Total: (110,050) Pershendetje Vizitor | Regjistrohuni | Ndihme | Na Shkruani
Parajsa.com Forumi
... komuniteti i shqiptareve

Kendi i Reklamave


Faqja 4 nga 4 E ParaE Para ... 234
Tregoni rezultatet 106 ne 121 nga 121
 1. #106
  Minifotoja e anetarit AlbShkodra
  AlbShkodra eshte Jashte Linje Anetare Nderi
  Reg
  11-09-03
  Lokalizimi
  Londer
  Postime
  5,425

  Kryesore

  Mikel Temo
  Imazhe te Ngjitura Imazhe te Ngjitura

 2. #107
  Minifotoja e anetarit Poeti Dhimbjes
  Poeti Dhimbjes eshte Jashte Linje Moderator/e
  Reg
  27-12-03
  Lokalizimi
  Londer
  Postime
  2,020

  Kryesore

  Ore me te veretete qe ne shqiptaret kemi piktura, shume shume te bukura ne krahasim me ato te huajat, por ne nuk i vleresojme gjerat, ndaj kemi mbetur prapa bote ne !!!
  Mallkuar qoftë,
  ky Kurbeti i zi,
  që na i zhyti zemrat,
  thellë në plogështi!!!...

 3. #108
  Minifotoja e anetarit CrazyEye
  CrazyEye eshte Jashte Linje Moderator/e
  Reg
  08-10-03
  Lokalizimi
  KaNaDa
  Postime
  170

  Kryesore

  Te lumte AlbShodra!!
  Veq vaxhdoni dhe vendosni sa te mundeni!!
  tung
  paqe/peace
  CrazyEye - Interesi Na Myti (Ah Shoqni)/

  Une kurr nuk do ndryshoj, gjith do jam qai qe jam kan/
  Kam shoqni edhe ketu por jo sikur n'Kosove qe ju kam lan/
  Ma kish shkru zoti per me dal jasht, e spata qka me ba/
  Veq mos te ardhsha kurr n'Kosove, se te tan s'ka me lan pa ju pa!

 4. #109
  Reg
  10-01-04
  Lokalizimi
  Angli
  Postime
  170

  Kryesore

  te lumte albshkodra, ore ku i merr keto fotot?
  Life is pressures, so make the most of it, wile you're living cause you never know what might happen one day.

 5. #110
  Minifotoja e anetarit killer_01
  killer_01 eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  01-04-04
  Lokalizimi
  mars
  Postime
  21

  Kryesore

  ca jane keto zhgarravina more
  ec aty sexi

 6. #111
  Minifotoja e anetarit killer_01
  killer_01 eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  01-04-04
  Lokalizimi
  mars
  Postime
  21

  Kryesore

  nejse per ata qe ja dine vlerat,hhahahahahha jane dhe gjera te bukura varet se ne ca grade je i semuuuuuuuuuure
  ec aty sexi

 7. #112
  Minifotoja e anetarit gjimnazistja
  gjimnazistja eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  27-04-04
  Lokalizimi
  FERIZAJ
  Postime
  23

  Kryesore

  shum piktura te bukra keni vendosur ne ket tem te artit
  Qmoje JETEN, nese se qmon nuk e meriton.

 8. #113
  Minifotoja e anetarit oliver
  oliver eshte Jashte Linje Veteran
  Reg
  14-04-04
  Lokalizimi
  Vancouver BC
  Postime
  254
  Images
  1

  Kryesore

  Nuk po gjej dot menyren se si vendosen fotot ketu. Nqs ndonjeri mund te me shpjegoj do ishte mire.
  Kam perpunuar nje foto ne PhotoShop. Ideja ime ishte te bejsa shqiponjen me dy koke te duket e gdhender ne gure. Nuk e di sa ja arita qellimit por mund ti hidhni nje sY ne adresen e meposhtme...

  http://www3.telus.net/oliver81/Shqiponja4.jpg

  bye all
  Imazhe te Ngjitura Imazhe te Ngjitura
  "Of all I that I have lost, I miss my mind the most..."

 9. #114
  Minifotoja e anetarit AlbShkodra
  AlbShkodra eshte Jashte Linje Anetare Nderi
  Reg
  11-09-03
  Lokalizimi
  Londer
  Postime
  5,425

  Kryesore

  Urime Oliver, ke bere pune shume te mire.

  Fotot mund ti vendosesh duke klikuar me poshte te ''PERGJIGJE'' pastaj ''ADMINISTRONI NGJITESAT'' dhe ''BROWSE'' dhe seleksionon foton qe do vesh.

  Te gjitha te mirat.
  Njeriu lind per ta jetuar jeten, pastaj kerkon magjine e saj: dashurine, pasi e gjen... jeta stoliset me miresi... miresise i falesh dhe me engjellin tend keni nje zemer te perbashket. Te dua cmendurisht engjelli im.

 10. #115
  Minifotoja e anetarit oliver
  oliver eshte Jashte Linje Veteran
  Reg
  14-04-04
  Lokalizimi
  Vancouver BC
  Postime
  254
  Images
  1

  Kryesore

  AlbShkodra flm shume per ndihmen.
  "Of all I that I have lost, I miss my mind the most..."

