Total: (110,051) Pershendetje Vizitor | | Ndihme | Na Shkruani
Parajsa.com Forumi
... komuniteti i shqiptareve

Kendi i Reklamave


Faqja 1 nga 2 12 E FunditE Fundit
Tregoni rezultatet 1 ne 35 nga 44
 1. #1
  Minifotoja e anetarit Poeti Dhimbjes
  Poeti Dhimbjes eshte Jashte Linje Moderator/e
  Reg
  27-12-03
  Lokalizimi
  Londer
  Postime
  2,020

  Kryesore Pikturat e mia...

  Ne kete teme po j'u jap rastin te shihni disa prej pikturave te mia.
  Po j'ua them qe ne fillim se nuk jam ndonje piktor i talentuar dhe as qe kam bere shkolle per pikture!
  Pikturoj thjeshte per hobi, ngaqe me pelqen shume piktura.
  Shumicen e pikturave i kam bere me laps dhe vetem nje pjese te vogel jam munduar te perdor ngjyra...

  Gjithsesi hidhuni nje sy.

  Sinqerishte:
  Bisha e Pyllit...
  Imazhe te Ngjitura Imazhe te Ngjitura
  Mallkuar qoftë,
  ky Kurbeti i zi,
  që na i zhyti zemrat,
  thellë në plogështi!!!...

 2. #2
  Minifotoja e anetarit Poeti Dhimbjes
  Poeti Dhimbjes eshte Jashte Linje Moderator/e
  Reg
  27-12-03
  Lokalizimi
  Londer
  Postime
  2,020

  Kryesore

  Kjo eshte nje BMW, makin te cilen e kam fiksim...
  Imazhe te Ngjitura Imazhe te Ngjitura
  Mallkuar qoftë,
  ky Kurbeti i zi,
  që na i zhyti zemrat,
  thellë në plogështi!!!...

 3. #3
  Minifotoja e anetarit Poeti Dhimbjes
  Poeti Dhimbjes eshte Jashte Linje Moderator/e
  Reg
  27-12-03
  Lokalizimi
  Londer
  Postime
  2,020

  Kryesore

  Ky eshte nje Mitsubishi Shogun Sport...
  Imazhe te Ngjitura Imazhe te Ngjitura
  Mallkuar qoftë,
  ky Kurbeti i zi,
  që na i zhyti zemrat,
  thellë në plogështi!!!...

 4. #4
  Minifotoja e anetarit Poeti Dhimbjes
  Poeti Dhimbjes eshte Jashte Linje Moderator/e
  Reg
  27-12-03
  Lokalizimi
  Londer
  Postime
  2,020

  Kryesore

  Ja edhe nje tjeter BMW
  Imazhe te Ngjitura Imazhe te Ngjitura
  Mallkuar qoftë,
  ky Kurbeti i zi,
  që na i zhyti zemrat,
  thellë në plogështi!!!...

 5. #5
  Minifotoja e anetarit Poeti Dhimbjes
  Poeti Dhimbjes eshte Jashte Linje Moderator/e
  Reg
  27-12-03
  Lokalizimi
  Londer
  Postime
  2,020

  Kryesore

  Po e ndryshoj pak atmosferen e pikturave, duke kaluar tek tatuazhet...
  Eshte nje delfin qe femrat kane shume deshire qe ta kene si tatuazh ne belin e tyre...
  Imazhe te Ngjitura Imazhe te Ngjitura
  Mallkuar qoftë,
  ky Kurbeti i zi,
  që na i zhyti zemrat,
  thellë në plogështi!!!...

 6. #6
  Minifotoja e anetarit Poeti Dhimbjes
  Poeti Dhimbjes eshte Jashte Linje Moderator/e
  Reg
  27-12-03
  Lokalizimi
  Londer
  Postime
  2,020

  Kryesore

  Edhe ky eshte nje tatuazh Akrepi, shenja e horoskopit te ciles i perkas edhe une...
  Imazhe te Ngjitura Imazhe te Ngjitura
  Mallkuar qoftë,
  ky Kurbeti i zi,
  që na i zhyti zemrat,
  thellë në plogështi!!!...

 7. #7
  Minifotoja e anetarit SAM
  SAM
  SAM eshte Jashte Linje Anetar/e Santa Express Champion
  Reg
  26-05-06
  Lokalizimi
  Italy (DR)
  Postime
  513

  Kryesore

  Jane vertet shume te bukura (sidomos ai delfini)te uroj te besh dicka ne nje te ardhme me to
  "Puoi cambiare il cielo ma non puoi cambiare l'anima"

 8. #8
  Minifotoja e anetarit Poeti Dhimbjes
  Poeti Dhimbjes eshte Jashte Linje Moderator/e
  Reg
  27-12-03
  Lokalizimi
  Londer
  Postime
  2,020

  Kryesore

  Pershendetje dhe *SAM* dhe faleminderit shume per fjalet e mira.

