Total: (110,051) Pershendetje Vizitor | | Ndihme | Na Shkruani
Parajsa.com Forumi
... komuniteti i shqiptareve

Kendi i Reklamave


Faqja 1 nga 4 123 ... E FunditE Fundit
Tregoni rezultatet 1 ne 35 nga 131
 1. #1
  Minifotoja e anetarit AlbShkodra
  AlbShkodra eshte Jashte Linje Anetare Nderi
  Reg
  11-09-03
  Lokalizimi
  Londer
  Postime
  5,425

  Kryesore Pamje nga natyra dhe qytetet Shqiptare.

  Ne vazhdim mund te vendosni dhe te shikoni foto te natyres dhe qyteteve Shqiptare.

 2. #2
  Minifotoja e anetarit AlbShkodra
  AlbShkodra eshte Jashte Linje Anetare Nderi
  Reg
  11-09-03
  Lokalizimi
  Londer
  Postime
  5,425

  Kryesore

  VERIU.

  Peisazh nga Veriu
  Imazhe te Ngjitura Imazhe te Ngjitura

 3. #3
  Minifotoja e anetarit AlbShkodra
  AlbShkodra eshte Jashte Linje Anetare Nderi
  Reg
  11-09-03
  Lokalizimi
  Londer
  Postime
  5,425

  Kryesore

  Vlore
  Imazhe te Ngjitura Imazhe te Ngjitura

 4. #4
  Minifotoja e anetarit AlbShkodra
  AlbShkodra eshte Jashte Linje Anetare Nderi
  Reg
  11-09-03
  Lokalizimi
  Londer
  Postime
  5,425

  Kryesore

  Parku Rinia ne Tirane.
  Imazhe te Ngjitura Imazhe te Ngjitura

 5. #5
  Minifotoja e anetarit AlbShkodra
  AlbShkodra eshte Jashte Linje Anetare Nderi
  Reg
  11-09-03
  Lokalizimi
  Londer
  Postime
  5,425

  Kryesore

  Pamje nga ajri e tokave shqiptare .
  Imazhe te Ngjitura Imazhe te Ngjitura

 6. #6
  Minifotoja e anetarit AlbShkodra
  AlbShkodra eshte Jashte Linje Anetare Nderi
  Reg
  11-09-03
  Lokalizimi
  Londer
  Postime
  5,425

  Kryesore

  Butrinti
  Imazhe te Ngjitura Imazhe te Ngjitura

 7. #7
  Minifotoja e anetarit AlbShkodra
  AlbShkodra eshte Jashte Linje Anetare Nderi
  Reg
  11-09-03
  Lokalizimi
  Londer
  Postime
  5,425

  Kryesore

  Butrinti.
  Imazhe te Ngjitura Imazhe te Ngjitura

 8. #8
  Minifotoja e anetarit AlbShkodra
  AlbShkodra eshte Jashte Linje Anetare Nderi
  Reg
  11-09-03
  Lokalizimi
  Londer
  Postime
  5,425

  Kryesore

  Butrinti..
  Imazhe te Ngjitura Imazhe te Ngjitura

 9. #9
  Minifotoja e anetarit just_me
  just_me eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  28-10-03
  Lokalizimi
  rimini
  Postime
  353
  Images
  2

  Kryesore

  VLORA
  Imazhe te Ngjitura Imazhe te Ngjitura
  love & peace

 10. #10
  Minifotoja e anetarit drago
  drago eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  10-11-03
  Lokalizimi
  itali
  Postime
  585

  Kryesore

  SHUME TE BUKURA ME KUJTON SHQIPERIN
  brus lee

 11. #11
  Minifotoja e anetarit just_me
  just_me eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  28-10-03
  Lokalizimi
  rimini
  Postime
  353
  Images
  2

  Kryesore

  po normale o drago se nga shqiperia jone e bukur jane marre
  love & peace

 12. #12
  Minifotoja e anetarit erNis
  erNis eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  06-03-03
  Lokalizimi
  Itali
  Postime
  498
  Images
  2

  Kryesore

  shume bukur vertete...
  NDJENJA.CM

 13. #13
  Minifotoja e anetarit sabrina
  sabrina eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  20-09-03
  Lokalizimi
  new york
  Postime
  162

  Kryesore

  BUTRINTI o sa me kish marr malli per ta pare
  TE BIESH NE DASHURI ESHTE NJE LUKS ,KESHTU QE KUSH NUK E ARRIN DOT SHTIRET

