Total: (110,050) Pershendetje Vizitor | Regjistrohuni | Ndihme | Na Shkruani
Parajsa.com Forumi
... komuniteti i shqiptareve

Kendi i Reklamave


Faqja 1 nga 2 12 E FunditE Fundit
Tregoni rezultatet 1 ne 35 nga 59
 1. #1
  Minifotoja e anetarit Qershija
  Qershija eshte Jashte Linje Super Moderator/e
  Reg
  06-04-03
  Lokalizimi
  Ne zemren tende
  Postime
  1,595
  Faqe ne Ditar
  2

  Icon22 Foto romantike !

  Nuk ka nevoje te spjegohet se cfar ,cdo gje shifet dhe te tregon domethenje....
  Imazhe te Ngjitura Imazhe te Ngjitura
  Modifikuar per here te fundit nga Qershija : 24-08-2004 ne 07:52
  Nobody is perfect ...

 2. #2
  Minifotoja e anetarit Qershija
  Qershija eshte Jashte Linje Super Moderator/e
  Reg
  06-04-03
  Lokalizimi
  Ne zemren tende
  Postime
  1,595
  Faqe ne Ditar
  2

  Kryesore Foto romantike !

  Pershendetje !
  Imazhe te Ngjitura Imazhe te Ngjitura
  Nobody is perfect ...

 3. #3
  Minifotoja e anetarit Qershija
  Qershija eshte Jashte Linje Super Moderator/e
  Reg
  06-04-03
  Lokalizimi
  Ne zemren tende
  Postime
  1,595
  Faqe ne Ditar
  2

  Icon22 Ja edhe ca foto tjera

  shikojeni edhe keto do ju pelqejne!!!
  Imazhe te Ngjitura Imazhe te Ngjitura
  Nobody is perfect ...

 4. #4
  Minifotoja e anetarit Qershija
  Qershija eshte Jashte Linje Super Moderator/e
  Reg
  06-04-03
  Lokalizimi
  Ne zemren tende
  Postime
  1,595
  Faqe ne Ditar
  2

  Kryesore

  edhe disa tjera
  Imazhe te Ngjitura Imazhe te Ngjitura
  Nobody is perfect ...

 5. #5
  Minifotoja e anetarit Qershija
  Qershija eshte Jashte Linje Super Moderator/e
  Reg
  06-04-03
  Lokalizimi
  Ne zemren tende
  Postime
  1,595
  Faqe ne Ditar
  2

  Kryesore

  shikim te mire
  Imazhe te Ngjitura Imazhe te Ngjitura
  Nobody is perfect ...

 6. #6
  Minifotoja e anetarit CrazyEye
  CrazyEye eshte Jashte Linje Moderator/e
  Reg
  08-10-03
  Lokalizimi
  KaNaDa
  Postime
  170

  Icon25

  Jo bash mire ja bane
  te bukura gjenkan
  FLM tungi njehere
  Mirembetshi
  CrazyEye - Interesi Na Myti (Ah Shoqni)/

  Une kurr nuk do ndryshoj, gjith do jam qai qe jam kan/
  Kam shoqni edhe ketu por jo sikur n'Kosove qe ju kam lan/
  Ma kish shkru zoti per me dal jasht, e spata qka me ba/
  Veq mos te ardhsha kurr n'Kosove, se te tan s'ka me lan pa ju pa!

 7. #7
  Minifotoja e anetarit Qershija
  Qershija eshte Jashte Linje Super Moderator/e
  Reg
  06-04-03
  Lokalizimi
  Ne zemren tende
  Postime
  1,595
  Faqe ne Ditar
  2

  Kryesore

  Shikojeni edhe keto........
  Imazhe te Ngjitura Imazhe te Ngjitura
  Nobody is perfect ...

 8. #8
  Minifotoja e anetarit Qershija
  Qershija eshte Jashte Linje Super Moderator/e
  Reg
  06-04-03
  Lokalizimi
  Ne zemren tende
  Postime
  1,595
  Faqe ne Ditar
  2

  Icon26

  Foto ,foto ,foto.....................
  Imazhe te Ngjitura Imazhe te Ngjitura
  Nobody is perfect ...

 9. #9
  Minifotoja e anetarit Qershija
  Qershija eshte Jashte Linje Super Moderator/e
  Reg
  06-04-03
  Lokalizimi
  Ne zemren tende
  Postime
  1,595
  Faqe ne Ditar
  2

  Icon25

  Edhe keto..............
  Imazhe te Ngjitura Imazhe te Ngjitura
  Nobody is perfect ...

 10. #10
  Minifotoja e anetarit Qershija
  Qershija eshte Jashte Linje Super Moderator/e
  Reg
  06-04-03
  Lokalizimi
  Ne zemren tende
  Postime
  1,595
  Faqe ne Ditar
  2

  Kryesore

  ............................................
  Imazhe te Ngjitura Imazhe te Ngjitura
  Nobody is perfect ...

