PDA

Versioni Origjinal : Emra femijesh me te bukur dhe interesant qe ju kane ngelur ne mendje?jemmy
20-02-2005, 23:15
Te huaj apo Shqiptar, do te me pelqente qe ju te me ndihmonit me disa emra djemsh dhe vajzash, ato emrat me te bukur qe ju kane ngelur ne mendje.


ju pershendes
jemmy :)

Djalli
21-02-2005, 10:06
Te huaj apo Shqiptar, do te me pelqente qe ju te me ndihmonit me disa emra djemsh dhe vajzash, ato emrat me te bukur qe ju kane ngelur ne mendje.

ju pershendes
jemmy :)
pershendetje Jemmy


mos me thuaj se po kerkon ndonje emer te bukur per femijen tende:razz:

NEJSE

une po te ndihmoj me keto emra:


Briseilda
sydorela
Lediani
VALERIA


ps:te pelqejne?

jemmy
21-02-2005, 22:13
pershendetje Jemmy

mos me thuaj se po kerkon ndonje emer te bukur per femijen tende:razz:
NEJSE

une po te ndihmoj me keto emra

Briseilda
sydorela
Lediani
VALERIA

ps:te pelqejne

Se pari te sqarojme nje gje qe keto emra nuk i dua per femijen tim, por per te kushurires.
Se dyti jane shume te bukur shume flm
Se treti ndonje emer cuni nuk kishe?
Emri qe me pelqen me shume eshte SYDORELA
cool

te pershendes.

blackblue4ever
21-02-2005, 23:34
Nje mik i familjes sime kane 3 goca:

Kerol

Sindi

ArielNje tjeter:

Deborah

Alesio


Mua me pelqejne te gjithe keto emra.

deni_b
22-02-2005, 10:57
Mua me pelqen emri i vellait tim
:razz: :razz:
KLAUS
KEVIN
STIVI
ERIND
HENRI

Hpresoj te te pelqejne nje nga :razz: keto emra.

Djalli
22-02-2005, 13:06
Se pari te sqarojme nje gje qe keto emra nuk i dua per femijen tim, por per te kushurires.
Se dyti jane shume te bukur shume flm
Se treti ndonje emer cuni nuk kishe?
Emri qe me pelqen me shume eshte SYDORELA
cool

te pershendes.
HE MO HE SE BERA SHAKA

EMRA DJEMSH DO TI...
IA PO TE JAP EMRIN TIM TE PARIN

1.DARDANI
2.MARIGLENI
3.ANDREOTI
4.ARMANDO
5.EDISON

Djalli
22-02-2005, 13:08
HEJ O NJEREZ ATE EMRIN E PARE MOS MA KOPJONI SE ESHTE I IMI...DHE NUK DUA TA KETE NJERI TJETER...

goldenhoney
24-02-2005, 13:57
Emra te mi te preferuar jane:

Rea
Kleon
Savio
Oresti
Kejda
Kejdi
Arli

antigona
24-02-2005, 23:33
shikoni rini mos synoni gjithmone te emrat moderrn
shikoni ka plot emra shume te bukur te vjeter dhe fisnike si

Antonjo
Aleksi
Gjoni
Paulo
Gjergji
Sebastian

dhe per goca

Kristina
Katerina
Maria
Elizabeta
Xhorxhina
Xhoana
Brixhilda
Viktoria
Lodovika
Aleksia
Antonia

dhe me i bukuri ANTIGONA
ha ha ha ha ha ha ha ha haaaaaaaaaaa

tung ju pershendes

polita
28-02-2005, 08:09
C' MENDIM KENI PER EMRIN:
KAMELA?
:rolleyes:

Kosovari_pz
02-03-2005, 21:19
C' MENDIM KENI PER EMRIN:
KAMELA?
:rolleyes:
shum keq per bes.

pse emra te huaj nese kemi boll emra original shqip une personalisht jam kunder emrave te huhaj si pershemull grek italian amerikan ,.