 14. #14
  Minifotoja e anetarit sabrina
  sabrina eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  20-09-03
  Lokalizimi
  new york
  Postime
  162

  Kryesore

  po te keni ndonje foto te velipojes mire do beni te na e vendosni
  TE BIESH NE DASHURI ESHTE NJE LUKS ,KESHTU QE KUSH NUK E ARRIN DOT SHTIRET

 15. #15
  Minifotoja e anetarit just_me
  just_me eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  28-10-03
  Lokalizimi
  rimini
  Postime
  353
  Images
  2

  Kryesore

  shkodra
  Imazhe te Ngjitura Imazhe te Ngjitura
  love & peace

 16. #16
  Minifotoja e anetarit just_me
  just_me eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  28-10-03
  Lokalizimi
  rimini
  Postime
  353
  Images
  2

  Kryesore

  ksamili
  Imazhe te Ngjitura Imazhe te Ngjitura
  love & peace

 17. #17
  Minifotoja e anetarit virusi84
  virusi84 eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  19-11-03
  Lokalizimi
  in the earth
  Postime
  100

  Kryesore

  ah, sa do doja te shikoja KORCEN! Nese e ka ndonjeri, do me beje nje nder shume te madh!! Aq 4 muaj kam qe jam larguar, por me ka marre malli per gjithcka ne korce. Edhe per jevgjit e malles me ka marre malli!!!
  jeto jeten.. ashtu si e deshiron...
  mos prit nga te tjeret... po gjej e provo...! K.T.

 18. #18
  Minifotoja e anetarit inter_forever
  inter_forever eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  21-11-03
  Lokalizimi
  modena,itali
  Postime
  185

  Kryesore

  O pse virus korce qenke ti ?
  Po mos u merzit se aty e ke korcen me gjith evgjita...
  E ke per here te pare emigracionin por do mesohesh...
  Ja dhe pak te erdhi viti i RI...
  Bej te fala Korces kur te vesh...
  NON MOLLARE MAI !!!!!

 19. #19
  Minifotoja e anetarit virusi84
  virusi84 eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  19-11-03
  Lokalizimi
  in the earth
  Postime
  100

  Kryesore

  ooooo, vlla i dashur, ku ishe ti o? Pa merak, do ti bej une te fala korces se serenatave nga ty!! MOS JE GJE KORCAR O?
  jeto jeten.. ashtu si e deshiron...
  mos prit nga te tjeret... po gjej e provo...! K.T.

 20. #20
  Minifotoja e anetarit inter_forever
  inter_forever eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  21-11-03
  Lokalizimi
  modena,itali
  Postime
  185

  Kryesore

  JO !
  Po te isha nga korca do te kisha njofur ...
  A e more mesazhin privat...?
  NON MOLLARE MAI !!!!!

 21. #21
  Minifotoja e anetarit virusi84
  virusi84 eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  19-11-03
  Lokalizimi
  in the earth
  Postime
  100

  Kryesore

  Sapo e lexova! OK!
  jeto jeten.. ashtu si e deshiron...
  mos prit nga te tjeret... po gjej e provo...! K.T.

 22. #22
  Minifotoja e anetarit just_me
  just_me eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  28-10-03
  Lokalizimi
  rimini
  Postime
  353
  Images
  2

  Kryesore

  o virus keto munda te gjej shpresoj te te pelqejne
  Imazhe te Ngjitura Imazhe te Ngjitura
  love & peace

 23. #23
  Minifotoja e anetarit just_me
  just_me eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  28-10-03
  Lokalizimi
  rimini
  Postime
  353
  Images
  2

  Kryesore

  korca
  Imazhe te Ngjitura Imazhe te Ngjitura
  love & peace

 24. #24
  Minifotoja e anetarit just_me
  just_me eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  28-10-03
  Lokalizimi
  rimini
  Postime
  353
  Images
  2

  Kryesore

  ja dhe bregdeti jone
  Imazhe te Ngjitura Imazhe te Ngjitura
  love & peace

 25. #25
  Minifotoja e anetarit just_me
  just_me eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  28-10-03
  Lokalizimi
  rimini
  Postime
  353
  Images
  2

  Kryesore

  vlora
  Imazhe te Ngjitura Imazhe te Ngjitura
  love & peace

 26. #26
  Minifotoja e anetarit just_me
  just_me eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  28-10-03
  Lokalizimi
  rimini
  Postime
  353
  Images
  2

  Kryesore

  saranda
  Imazhe te Ngjitura Imazhe te Ngjitura
  love & peace

 27. #27
  Minifotoja e anetarit just_me
  just_me eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  28-10-03
  Lokalizimi
  rimini
  Postime
  353
  Images
  2

  Kryesore

  gjirokastra
  Imazhe te Ngjitura Imazhe te Ngjitura
  love & peace

 28. #28
  Minifotoja e anetarit douce
  douce eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  18-11-03
  Lokalizimi
  Belgjike
  Postime
  2

  Kryesore

  zemra keto pamjet jane shume te bukura.na qetesove syte.je njish fare.ej po mos u zini o cuna se te gjitha vendet e Shqiperise jane te bukura me perjshtim te disave...........po bregdeti njehere eshte yll fare.

