PDA

Versioni Origjinal : Chit-Chat 1. sot ndjehem...........
 2. Bankat komerciale te Kosoves
 3. Bej nje voto per ANDY qenin tim!
 4. Leje msn qaty
 5. anes detit
 6. Horoskopi vjetor 2008
 7. Forumi Parajsa do te mbyllet
 8. Pershendetje te gjitheve!
 9. Cili është urimi më i veçantë që keni marrë për ditëlindjen tuaj?
 10. ndime!
 11. Ani qka mendoni se a duhet te jete interneti nje gje e domosdoshme ne jeten tone?
 12. Fotot nudo te Edi Rames, jete personale apo tendence perverse
 13. Kërkoj Erilda Shega nga Kruja
 14. Cfare jam une e cfare je ti?
 15. Si ndiheni ne keto momente?
 16. Si ta fitojme parajsen..?????!!!!!
 17. Horoskopi vjetor 2007
 18. Ku do i kaloni festat e fundvitit?
 19. Cfare shenje horoskopi jeni juve?
 20. Cila eshte ngjyra me e preferuar e juaja?
 21. më shumë përparsi të jesh mashkull apo femër
 22. Party Shqiptare ne Central London, Cfare Mendoni?
 23. Cila eshte stina e preferuar per ju ?
 24. Kur bie shi me pelqen te ...
 25. Kete apo ate ?
 26. Pasuro fjalorthin dhe argetohu !
 27. nje fjale per ate para teje...
 28. Ndoshta neser...
 29. kur te me shkruni ju a tregoj
 30. Me e veshtire eshte te vendosni rrugen qe do ndjekni ne jete? apo ta arrish ate?
 31. Ku e shikoni veten pas 10 vjeteve?
 32. marrezira dhe capkenlleqe
 33. Shqip-Shqip Krahinor
 34. Une dhe ti !!!
 35. e kini takuar njeri pèrmes chatit ose forumit
 36. Naten e mire, rishifemi neser serisht...
 37. Fol me mua :)
 38. Ke takove sot dhe ke shpresoje te takoje...?
 39. pyetje per gocat
 40. carbone ju kerkon te falur vajzave shqiptare
 41. Cfare dhurate do te beni per nenen tuaj
 42. Cilat jane femrat me sexy ne Bote?
 43. Cfare po mendoni ne kete moment?
 44. Shqiperia ne 2020 !
 45. dashuria apo.....?
 46. kush je pelqen me shum nga antaret
 47. Me gjeni ketu
 48. Motorrat apo Makinat?
 49. cfare do te donit te ishit ne nje jete tjeter????
 50. sa rendesi ka per ju shkolla e larte???!
 51. Parfumi juaj i preferuar
 52. Përgjigjuni ... dhe Pyesni!
 53. Foto interesante
 54. Udhetim ne Europe
 55. Si ja kaluat sot?
 56. Cka mendoni per kete?
 57. Kerkohen
 58. Sa vlere ka per ju bukuria tek nje njeri
 59. Pleqeria & yjet
 60. Mos hyni ketu !!!
 61. Dokumenta per Shqiptaret ne Itali
 62. Po ti kishit 3 deshira ne jete cilat do te ishin ato?
 63. Pushimet e vitit te ri
 64. poezi per nje dashuri te vrare ose te enderruar
 65. Semundie e rezikshme
 66. Ku dëshironi të jeni në këtë moment dhe me kënd?
 67. Cfare deshiron te te sjell babadimri per vitin e ri?
 68. cila eshte gjeja me e bukur per ju ne kete bote ???????
 69. Cifti me i mire i forumit?
 70. Si i imagjinoni anetaret?
 71. Sa ore gjume beni?
 72. A jeni skllav i kompjuterit
 73. Kush eshte dhurata qe do ju pelqente te merrnit per Vitin E Ri ......????????
 74. Cfare celulari keni apo deshironi?
 75. Cfar makine keni?
 76. c'mendim keni
 77. per te plotesuar grifshen:me cilin antar te ketij forumi deshiron te njihesh.
