokalizimi
  london
  Postime
  485

  Kryesore

  pershendetje baby_girl


  edhe un mamin se kom afer kshuqe ska dhurate nga un,por do ta marr ne tel qe ti uroi festen,dhe ajo me thote vetem me merr ne tel se ajo do te jete dhurata me e bukur per mua,  ec aty baby_girl lum mami qe te ka ty rrushooooooooooooooooo hallall vertet paske dhurata te bukura per mamin,
  AlBa PrIde Is On My MiNd
  AlBaNiAn BloOd Is My KiNdE
  StEp AsIdE n LeT uS tHrOuGh
  CuZ iTs AlL aBoUt Da AlBaCrEw

 11. #11
  Minifotoja e anetarit Baby_Girl
  Baby_Girl eshte Jashte Linje Anetar/e Word Up Champion, Letters Champion
  Reg
  03-10-04
  Lokalizimi
  London
  Postime
  1,016

  Kryesore

  Faleminderit Mikel, per fjalet e embela.

  Te pershendes
  If i was to die and go somewere far ,
  I would write your name on all the stars,
  so when all the angels look down they will see just how much you mean to me !

 12. #12
  Minifotoja e anetarit pretty_girl
  pretty_girl eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  13-02-05
  Lokalizimi
  london
  Postime
  217

  Kryesore

  nuk kam cfare dhurate ti bej me teper pervecse 1 telefonate dhe ta uroj me fjal te embla, ta falenderoj per gjithcka qe ka bere per mua qe eshte munduar aq shume per jeten time, dhe qe eshte nje nene dhe nje shoqe per mua

 13. #13
  Minifotoja e anetarit carbone
  carbone eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  02-03-05
  Lokalizimi
  usa
  Postime
  154

  Kryesore

  une per vete i ka uruar festen ne telefon dhe i kam dhene dhurate nje cek 1000 dollaresh per te blere cfare i deshiron zemra.I love you mother.You have been the best mother,friend and I am proud to have you as my mother.Gezuar festen nene e dashur

 14. #14
  Minifotoja e anetarit Baby_Girl
  Baby_Girl eshte Jashte Linje Anetar/e Word Up Champion, Letters Champion
  Reg
  03-10-04
  Lokalizimi
  London
  Postime
  1,016

  Kryesore

  Ju Uroj Gezuar Festen E 8 Marsit Te Gjithe Nenave Tona
  If i was to die and go somewere far ,
  I would write your name on all the stars,
  so when all the angels look down they will see just how much you mean to me !

Tema te ngjashme

 1. cfare keni ne plan te beni neser?
  By MELiSA in forum Tema shoqerore
  Pergjigje: 8
  Postimi i Fundit: 17-03-2012, 11:42
 2. Sa ore gjume beni?
  By Qershija in forum Chit-Chat
  Pergjigje: 27
  Postimi i Fundit: 06-05-2008, 14:47
 3. Pergjigje: 8
  Postimi i Fundit: 01-05-2008, 16:26
 4. Pergjigje: 1
  Postimi i Fundit: 20-04-2003, 17:45

Tags for this Thread

مواقع النشر (المفضلة)

مواقع النشر (المفضلة)

Rregullore Postimi

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •  

 • English
 • Shqip
 • Italiano
 • Deutsch
 • Français
 • Español
 • Hrvatski
 • Svenska
 • Russian
 • Nederlands
 • Arabic
 • Türkçe
 • 简体中文
Rreth nesh | Ndihme | Reklama | Sherbime | Kushtet e Perdorimit | Politika e Privatesise | Rss
Copyright © 2001- Parajsa.com All rights reserved.