 29. #29
  Minifotoja e anetarit just_me
  just_me eshte Jashte Linje Anetar/e
  Reg
  28-10-03
  Lokalizimi
  rimini
  Postime
  353
  Images
  2

  Kryesore

  nga je zhdukur moj se nuk te gjej dot fare behu e gjalle
  love & peace

 30. #30
  Minifotoja e anetarit AlbShkodra
  AlbShkodra eshte Jashte Linje Anetare Nderi
  Reg
  11-09-03
  Lokalizimi
  Londer
  Postime
  5,425

  Kryesore

  Qendra e Tiranes
  Imazhe te Ngjitura Imazhe te Ngjitura

 31. #31
  Minifotoja e anetarit AlbShkodra
  AlbShkodra eshte Jashte Linje Anetare Nderi
  Reg
  11-09-03
  Lokalizimi
  Londer
  Postime
  5,425

  Kryesore

  Saranda
  Imazhe te Ngjitura Imazhe te Ngjitura

 32. #32
  Minifotoja e anetarit AlbShkodra
  AlbShkodra eshte Jashte Linje Anetare Nderi
  Reg
  11-09-03
  Lokalizimi
  Londer
  Postime
  5,425

  Kryesore

  Saranda.
  Imazhe te Ngjitura Imazhe te Ngjitura

 33. #33
  Minifotoja e anetarit AlbShkodra
  AlbShkodra eshte Jashte Linje Anetare Nderi
  Reg
  11-09-03
  Lokalizimi
  Londer
  Postime
  5,425

  Kryesore

  Durresi
  Imazhe te Ngjitura Imazhe te Ngjitura

 34. #34
  Minifotoja e anetarit AlbShkodra
  AlbShkodra eshte Jashte Linje Anetare Nderi
  Reg
  11-09-03
  Lokalizimi
  Londer
  Postime
  5,425

  Kryesore

  Durresi.
  Imazhe te Ngjitura Imazhe te Ngjitura

 35. #35
  Minifotoja e anetarit AlbShkodra
  AlbShkodra eshte Jashte Linje Anetare Nderi
  Reg
  11-09-03
  Lokalizimi
  Londer
  Postime
  5,425

  Kryesore

  Tirana.
  Imazhe te Ngjitura Imazhe te Ngjitura

Faqja 1 nga 4 123 ... E FunditE Fundit

Tema te ngjashme

 1. qytetet me te mira
  By TBA in forum Tema shoqerore
  Pergjigje: 0
  Postimi i Fundit: 06-06-2009, 13:11
 2. Foto nga Ulqini
  By Pali in forum Guida dhe udhetime Turistike
  Pergjigje: 3
  Postimi i Fundit: 05-09-2008, 13:13
 3. Exotic Cars FOTO FOTO FOTO FOTO
  By AlbaEnigma in forum Motor Sport
  Pergjigje: 118
  Postimi i Fundit: 04-04-2008, 16:51
 4. Foto nga Kishat katolike ne trojet shqiptare
  By Equilibrium in forum Bibla dhe Jeta
  Pergjigje: 1
  Postimi i Fundit: 30-06-2007, 16:11
 5. Foto te L.II.B.
  By skampinianus in forum Historia
  Pergjigje: 1
  Postimi i Fundit: 13-07-2006, 21:44

Tags for this Thread

مواقع النشر (المفضلة)

مواقع النشر (المفضلة)

Rregullore Postimi

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •  

 • English
 • Shqip
 • Italiano
 • Deutsch
 • Français
 • Español
 • Hrvatski
 • Svenska
 • Russian
 • Nederlands
 • Arabic
 • Türkçe
 • 简体中文
Rreth nesh | Ndihme | Reklama | Sherbime | Kushtet e Perdorimit | Politika e Privatesise | Rss
Copyright © 2001- Parajsa.com All rights reserved.