 78. Filmi i jetes tuaj !
 79. Jepni mendimin tuaj
 80. Cili eshte komplimenti me i bukur qe keni marre deri tani ?
 81. oooooo sa imaxh i bukur qenka
 82. Ku deshironi ti kaloni pushimet verore.
 83. E qeshura ta zgjat jeten nje fjale popullore (po a po jo) Cfare mendoni ju?
 84. Dita me e lumtur deri me tani
 85. Malli
 86. Ndarja me e dhimshme qe ka ndodhur ne jeten tuaj.
 87. shpresoj t'ju mungoj
 88. thoni te verteten
 89. Sa i perkushtoni rendesi bukurise suaj?
 90. Ika edhe une...
 91. ke pelqeni me shume nga te gjithe anetaret e forumit
 92. Cfare do ti thonit ?
 93. A e ndjeni mungesen e anetarit te forumit Drago ???...
 94. Sa kafe pini ne dite???...
 95. C'fare do te deshironit te benit, kur te jeni ne moshen 80-vjecare ?
 96. Si thoni ju ?...
 97. Kush eshte pika me e dobet e juaja
 98. Hajde Shkoderloce !!!
 99. edhe une doja por :(
 100. Cfare do te benit sikur ...?
 101. xiiiiiiiiiiik
 102. kartolina per san valentino
 103. pershkruani veten tuaj !
 104. A ju pelqejne Tatuazhet ???...
 105. udhetimi i endres tuaj!
 106. Te kerkuarit e forumit!
 107. Ftese per takim
 108. Tregoni, diten me te bukur te jetes tuaj...
 109. c'fare mendoni per Kosoven?
 110. Cila ka qene genjeshtra me e lezetshme, qe keni bere ndonjehere ne jete???!!!...
 111. çfar kuptimi ka" pseudonimi" juaj???
 112. cila ishte endra juaj kur ishit te vegjel?u realizua???
 113. çfar ju frymezon me se shumti?pse?
 114. cila ka qene dhurata me e bukur/shemtuar qe ju kane dhuruar deri tani?
 115. hall i madh per skrapallin dy ministra le te rine se na duhen edhe pa tru ( Noli )
 116. heeeeeey!
 117. ..a ju pelqen qeni im....
 118. ej njerez si e kaloni merzine?
 119. Deshira juaj ne te ardhmen
 120. ika une
 121. Hmmmmmm.......!
 122. ke e quani ju shok te vertet ????
 123. ika una
 124. cokollata & cokollata dhe vetem cokollataaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
 125. puthje per te gjithe
 126. Nje Loje per te gjith
 127. Atedheu Jone
 128. ej kalamaja mblidhuni ketu
 129. pamje nostalgjike
 130. deshira juaj ne kete moment
 131. A ka ndonje tek Gjuhet e Huaja
 132. Minifoto (avatars) per te gjithe
 133. Takim Special
 134. Metrò ne Tirane
 135. Kafe & Kafe dhe vetem Kafeeeeeeee.
 136. Gjeja me e bukur ne SHQIPERI???
 137. telefoni
 138. Cfar eshte gjeja qe ju urreni me se shumti te nje person????
 139. tungi
 140. pse ne shqiptaret e tregojme fytyren tone posa t`i bejme 5 leke
 141. Edhe Une Kam Nje Pyetje????
 142. Gjëja Më E Vlefshme Në Jetë
 143. Genjeshtra!
 144. Ca ndryshimi ka mes Celularit dhe Gruas?
 145. Edhe une kam nje pytje?
 146. Kush e gjen?????????
 147. ç'fare i shtyn njerezit te genjejne???
 148. Nje pyetje ...
 149. Qe bre paske fute femrat pa rroba?