 11. #116
  Minifotoja e anetarit AdligA
  AdligA eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  05-10-04
  Lokalizimi
  PARAJSA
  Postime
  214

  Kryesore se paskam pare

  Pershendetje Albshkodra

  Shume shume faleminderit per keto piktura qe ke sjelle.
  Nuk e kisha pare kete teme, dhe eshte vertet shume ide e shkelqyer.Nqs ke mundesi te na sjellesh te tjera se nuk e di ku i ke gjetur.
  E admiroj shume pikturen dhe piktura shqiptare eshte e mrekullueshme,dhe e vleresoj shume
  eshte kenaqesi e madhe ti shohesh keto piktura, nje relax i vertet.
  Urime dhe faleminderit
  ciao

 12. #117
  Minifotoja e anetarit AlbShkodra
  AlbShkodra eshte Jashte Linje Anetare Nderi
  Reg
  11-09-03
  Lokalizimi
  Londer
  Postime
  5,425

  Kryesore

  Citim Origjinali i Postuar nga AdligA
  Pershendetje Albshkodra

  Shume shume faleminderit per keto piktura qe ke sjelle.
  Nuk e kisha pare kete teme, dhe eshte vertet shume ide e shkelqyer.Nqs ke mundesi te na sjellesh te tjera se nuk e di ku i ke gjetur.
  E admiroj shume pikturen dhe piktura shqiptare eshte e mrekullueshme,dhe e vleresoj shume
  eshte kenaqesi e madhe ti shohesh keto piktura, nje relax i vertet.
  Urime dhe faleminderit
  ciao
  Pershendetje AdligA! Faleminderit, eshte kenaqesi...
  Me vjen mire qe te pelqen piktura sepse jo shume nga ne e pelqejne, ne fakt sic the dhe ti pikturat e piktoreve tane jane me te vertete te mrekullueshme, piktoret tane qe ne te vertete jane edhe te panjohur per shume nga ne, kane vertet duar te arta. Do te sjelli ne te ardhmen tjera, dhe ndonje adres ku mund te gjesh, te cilat jane te mbrojtura nga e drejta e autorit dhe nuk mund ti sjelli ketu.

  Me respekt: AlbShkodra.
  Njeriu lind per ta jetuar jeten, pastaj kerkon magjine e saj: dashurine, pasi e gjen... jeta stoliset me miresi... miresise i falesh dhe me engjellin tend keni nje zemer te perbashket. Te dua cmendurisht engjelli im.

 13. #118
  Minifotoja e anetarit ibiza
  ibiza eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  06-09-06
  Postime
  1

  Kryesore

  Citim Origjinali i Postuar nga AlbShkodra Shikoni Postimin
  Ne vazhdim mund te shikoni piktura te ndryshme nga piktore Shqiptare.
  alb shkodra a mund te me shpjegosh kete stilin tuaj (futja-pordhes)qe te detyron te besh 10 postime ne mynyre qe te shikosh pictures/......?
  spo ma kap radfari hic
  sinqerisht...

 14. #119
  Minifotoja e anetarit Virtual19
  Virtual19 eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  03-04-07
  Postime
  10

  Kryesore

  Te mrekullueshme..kto me teme historike

 15. #120
  Minifotoja e anetarit ROZA278
  ROZA278 eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  22-06-07
  Postime
  2

  Icon4

  te bukura shume pikturat.
  Hila shume i zoti do me pelqente te vihesha ne kontakt me te, edhe une pikturoj po nuk jam akoma piktore e njohur.

  bravo Hilla.
  a ka ndonje sit ku mund te shoh piktura te tjera te Hiles

 16. #121
  Minifotoja e anetarit degjimi
  degjimi eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  26-10-07
  Postime
  1

  Kryesore vezhgime "portret vajze"

  Citim Origjinali i Postuar nga AlbShkodra Shikoni Postimin
  Arben Theodhosi..
  Bukur. Sa kushton?

  Citim Origjinali i Postuar nga AlbShkodra Shikoni Postimin
  Zef Paci .
  Te vjen mire qe shikon pikture te ketij lloj te bere mire. Me vlere, dhe unikale.

Faqja 4 nga 4 E ParaE Para ... 234

Tema te ngjashme

 1. Ngrirja e Asortimenteve te ndryshme
  By Administratori in forum Kuzhina Shqiptare
  Pergjigje: 7
  Postimi i Fundit: 14-05-2008, 03:20
 2. Piktura
  By natty in forum Arti shqiptar
  Pergjigje: 0
  Postimi i Fundit: 26-07-2006, 17:27
 3. Proverba te ndryshme!
  By Administratori in forum Filozofia
  Pergjigje: 11
  Postimi i Fundit: 27-02-2005, 08:55
 4. Reportazhe te ndryshme.
  By AlbShkodra in forum Kuriozitete
  Pergjigje: 15
  Postimi i Fundit: 09-05-2004, 06:52

Tags for this Thread

مواقع النشر (المفضلة)

مواقع النشر (المفضلة)

Rregullore Postimi

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •  

 • English
 • Shqip
 • Italiano
 • Deutsch
 • Français
 • Español
 • Hrvatski
 • Svenska
 • Russian
 • Nederlands
 • Arabic
 • Türkçe
 • 简体中文
Rreth nesh | Ndihme | Reklama | Sherbime | Kushtet e Perdorimit | Politika e Privatesise | Rss
Copyright © 2001- Parajsa.com All rights reserved.