  Sinqerishte:
  Bisha e Pyllit...
  Mallkuar qoftë,
  ky Kurbeti i zi,
  që na i zhyti zemrat,
  thellë në plogështi!!!...

 9. #9
  Minifotoja e anetarit Poeti Dhimbjes
  Poeti Dhimbjes eshte Jashte Linje Moderator/e
  Reg
  27-12-03
  Lokalizimi
  Londer
  Postime
  2,020

  Kryesore

  Ja edhe nje tjeter Akrep ne formen e tatuazhit...
  Imazhe te Ngjitura Imazhe te Ngjitura
  Mallkuar qoftë,
  ky Kurbeti i zi,
  që na i zhyti zemrat,
  thellë në plogështi!!!...

 10. #10
  Minifotoja e anetarit Poeti Dhimbjes
  Poeti Dhimbjes eshte Jashte Linje Moderator/e
  Reg
  27-12-03
  Lokalizimi
  Londer
  Postime
  2,020

  Kryesore

  Perseri edhe nje Akrep tjeter...
  Mos me vini re, sepse mua me pelqejne sume keto Akrepat...
  Imazhe te Ngjitura Imazhe te Ngjitura
  Mallkuar qoftë,
  ky Kurbeti i zi,
  që na i zhyti zemrat,
  thellë në plogështi!!!...

 11. #11
  Minifotoja e anetarit Poeti Dhimbjes
  Poeti Dhimbjes eshte Jashte Linje Moderator/e
  Reg
  27-12-03
  Lokalizimi
  Londer
  Postime
  2,020

  Kryesore

  Vazhdojme akoma me tatuazhet...
  Imazhe te Ngjitura Imazhe te Ngjitura
  Mallkuar qoftë,
  ky Kurbeti i zi,
  që na i zhyti zemrat,
  thellë në plogështi!!!...

 12. #12
  Minifotoja e anetarit alb-girl
  alb-girl eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  28-10-06
  Lokalizimi
  te shpia ime
  Postime
  59

  Kryesore

  Shume, shume te bukura Bisha e pyllit. Te lumshin duart
  edhe mua personalisht me pelqen shume te piktoroj po si bej dot aq bukur , lol
  byez all

 13. #13
  Minifotoja e anetarit Poeti Dhimbjes
  Poeti Dhimbjes eshte Jashte Linje Moderator/e
  Reg
  27-12-03
  Lokalizimi
  Londer
  Postime
  2,020

  Kryesore

  Pershendetje alb-girl dhe shume faleminderit per urimin...

  Gjithe te mirat:
  Bisha e Pyllit...
  Mallkuar qoftë,
  ky Kurbeti i zi,
  që na i zhyti zemrat,
  thellë në plogështi!!!...

 14. #14
  Minifotoja e anetarit Poeti Dhimbjes
  Poeti Dhimbjes eshte Jashte Linje Moderator/e
  Reg
  27-12-03
  Lokalizimi
  Londer
  Postime
  2,020

  Kryesore

  Ja po ndryshoj disi atmosferen, duke vazhduar me nje trendafil...
  Imazhe te Ngjitura Imazhe te Ngjitura
  Mallkuar qoftë,
  ky Kurbeti i zi,
  që na i zhyti zemrat,
  thellë në plogështi!!!...

 15. #15
  Minifotoja e anetarit Cristiana
  Cristiana eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  05-11-06
  Postime
  27

  Icon25

  Citim Origjinali i Postuar nga BISHA E PYLLIT Shikoni Postimin
  Po e ndryshoj pak atmosferen e pikturave, duke kaluar tek tatuazhet...
  Eshte nje delfin qe femrat kane shume deshire qe ta kene si tatuazh ne belin e tyre...
  Urime, Urime per temen dhe per keto Piktura te shkelqyshme , met vertet qenke nji Artist, me kan pelqyer, ah me ra nder mend koha ime shkollore kur kam piktuar mjaft, por tash nuk kam kohe fare , por sidoqofte kur shof diqka keshtu me terhjek vemendjen... eshte nji Art mjaft i bukur...Suksese, dhe cdo te mir
  ...DASHURIA e VERTET, nuk SHUHET KURR...