original shqip

dardan ilir
alban gent
adrian gentjana
arsim etj.
shpend
vjollca
arjeta
merita

jemmy
02-03-2005, 21:40
shum keq per bes.

pse emra te huaj nese kemi boll emra original shqip une personalisht jam kunder emrave te huhaj si pershemull grek italian amerikan ,.

original shqip

dardan ilir
alban gent
adrian gentjana
arsim etj.
shpend
vjollca
arjeta
merita


me shume me pelqen emri ALBAN,
shume faleminderit jane me te vertete te bukur,

te pershendes.:DD

bigamistja
02-03-2005, 22:38
lexova mjaft emra , por me te bukur jane emrat shqiptare, prej te cileve kemi majft si psh: Taulant, Gramoz; Baton , Noli,Flaka;Tringa,Dorina;Marigona,Sihana ,Mjellma; Arlind e shume e shume te tjere:...

rrebelica
27-03-2006, 20:18
Ca eshte kjo logjike te gjithe emra te huaj a ska emra shqip a?

Besimdrejti
18-04-2006, 11:16
ja poi them edhe une disa emra goca dhe cuna

emrat egocave
Aida
Aisha
Anisa
esma
fatima
hatixha
lejla
merjem
nadire
sara
xhemile
jasmina

emrat e cunave
Amir
adem
asim
enes
fadil
adrijan
hamza
idriz
imran
isa
ismail

kaq kish ne qofte se ju pelqejne me tregoni se mund te dergoj edhe disa te tjera neqoftese doni me i dite

rrebelica
18-04-2006, 17:13
goca:

jeta (emri im hahaha)
era
fjolla
bora
rita
liza
rina
rega
rea
erisa
vlera
jona
vesa

quna:

rigon
luan
leart
dion
lind
albi
erik
veron
vigan
leon
redon
jon

zeni85
20-04-2006, 10:22
po te jap ca emra shqiptar nese te pelqejne

drini
aulona
era
idlir
besmira
arbri
kreshnik
etj

Jonisa
14-05-2006, 23:03
Per femra me pelqen emri Erina e per meshkuj Shendi

anti_ateist
23-07-2006, 14:17
turp: ka shum emra shqiptar shum te bukur kurse shumica nga ju jepni emra te huaj emra te djallit te atyre qe kan deshir te na masakroin neve shqipetarve, jo pse jam patriot por si do te indentifikohemi ne shqiptaret me emra te flliqana ketenve fashistve italian etj TURP

Besimdrejti
05-09-2006, 17:54
pershendetje Antin ateist a mund ti tregosh ato emra qe jane te huaj
hahahha

rina_
14-11-2006, 11:41
vajza:
meare mesira flora..

djem
artan premtim.

alb-girl
15-11-2006, 01:12
emra gocash
ana
isabela
lori
klaudia
viktoria
maria
etj

emra cunash
Adi
Adrian
Toni
Kevin
Kledis e plot te tjere :)

grija
15-11-2006, 15:18
emr me te bukur se regi nuk ka .

albert_wwww
15-11-2006, 22:14
pershendetje
ja disa emra shqip
----------------------
1 MERITON
2 ARTON
3 ARTIR
4 ARMIR
5 MILOT
-----------
1 MERITA
2 MIRLINDA
3 ARLINDA
4 BESMIRA
-----------------------
ETJ

kuqeziperjet
02-01-2007, 09:08
kemi me te vertet shum emra te bukur.disa nga keto jan...............
DRIN.
ALBAN.
ENIS.
ERION.
GURI.
FATMIR.
SAIMIR

Geart
16-01-2007, 14:42
ERISA eshte emer i bukur per mendimin tim
ARTAN PER DJEM

Lab
27-01-2007, 20:49
Djem


Labinot
Antonio
Rron
Besar
Dasar

Vajza
Diana
Blerta
Dhurat

blu
01-02-2007, 15:05
DEA- me pelqen ky emer per vajza
KRISTAL- e kam hasur diku edhe me pelqen
ndersa per djem nuk me pelqen deri tani asnje emer...