 11. #11
  Minifotoja e anetarit Qershija
  Qershija eshte Jashte Linje Super Moderator/e
  Reg
  06-04-03
  Lokalizimi
  Ne zemren tende
  Postime
  1,595
  Faqe ne Ditar
  2

  Kryesore

  ...............................................
  Imazhe te Ngjitura Imazhe te Ngjitura
  Nobody is perfect ...

 12. #12
  Minifotoja e anetarit Qershija
  Qershija eshte Jashte Linje Super Moderator/e
  Reg
  06-04-03
  Lokalizimi
  Ne zemren tende
  Postime
  1,595
  Faqe ne Ditar
  2

  Icon23

  --------------------------------
  Imazhe te Ngjitura Imazhe te Ngjitura
  Nobody is perfect ...

 13. #13
  Minifotoja e anetarit Qershija
  Qershija eshte Jashte Linje Super Moderator/e
  Reg
  06-04-03
  Lokalizimi
  Ne zemren tende
  Postime
  1,595
  Faqe ne Ditar
  2

  Icon23

  -----------------
  Imazhe te Ngjitura Imazhe te Ngjitura
  Nobody is perfect ...

 14. #14
  Minifotoja e anetarit Qershija
  Qershija eshte Jashte Linje Super Moderator/e
  Reg
  06-04-03
  Lokalizimi
  Ne zemren tende
  Postime
  1,595
  Faqe ne Ditar
  2

  Kryesore

  Shpresoje se ju pelqyen keto foto ....por do te vendos edhe tjera kuptohet,por shpresoje se edhe ju do vendosni...
  Nobody is perfect ...

 15. #15
  Minifotoja e anetarit saje_
  saje_ eshte Jashte Linje Anetar/e Surfs Up Champion, Kick Off Champion, Jumpin Jacko World Tour Champion, Iceberg Champion, Agent Footy Champion, Flashteroids 2001 Champion
  Reg
  31-03-04
  Lokalizimi
  Shqiperi..
  Postime
  1,264

  Icon25 ...hej me te vertet te bukura keto foto...


  ...pershndetje Qershija
  Imazhe te Ngjitura Imazhe te Ngjitura
  1000 %
  Shqiptar dhe per kete i them botes qe jam Krenar

 16. #16
  Minifotoja e anetarit saje_
  saje_ eshte Jashte Linje Anetar/e Surfs Up Champion, Kick Off Champion, Jumpin Jacko World Tour Champion, Iceberg Champion, Agent Footy Champion, Flashteroids 2001 Champion
  Reg
  31-03-04
  Lokalizimi
  Shqiperi..
  Postime
  1,264

  Icon31 .....sa her qe i shikoj me dukem me terheqse....

  (f)....
  Imazhe te Ngjitura Imazhe te Ngjitura
  1000 %
  Shqiptar dhe per kete i them botes qe jam Krenar

 17. #17
  Minifotoja e anetarit saje_
  saje_ eshte Jashte Linje Anetar/e Surfs Up Champion, Kick Off Champion, Jumpin Jacko World Tour Champion, Iceberg Champion, Agent Footy Champion, Flashteroids 2001 Champion
  Reg
  31-03-04
  Lokalizimi
  Shqiperi..
  Postime
  1,264

  Icon3 .....hej...ka...dhe te tjera...

  ....keto nuk jan aq te bukra sa ato qe ka postuar qershija
  por do mbajn vendin e dyt per pak koh.....
  Imazhe te Ngjitura Imazhe te Ngjitura
  • Lloji i Skedarit: gif 4.gif (8.9 KB, 15 vezhgime)
  • Lloji i Skedarit: gif 5.gif (5.0 KB, 18 vezhgime)
  • Lloji i Skedarit: jpg 7.jpg (23.3 KB, 17 vezhgime)
  • Lloji i Skedarit: jpg 8.jpg (7.9 KB, 14 vezhgime)
  • Lloji i Skedarit: jpg 9.jpg (18.5 KB, 19 vezhgime)
  1000 %
  Shqiptar dhe per kete i them botes qe jam Krenar

 18. #18
  Minifotoja e anetarit Qershija
  Qershija eshte Jashte Linje Super Moderator/e
  Reg
  06-04-03
  Lokalizimi
  Ne zemren tende
  Postime
  1,595
  Faqe ne Ditar
  2

  Kryesore

  Flm Saje per fotot jane shume te bukura dhe shpresoje se do vendosesh edhe tjera....
  Nobody is perfect ...