 16. #16
  Minifotoja e anetarit Poeti Dhimbjes
  Poeti Dhimbjes eshte Jashte Linje Moderator/e
  Reg
  27-12-03
  Lokalizimi
  Londer
  Postime
  2,020

  Kryesore

  Faleminderit shume Cristiana per urimin...
  Eshte me se e vertete qe arti eshte nje gje e bukur.
  Ndersa persa i perket kohes se lire qe e permende pak me larte, eshte e qarte se kur je ne shkolle ke disi me shume kohe te lire per t'u marre me koto gjera, por kur je ne pune, e gjen me shume veshtiresi kohen e lire...

  Sinqerishte:
  Bisha e Pyllit...
  Mallkuar qoftë,
  ky Kurbeti i zi,
  që na i zhyti zemrat,
  thellë në plogështi!!!...

 17. #17
  Minifotoja e anetarit Poeti Dhimbjes
  Poeti Dhimbjes eshte Jashte Linje Moderator/e
  Reg
  27-12-03
  Lokalizimi
  Londer
  Postime
  2,020

  Kryesore

  Ja edhe nje tjeter Trendafil per te gjithe ato qe e pelqejne kete lloj luleje...
  Imazhe te Ngjitura Imazhe te Ngjitura
  Mallkuar qoftë,
  ky Kurbeti i zi,
  që na i zhyti zemrat,
  thellë në plogështi!!!...

 18. #18
  Minifotoja e anetarit Njolla
  Njolla eshte Jashte Linje Anetar/e Tiger Punch Champion, Spoony Champion, SCPT: Photo Hunt Champion, Present Match Champion, Pipe Mania Champion, Paranoia Champion, Mosquito Kill Champion, Missing Link Champion, Monster Bash Champion, Lift Champion, Mahjong. Champion, Jaba the Zit Champion, NFS Underground Champion, Dinky Smash Champion, Cub Shoot 2 Champion, CTD Curling Champion, Christmas DIY Champion, Cat Memory Champion, Brainiac Champion, Bassteroids Champion, Basketball Rally Champion, Area 41 Champion
  Reg
  04-11-04
  Lokalizimi
  ne nje cep te botes
  Postime
  88

  Icon25 Bravo

  Te lumte Bisha. Vertete vizatime shume te bukura, sidomos ato me trendafila.
  Me pelqeu ekspozita jote. Po me thuaj ke provuar ti ekspozosh diku tjeter keto piktura pervec ne forumin tone?

  Tani kam nje kerkese. Une do te jap nje teme ti bej vizatimin.
  Si mund t'a paraqesesh gjendjen e tanishme ne glob me te mirat dhe te metat e saj. Ben dot nje vizatim te ketille?

  Urime dhe vazhdo me vizatimet. Jane shume te bukura.

  Njolla
  When I love I forget the world, but because I love I care about the world where love always happen!!!

 19. #19
  Minifotoja e anetarit Poeti Dhimbjes
  Poeti Dhimbjes eshte Jashte Linje Moderator/e
  Reg
  27-12-03
  Lokalizimi
  Londer
  Postime
  2,020

  Kryesore

  Pershendetje Njolla dhe te faleminderit shume per vleresimin e pikturave.

  Per sa i perket ekspozimit te tyre, nuk i kam ekspozuar asgjekundi, pasi sikurse e kam theksuar qe ne fillim te temes, nuk eshte se kam mbaruar ndonje shkolle per kete pune, por thjeshte pikturoj per qejf...

  Ndersa persa i perket temes qe ti me ke dhene, ne kete rast me vjen shume keq pasi nuk mundem ta bej nje gje te tille!

  Sinqerishte:
  Bisha e Pyllit...
  Mallkuar qoftë,
  ky Kurbeti i zi,
  që na i zhyti zemrat,
  thellë në plogështi!!!...

 20. #20
  Minifotoja e anetarit Poeti Dhimbjes
  Poeti Dhimbjes eshte Jashte Linje Moderator/e
  Reg
  27-12-03
  Lokalizimi
  Londer
  Postime
  2,020

  Kryesore

  Kjo eshte nje zemer me trendafila...
  Imazhe te Ngjitura Imazhe te Ngjitura
  Mallkuar qoftë,
  ky Kurbeti i zi,
  që na i zhyti zemrat,
  thellë në plogështi!!!...