blu
09-02-2007, 12:43
gjeta nje emer te bukur per djem me ne fund...

laert

mondaaa
21-02-2007, 12:36
Ardian
Lise
Erion
Elena
Blendi
Ema

e_vetmuar
21-03-2007, 10:37
pershendetje nga un edhe un kam ca emra te bukur qe me pelqejn mua jam nje antare e re
p.sh
cuna
Mergim
Lirim
Ardian etj
goca
Florinda
Arta
Fellenza
Fatime
Elona
Dorontina
Besiana etj

SMACKDOWN
14-04-2007, 16:38
Pershendetje une kam ca propozime per emra te bukur
Per Quna:

Albin
Altin
Arian
Betim
Qeltrim
Kushtrim
Granit
Art
Gent
Shpat
Vatan

Goca

Arbresha
Arjeta
Antigona
Arjona
Besarta
Kreshnike
Florije
Gresa
Vesa
Vlera etj

Dreq_Shkodrane
21-05-2007, 19:49
Emra Vajzash> Marsela Melisa Abuelena Briana Stefanie Kristela Alma Gjesiana Romina Majlinda Emerjeta Rrafaela Xhoana Greta Aleksa Amy Rosita Jonida Silva Jona <laura> Lauriena< Eva Orinda > Dhe Shum Te Tjere >< Emra Djemesh Alfons Klevis Aleks Egris Silvio Kevin Gersidio Antheny Gentjan Artan Denis Allvin Agreson > Dhe Shum Te Tjre

belgu
21-05-2007, 20:01
po ishadha te hyjne ne pune keta emra djemsh.Ruben.yannick,thomas,achim,logan.:dhe vajzash:Drusila,carolin,alicia,ines,kiany,jasmine. :

e_trishtuara
23-05-2007, 10:55
emra djemsh:gentian,mario,kristi,flavio, denis, albi,marko,fredi,regi,endri, etj. vajzash;morena,marsela,xhulia,kristina,klaudia,glo ria,diana,denisa,gentiola,gladiola etj. me khe pergj.kush te pelqeje me shume.ok?

blu
23-05-2007, 13:36
per vajza, "Eja"

shiu
25-05-2007, 09:55
Eja ehste emer shume provokues me duket bu.ejua te jetojme ,eja te dashurojme ,eja te ... eja gjithckaje dhe femija me kete emer kur te rritet do te merzitet duke e thirrur, sepse nuk do te kete deshire te shkoje te te gjithe qe e therrasin...hahhaha

blu
28-05-2007, 13:05
por eshte me mire se sa nje emer pa lidhje...
eshte gje e bukur te jesh provokues,
te te therrasin eja nuk do te thote qe ti duhet te shkosh ...

shiu
29-05-2007, 11:33
:razz:Po vertete qe nuk eshte e thene qe te shkosh te te gjithe qe te therrasin por mua mu duk pak pa lidhje.Por pa mendo pak sikur te vinin emra sikur nofkat tona hahhahahha cfare kaosi...:razz:

Ej prape une mu kujtua ne emer qe e degjova dje RIGA si rigat e shiut tim hahhaha

malbora
29-05-2007, 13:05
a mundet dikush te me tregoj domethenjen e emrit ULIKS ?

antika
15-08-2007, 15:58
kam nevoj per ni emer vajze shqiptare nese mundeni me mendihmu ju falenderoj shum.
tung nga antika

ardiani1
15-08-2007, 16:47
:evil:ti o belgo emra gjermanesh te kerkon kush apo emra te bukur
Po lere se e felliqe fare


po ishadha te hyjne ne pune keta emra djemsh.Ruben.yannick,thomas,achim,logan.:dhe vajzash:Drusila,carolin,alicia,ines,kiany,jasmine. :

TinaHG08
02-05-2008, 13:52
Emri qe me shume me pelqen per femije eshte ARTIOLA e per djal DONART