 19. #19
  Minifotoja e anetarit saje_
  saje_ eshte Jashte Linje Anetar/e Surfs Up Champion, Kick Off Champion, Jumpin Jacko World Tour Champion, Iceberg Champion, Agent Footy Champion, Flashteroids 2001 Champion
  Reg
  31-03-04
  Lokalizimi
  Shqiperi..
  Postime
  1,264

  Icon11 hej....

  po keto.....
  Imazhe te Ngjitura Imazhe te Ngjitura
  1000 %
  Shqiptar dhe per kete i them botes qe jam Krenar

 20. #20
  Minifotoja e anetarit saje_
  saje_ eshte Jashte Linje Anetar/e Surfs Up Champion, Kick Off Champion, Jumpin Jacko World Tour Champion, Iceberg Champion, Agent Footy Champion, Flashteroids 2001 Champion
  Reg
  31-03-04
  Lokalizimi
  Shqiperi..
  Postime
  1,264

  Icon11 oo

  .....ej
  Imazhe te Ngjitura Imazhe te Ngjitura
  1000 %
  Shqiptar dhe per kete i them botes qe jam Krenar

 21. #21
  Minifotoja e anetarit Qershija
  Qershija eshte Jashte Linje Super Moderator/e
  Reg
  06-04-03
  Lokalizimi
  Ne zemren tende
  Postime
  1,595
  Faqe ne Ditar
  2

  Kryesore

  Shume shume te bukura .

  me respekt,
  Qershija
  Nobody is perfect ...

 22. #22
  Minifotoja e anetarit saje_
  saje_ eshte Jashte Linje Anetar/e Surfs Up Champion, Kick Off Champion, Jumpin Jacko World Tour Champion, Iceberg Champion, Agent Footy Champion, Flashteroids 2001 Champion
  Reg
  31-03-04
  Lokalizimi
  Shqiperi..
  Postime
  1,264

  Kryesore

  Falimderit Qershija
  Me respekte Sajmiri
  1000 %
  Shqiptar dhe per kete i them botes qe jam Krenar

 23. #23
  Minifotoja e anetarit Qershija
  Qershija eshte Jashte Linje Super Moderator/e
  Reg
  06-04-03
  Lokalizimi
  Ne zemren tende
  Postime
  1,595
  Faqe ne Ditar
  2

  Kryesore

  Ke foto tjera ore Saje...nese po na i publiko edhe disa...
  Nobody is perfect ...

 24. #24
  Minifotoja e anetarit saje_
  saje_ eshte Jashte Linje Anetar/e Surfs Up Champion, Kick Off Champion, Jumpin Jacko World Tour Champion, Iceberg Champion, Agent Footy Champion, Flashteroids 2001 Champion
  Reg
  31-03-04
  Lokalizimi
  Shqiperi..
  Postime
  1,264

  Icon11 po me kenaqsi

  Citim Origjinali i Postuar nga Qershija
  Ke foto tjera ore Saje...nese po na i publiko edhe disa...
  ............
  Imazhe te Ngjitura Imazhe te Ngjitura
  1000 %
  Shqiptar dhe per kete i them botes qe jam Krenar

 25. #25
  Minifotoja e anetarit Qershija
  Qershija eshte Jashte Linje Super Moderator/e
  Reg
  06-04-03
  Lokalizimi
  Ne zemren tende
  Postime
  1,595
  Faqe ne Ditar
  2

  Kryesore

  Shume te bukura keto fotooo vertet shume ROMANTIKE
  Nobody is perfect ...

 26. #26
  Minifotoja e anetarit saje_
  saje_ eshte Jashte Linje Anetar/e Surfs Up Champion, Kick Off Champion, Jumpin Jacko World Tour Champion, Iceberg Champion, Agent Footy Champion, Flashteroids 2001 Champion
  Reg
  31-03-04
  Lokalizimi
  Shqiperi..
  Postime
  1,264

  Kryesore

  me von do postoj edhe te tjera................
  pershndetje Qershija
  1000 %
  Shqiptar dhe per kete i them botes qe jam Krenar

 27. #27
  Minifotoja e anetarit saje_
  saje_ eshte Jashte Linje Anetar/e Surfs Up Champion, Kick Off Champion, Jumpin Jacko World Tour Champion, Iceberg Champion, Agent Footy Champion, Flashteroids 2001 Champion
  Reg
  31-03-04
  Lokalizimi
  Shqiperi..
  Postime
  1,264

  Icon11 .....ja dhe ca te tjera.....

  ......................
  .......................................
  .................................................. ........
  Imazhe te Ngjitura Imazhe te Ngjitura
  1000 %
  Shqiptar dhe per kete i them botes qe jam Krenar

 28. #28
  Minifotoja e anetarit Qershija
  Qershija eshte Jashte Linje Super Moderator/e
  Reg
  06-04-03
  Lokalizimi
  Ne zemren tende
  Postime
  1,595
  Faqe ne Ditar
  2

  Kryesore

  Te mrekullushme jane Saje flm
  Nobody is perfect ...