 21. #21
  Minifotoja e anetarit blu
  blu
  blu eshte Jashte Linje Moderator/e
  Reg
  09-10-06
  Lokalizimi
  tirane
  Postime
  291

  Kryesore

  mesa shoh une ti bisha e pyllit je i dhene pas makinave dhe luleve me shume se ndaj piktures... shaka...
  mua me duket qe ke dore...ne fakt babi im eshte piktor dhe mua me pelqen piktura kam shume skicime me laps (vetem me laps dhe me gome di te punoj) po u be kaq kohe qe nuk jam marre me kete pune...
  gjithesesi ty te uroj suksese nuk e di cili eshte profesioni yt por kushdo qe te jete vazhdoje edhe pikturen mos e ler pas dore...

 22. #22
  Reg
  09-11-06
  Postime
  11

  Icon24

  Shum intresante,un sja them fare per te pikturuar.

 23. #23
  Minifotoja e anetarit Poeti Dhimbjes
  Poeti Dhimbjes eshte Jashte Linje Moderator/e
  Reg
  27-12-03
  Lokalizimi
  Londer
  Postime
  2,020

  Kryesore

  Citim Origjinali i Postuar nga blu Shikoni Postimin
  mesa shoh une ti bisha e pyllit je i dhene pas makinave dhe luleve me shume se ndaj piktures... shaka...
  mua me duket qe ke dore...ne fakt babi im eshte piktor dhe mua me pelqen piktura kam shume skicime me laps (vetem me laps dhe me gome di te punoj) po u be kaq kohe qe nuk jam marre me kete pune...
  gjithesesi ty te uroj suksese nuk e di cili eshte profesioni yt por kushdo qe te jete vazhdoje edhe pikturen mos e ler pas dore...
  Faleminderit blu, per urimin...
  Mallkuar qoftë,
  ky Kurbeti i zi,
  që na i zhyti zemrat,
  thellë në plogështi!!!...

 24. #24
  Minifotoja e anetarit kuqeziperjet
  kuqeziperjet eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  02-01-07
  Postime
  130
  Images
  3

  Kryesore

  pergezime BISHE.nga keto kuptohesh se BISHE esht vetm nofka jote.Shum te bukura,bravo.dhe un vizatoj,por nuk i ruaj vizatimet e mia.me humbin majtas e djathtas.

 25. #25
  Minifotoja e anetarit Poeti Dhimbjes
  Poeti Dhimbjes eshte Jashte Linje Moderator/e
  Reg
  27-12-03
  Lokalizimi
  Londer
  Postime
  2,020

  Kryesore

  Citim Origjinali i Postuar nga kuqeziperjet Shikoni Postimin
  pergezime BISHE.nga keto kuptohesh se BISHE esht vetm nofka jote.Shum te bukura,bravo.dhe un vizatoj,por nuk i ruaj vizatimet e mia.me humbin majtas e djathtas.

  Faleminderit shume kuqeziperjete, per urimin tend.
  Te them te drejten para disa vitesh edhe une nuk i ruaja pikturat qe beje, sepse me dukeshin fare te pavlera!
  Por u bene disa kohe qe kam filluar qe ti ruaj, dhe i kam bere si nje album te madh, ku shpeshhere nuk nguroj qe tiu hedh ndonje sy...

  Te uroj gjithe te mirat:
  Bisha e Pyllit...
  Mallkuar qoftë,
  ky Kurbeti i zi,
  që na i zhyti zemrat,
  thellë në plogështi!!!...

 26. #26
  Minifotoja e anetarit Poeti Dhimbjes
  Poeti Dhimbjes eshte Jashte Linje Moderator/e
  Reg
  27-12-03
  Lokalizimi
  Londer
  Postime
  2,020

  Kryesore

  Kjo eshte nje gonxhe e vetme trendafili...
  Imazhe te Ngjitura Imazhe te Ngjitura
  Mallkuar qoftë,
  ky Kurbeti i zi,
  që na i zhyti zemrat,
  thellë në plogështi!!!...

 27. #27
  Minifotoja e anetarit oliver
  oliver eshte Jashte Linje Veteran
  Reg
  14-04-04
  Lokalizimi
  Vancouver BC
  Postime
  254
  Images
  1

  Kryesore

  Edhe mua me pelqyen shume

  Shpresoj te vazhdosh me tej
  "Of all I that I have lost, I miss my mind the most..."

 28. #28
  Minifotoja e anetarit jurgen_BR
  jurgen_BR eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  18-02-07
  Postime
  16

  Icon3

  O Bisha E Pyllit Na E Jep Nje Xhiro Ate Bmw. Hahahahahaha:dd

 29. #29
  Minifotoja e anetarit Rremujxhie
  Rremujxhie eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  28-01-04
  Lokalizimi
  U.K
  Postime
  39

  Kryesore

  urime,,, vertet shume te bukura.
  i will love you
  till the day i die
  don't look for reason
  or even question why

 30. #30
  Minifotoja e anetarit Virtual19
  Virtual19 eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  03-04-07
  Postime
  10

  Kryesore

  Te lumte Bisha, shume te mira!


