Total: (110,050) Pershendetje Vizitor | Regjistrohuni | Ndihme | Na Shkruani
Parajsa.com Forumi
... komuniteti i shqiptareve

Kendi i Reklamave


Faqja 1 nga 3 123 E FunditE Fundit
Duke treguar temat 1 ne 25 nga 72

Forumi: Astrologji

Astrologji, horoskop, ylldija, interpretimi i konstelacionit të yjeve dhe ndikimi i tyre ...

 1. Parashikimi i së ardhmes

  Filluar nga Administratori, 12-05-2010 03:46
  • Pergjigje: 0
  • Vezhgime: 4,307
  12-05-2010, 03:46 Shkoni tek postimi i fundit
 2. Letrat - Tarot

  Filluar nga Administratori, 12-05-2010 03:45
  • Pergjigje: 0
  • Vezhgime: 3,887
  12-05-2010, 03:45 Shkoni tek postimi i fundit
 3. Poezia Astrologjike

  Filluar nga Administratori, 12-05-2010 03:42
  • Pergjigje: 0
  • Vezhgime: 830
  12-05-2010, 03:42 Shkoni tek postimi i fundit
 4. Të fshehtat e jetëve të kaluara

  Filluar nga Administratori, 12-05-2010 03:40
  • Pergjigje: 0
  • Vezhgime: 1,074
  12-05-2010, 03:40 Shkoni tek postimi i fundit
 5. Fati përmes monedhës

  Filluar nga Administratori, 12-05-2010 03:39
  • Pergjigje: 0
  • Vezhgime: 2,817
  12-05-2010, 03:39 Shkoni tek postimi i fundit
  • Pergjigje: 11
  • Vezhgime: 13,759
  12-05-2010, 03:38 Shkoni tek postimi i fundit
 6. Letrat Tarot kanë fuqi hipnotizuese

  Filluar nga Administratori, 12-05-2010 03:34
  • Pergjigje: 0
  • Vezhgime: 1,798
  12-05-2010, 03:34 Shkoni tek postimi i fundit
 7. Ndikimi i hënës në jetën tonë

  Filluar nga Administratori, 12-05-2010 03:33
  • Pergjigje: 1
  • Vezhgime: 2,201
  12-05-2010, 03:34 Shkoni tek postimi i fundit
 8. Karakeristikat e shenjave

  Filluar nga Administratori, 12-05-2010 03:30
  • Pergjigje: 3
  • Vezhgime: 1,961
  12-05-2010, 03:30 Shkoni tek postimi i fundit
 9. Horoskopi Erotik

  Filluar nga Administratori, 12-05-2010 03:28
  • Pergjigje: 0
  • Vezhgime: 2,121
  12-05-2010, 03:28 Shkoni tek postimi i fundit
 10. Astromedicina

  Filluar nga Administratori, 12-05-2010 03:27
  • Pergjigje: 0
  • Vezhgime: 667
  12-05-2010, 03:27 Shkoni tek postimi i fundit
 11. Të drejtuar nga yjet

  Filluar nga Administratori, 12-05-2010 03:26
  • Pergjigje: 0
  • Vezhgime: 1,280
  12-05-2010, 03:26 Shkoni tek postimi i fundit
 12. Aforizma rreth Astrologjisë

  Filluar nga Administratori, 12-05-2010 03:24
  • Pergjigje: 0
  • Vezhgime: 887
  12-05-2010, 03:24 Shkoni tek postimi i fundit
  • Pergjigje: 0
  • Vezhgime: 515
  12-05-2010, 03:24 Shkoni tek postimi i fundit
 13. Astrologjia - pikepamje evangjeliste

  Filluar nga Administratori, 12-05-2010 03:23
  • Pergjigje: 1
  • Vezhgime: 887
  12-05-2010, 03:23 Shkoni tek postimi i fundit
 14. Çmenduria dhe Hëna e plotë

  Filluar nga Administratori, 12-05-2010 03:23
  • Pergjigje: 0
  • Vezhgime: 870
  12-05-2010, 03:23 Shkoni tek postimi i fundit
 15. Horoskopi sipas muajit te lindjes

  Filluar nga Administratori, 12-05-2010 03:22
  • Pergjigje: 0
  • Vezhgime: 3,281
  12-05-2010, 03:22 Shkoni tek postimi i fundit
 16. Karakteristika ne baze te Horoskopit

  Filluar nga Administratori, 12-05-2010 03:21
  • Pergjigje: 0
  • Vezhgime: 1,637
  12-05-2010, 03:21 Shkoni tek postimi i fundit
 17. Horoskopi i luleve

  Filluar nga Administratori, 12-05-2010 03:21
  • Pergjigje: 0
  • Vezhgime: 2,353
  12-05-2010, 03:21 Shkoni tek postimi i fundit
 18. Astrologjia

  Filluar nga Administratori, 12-05-2010 03:18
  • Pergjigje: 5
  • Vezhgime: 1,847
  12-05-2010, 03:20 Shkoni tek postimi i fundit
 19. Karma - sipas shenjave

  Filluar nga Administratori, 12-05-2010 03:16
  • Pergjigje: 0
  • Vezhgime: 1,151
  12-05-2010, 03:16 Shkoni tek postimi i fundit
 20. Prejardhja e Ylldijes

  Filluar nga Administratori, 12-05-2010 03:15
  • Pergjigje: 0
  • Vezhgime: 707
  12-05-2010, 03:15 Shkoni tek postimi i fundit
 21. Astrologjia dhe mjekësia

  Filluar nga Administratori, 12-05-2010 03:03
  • Pergjigje: 0
  • Vezhgime: 647
  12-05-2010, 03:03 Shkoni tek postimi i fundit
 22. Moda sipas shenjes se horoskopit

  Filluar nga Administratori, 12-05-2010 03:01
  • Pergjigje: 11
  • Vezhgime: 1,505
  12-05-2010, 03:03 Shkoni tek postimi i fundit
  • Pergjigje: 0
  • Vezhgime: 709
  12-05-2010, 03:00 Shkoni tek postimi i fundit

Faqja 1 nga 3 123 E FunditE Fundit

Kendi i Reklamave


Forum Information and Options

Users Browsing this Forum

There are currently 1 users browsing this forum. (0 anetare & 1 vizitore)

Thread Display Options

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Order threads in...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Icon Legend

Postime te Reja
Postime te Reja
Asnje postim i ri
Asnje postim i ri
Me shume se 15 pergjigje ose 150 vezhgime
Teme e nxehte me postime te reja
Me shume se 15 pergjigje ose 150 vezhgime
Teme e nxehte pa postime te reja
Teme e Mbyllur
Tema eshte e Mbyllur
Tema permban nje Mesazh te Shkruajtur nga Ju
Ju keni bere postime ne kete Teme

Rregullore Postimi

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •  

 • English
 • Shqip
 • Italiano
 • Deutsch
 • Français
 • Español
 • Hrvatski
 • Svenska
 • Russian
 • Nederlands
 • Arabic
 • Türkçe
 • 简体中文
Rreth nesh | Ndihme | Reklama | Sherbime | Kushtet e Perdorimit | Politika e Privatesise | Rss
Copyright © 2001- Parajsa.com All rights reserved.