 29. #29
  Minifotoja e anetarit saje_
  saje_ eshte Jashte Linje Anetar/e Surfs Up Champion, Kick Off Champion, Jumpin Jacko World Tour Champion, Iceberg Champion, Agent Footy Champion, Flashteroids 2001 Champion
  Reg
  31-03-04
  Lokalizimi
  Shqiperi..
  Postime
  1,264

  Kryesore

  pershndetje qershija ........do sjell edhe te tjera se shpejti......
  1000 %
  Shqiptar dhe per kete i them botes qe jam Krenar

 30. #30
  Minifotoja e anetarit Qershija
  Qershija eshte Jashte Linje Super Moderator/e
  Reg
  06-04-03
  Lokalizimi
  Ne zemren tende
  Postime
  1,595
  Faqe ne Ditar
  2

  Kryesore

  Po ku jane forumistat qe nuk kan sjell as nje foto ketu?
  Nobody is perfect ...

 31. #31
  Minifotoja e anetarit ariel
  ariel eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  28-04-04
  Lokalizimi
  itali
  Postime
  208

  Kryesore

  edhe disa nga mua.
  Pershendetje

 32. #32
  Minifotoja e anetarit ariel
  ariel eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  28-04-04
  Lokalizimi
  itali
  Postime
  208

  Kryesore

  besoj se ju pelqejne.........
  Imazhe te Ngjitura Imazhe te Ngjitura
  Pershendetje

 33. #33
  Minifotoja e anetarit piter
  piter eshte Jashte Linje Anetar/e Dinosaur Fighter Champion
  Reg
  27-10-04
  Lokalizimi
  itali
  Postime
  154

  Kryesore me beni dhe nje vend mua

  edh pse nuk jan te bukura me falet si fillestar
  Imazhe te Ngjitura Imazhe te Ngjitura
  • Lloji i Skedarit: jpg a1.jpg (39.5 KB, 20 vezhgime)
  • Lloji i Skedarit: jpg a2.jpg (14.1 KB, 14 vezhgime)
  • Lloji i Skedarit: jpg a3.jpg (2.7 KB, 14 vezhgime)
  te gabosh eshte njerezore
  te falesh eshte hyjnore

 34. #34
  Minifotoja e anetarit Qershija
  Qershija eshte Jashte Linje Super Moderator/e
  Reg
  06-04-03
  Lokalizimi
  Ne zemren tende
  Postime
  1,595
  Faqe ne Ditar
  2

  Kryesore

  Jane shume te bukura Ariel edhe Piter shpresoje se nuk do ti lini me kaq ,pra duam edhe tjera te bukura si keto
  Nobody is perfect ...

 35. #35
  Minifotoja e anetarit saje_
  saje_ eshte Jashte Linje Anetar/e Surfs Up Champion, Kick Off Champion, Jumpin Jacko World Tour Champion, Iceberg Champion, Agent Footy Champion, Flashteroids 2001 Champion
  Reg
  31-03-04
  Lokalizimi
  Shqiperi..
  Postime
  1,264

  Icon19 hej pershndetje

  keto mu duken te lezetshme ju si thoni?
  Imazhe te Ngjitura Imazhe te Ngjitura
  1000 %
  Shqiptar dhe per kete i them botes qe jam Krenar

Faqja 1 nga 2 12 E FunditE Fundit

Tema te ngjashme

 1. Exotic Cars FOTO FOTO FOTO FOTO
  By AlbaEnigma in forum Motor Sport
  Pergjigje: 118
  Postimi i Fundit: 04-04-2008, 16:51
 2. Sms romantike + humoristike
  By blackblue4ever in forum Dashuria
  Pergjigje: 28
  Postimi i Fundit: 09-04-2007, 02:57
 3. Si te kalojme nje nate romantike ne cift?
  By Administratori in forum Dashuria
  Pergjigje: 0
  Postimi i Fundit: 06-04-2007, 11:51
 4. Foto te L.II.B.
  By skampinianus in forum Historia
  Pergjigje: 1
  Postimi i Fundit: 13-07-2006, 21:44

Tags for this Thread

مواقع النشر (المفضلة)

مواقع النشر (المفضلة)

Rregullore Postimi

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •  

 • English
 • Shqip
 • Italiano
 • Deutsch
 • Français
 • Español
 • Hrvatski
 • Svenska
 • Russian
 • Nederlands
 • Arabic
 • Türkçe
 • 简体中文
Rreth nesh | Ndihme | Reklama | Sherbime | Kushtet e Perdorimit | Politika e Privatesise | Rss
Copyright © 2001- Parajsa.com All rights reserved.