 31. #31
  Minifotoja e anetarit CrazyEye
  CrazyEye eshte Jashte Linje Moderator/e
  Reg
  08-10-03
  Lokalizimi
  KaNaDa
  Postime
  170

  Kryesore

  HEJ Bisha e Pyllit....deri dje thojshe nuk di me vizatu e kqyre qka ka vizatu ..kha kha..shum me pelqyen..t'lumt shqipe se shum shum t'bukura..veq perpara e perparo...T'LUMT...

  Mirembetshi
  CrazyEye - Interesi Na Myti (Ah Shoqni)/

  Une kurr nuk do ndryshoj, gjith do jam qai qe jam kan/
  Kam shoqni edhe ketu por jo sikur n'Kosove qe ju kam lan/
  Ma kish shkru zoti per me dal jasht, e spata qka me ba/
  Veq mos te ardhsha kurr n'Kosove, se te tan s'ka me lan pa ju pa!

 32. #32
  Reg
  05-12-06
  Lokalizimi
  te parajsa
  Postime
  61

  Kryesore

  Citim Origjinali i Postuar nga BISHA E PYLLIT Shikoni Postimin
  Kjo eshte nje zemer me trendafila...
  B.P me sinqeritet dhe dashamirsi ju uroj per punen tuaj.jane vertet te kendeshme.
  madje kjo me pelqeu dhe per tatuazh.(nje ide pse jo)
  ju uroj qe hobi juaj t'ju jap sodisfaksion.
  paci fat.
  kalofsh mire.
  ciao
  mos duaj ate qe te thote shpirte e zemer,por duaj ate qe te flet ne emer

 33. #33
  Minifotoja e anetarit SMACKDOWN
  SMACKDOWN eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  09-04-07
  Postime
  79

  Kryesore

  TE lumte bisha e pyllit paske talent te madh ne art arti eshte nje gje shume shume e mire

 34. #34
  Minifotoja e anetarit Poeti Dhimbjes
  Poeti Dhimbjes eshte Jashte Linje Moderator/e
  Reg
  27-12-03
  Lokalizimi
  Londer
  Postime
  2,020

  Kryesore

  Peshendetje te gjitheve, por ne vecanti do te beja nje pershendetje per anetaret e poshtepermendur, per vleresimin e pikturave te mia, ne kete teme:
  Pershendes perzemersishte dhe me dashamiresi:
  1 - Oliver
  2 - jurgen_BR
  3 - Rremujxhie
  4 - Virtual19
  5 - CrazyEye
  6 - shpirti i vogel
  7 - SMACKDOWN

  Ju uroj te gjitheve fat dhe lumturi te pafundme ne c'do fushe te jetes...

  Sinqerishte:
  Bisha e Pyllit...
  Mallkuar qoftë,
  ky Kurbeti i zi,
  që na i zhyti zemrat,
  thellë në plogështi!!!...

 35. #35
  Minifotoja e anetarit Poeti Dhimbjes
  Poeti Dhimbjes eshte Jashte Linje Moderator/e
  Reg
  27-12-03
  Lokalizimi
  Londer
  Postime
  2,020

  Kryesore

  Ndersa ketu, kam vizatuar nje portret femre...
  Imazhe te Ngjitura Imazhe te Ngjitura
  Mallkuar qoftë,
  ky Kurbeti i zi,
  që na i zhyti zemrat,
  thellë në plogështi!!!...

Faqja 1 nga 2 12 E FunditE Fundit

Tema te ngjashme

 1. a i doni pikturat
  By ikon-a in forum Njohja me anetaret e forumit
  Pergjigje: 10
  Postimi i Fundit: 18-05-2009, 00:00

Tags for this Thread

مواقع النشر (المفضلة)

مواقع النشر (المفضلة)

Rregullore Postimi

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •  

 • English
 • Shqip
 • Italiano
 • Deutsch
 • Français
 • Español
 • Hrvatski
 • Svenska
 • Russian
 • Nederlands
 • Arabic
 • Türkçe
 • 简体中文
Rreth nesh | Ndihme | Reklama | Sherbime | Kushtet e Perdorimit | Politika e Privatesise | Rss
Copyright © 2001- Parajsa.com All rights reserved.